Francuzević prijevoz, Puhovo

Autor Tomek, Studeni 22, 2007, 23:30:29

mali vrkic

franuzević ce imati srece sa svojim starlinerom jer njegovi vozaci  su vrhunski  a i bog ce ga cuvati ;)zivije mrcina

Sonja

Citat: Neo  u Ožujak 07, 2008, 05:31:37
Citat: Tomek  u Studeni 22, 2007, 23:30:29
Vozni park:

1 - Neoplan Starliner N516SHD - stradao u sudaru 7 mj. 2007.
http://i154.photobucket.com/albums/s272/zgblue/Image005-7.jpg

slucajno sam na netu naisla na ovu sliku pa cu ju staviti. Slika je skinuta sa web stranice drava prometa  ;)

Tomek

Starliner je bio ovako uništen sprijeda ne samo zbog sudara nego i zbog vatrogasaca koji su morali rezati lim da bi oslobodili vozača.
Inače, Starlinera je kupio Herc tours i lagano se obnova bliži kraju, dobio je bijelu boju i još čeka završno sređivanje.

troosovinac

TOMEK vatrogasci rade svoj posao ne uništavaju nečiju imovinu.
bela lađa

Tomek

Jasno prijatelju, pa trebalo je izvući zaglavljenog vozača kojem su vjerojatno rezanjem lima spasili nogu.

mate


mate

Novost kod Francuzevica...


Tomek

Prinova u Francuzeviću ex Slavonija bus Starliner još ima stare registracije



Parkiran između F-toursove S415HD i Čazminov Citylinera


kuba

I vozi koop. liniju sa Velebit tours-om!!!  ;)

Karabaja

Danas Francuzević došao iz Zagreba u Sl.Brod poprilično popunjen te nastavlja put Iloka, ali od nedavno preko Babine Grede! ;) ;)Čini mi se da su ljudi prepoznali ovoga prijevoznika i da mu svakim danom sve više daju povjerenje što je meni drago jer se uistinu radi o jako dobrom domaćem prijevozniku ;D ;D                             

mate

evo malo detaljniji opis linije Ilok - ZG - ZD...inace po ovom se vidi ono sto je Karabaja vec nekoliko puta naveo, a to je da je cijenom na relaciji ZG - Ilok Francuzevic najpovoljniji prijevoznik, sto je za svaku pohvalu, evo primjerice studentska povratna karta od Zagreba do Sl.Broda izade oko 90 kuna sto je stvarno odlicna cijena


Tomek


tomo

i evo ga u Zadru....  da li je možda kooperirao sa Velebit turistom s obzirom da sam zamijetio da su imali iste table?



5AR

Citat: tomo  u Rujan 03, 2009, 21:04:23
i evo ga u Zadru....  da li je možda kooperirao sa Velebit turistom s obzirom da sam zamijetio da su imali iste table?
http://i848.photobucket.com/albums/ab42/tomo0001/Francuzevi.jpg


Francuzević je kao i Velebit Turist kooperant Velebit toursu.

mate