Rukometni klub PPD Zagreb

Autor zlikowszky, Listopad 09, 2009, 22:34:42

zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

Tlimfocit

u zadnje vrime ih je vozia Globtour/Panoramabus.....

mansg313

Vidio sam dns sivog Starlinera sa zoll-kama na Veliko Goričkoj da nije to njihov... ???

mate

#3
http://www.24sata.hr/sport/juri-sofer-mirza-zagrebov-autobus-bolji-od-dinamova/141025/

nek mirza zabija golove, a nek volan prepusti strucnjaku ;D

i btw. opet nasi "pametni" novinari bubaju gluposti

buSHunter795

Tog Starliner-a mogu poslikat jer znam mjesto parkinga!
Registracija mu je ZG 1000-RK   ;)

bugi

parkiran je u sesvetama kod onog velikog parkilalista di pauk ostavlja pokupljene aute u sesvetama kod okretista autobusa.

tomo

Citat: buSHunter795  u Listopad 20, 2009, 19:17:30
Tog Starliner-a mogu poslikat jer znam mjesto parkinga!
Registracija mu je ZG 1000-RK   ;)

pa što čekaš?  ;) u NAPAD!!!!

tomo

Citat: mate  u Listopad 20, 2009, 15:59:25
http://www.24sata.hr/sport/juri-sofer-mirza-zagrebov-autobus-bolji-od-dinamova/141025/

nek mirza zabija golove, a nek volan prepusti strucnjaku ;D

i btw. opet nasi "pametni" novinari bubaju gluposti
Sad sam tek stigao pročitati ove postove, ali ovi iz 24 sata osim što su nepismeni tu još i kak ti mate veliš na fini način bubaju gluposti.... neka se kraljevi voze u kraljevskom autobusu....

buSHunter795

Citat: tomo  u Studeni 20, 2009, 22:20:32
Citat: buSHunter795  u Listopad 20, 2009, 19:17:30
Tog Starliner-a mogu poslikat jer znam mjesto parkinga!
Registracija mu je ZG 1000-RK   ;)
pa što čekaš?  ;) u NAPAD!!!!

Napao ja njega...ali taj Alzheimer.. ::|
evo i slika:



max

Ovaj ljepotan po Becu vozi (srebrenu) rukometnu reprezentaciju CRO. Ujutro ih vozi na aerodrom pa vjerojatno prazan put Zagreba. :)

Berlingo

#10
Veceras iza dvorane u mojem kvartu.









Zahvala vozacu. Forum ne prati i nije zainteresiran.

conecto

Bravo, Berlingo na ulovu VIP-ovca, neću ni pitat da li je ono kraj njega parkiran Berlingo ili Partner ;)
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

421

Berlingo, zato Te i imamo da slikaš! Dobro to radiš i zato smo tražili da se (po)vratiš!
Nego, moje profesionalno oko je uočilo ono što ne rade svi  vozači općenito, a više puta i vozači busa.
Kotači su okrenuti prema rubu trotoara radi sigurnosnih razloga kad se parkira na nizbrdici poput ovog slučaja.
Pohvala vozaču za profesionalnost!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Berlingo

Citat: conecto  u Veljača 17, 2010, 07:57:53
Bravo, Berlingo na ulovu VIP-ovca, neću ni pitat da li je ono kraj njega parkiran Berlingo ili Partner ;)
A sta ovi drugi misle? Koji je to auto? Inace cekao sam utorak i molio Boga da me nigdje ne posalju da ovo  uhvatim.

Berlingo

Malo je losija. U srijedu sam isao prema Zagrebu. Gdje je nestao logo s imenom kluba? ???