Vaši autobusi

Autor man134, Ožujak 25, 2008, 21:08:55

man134

ja nemam autobus,ali ovo koji imaju autobus ako hoce nek ga predstave u ovom topicu bilo ljepo i koju sliku i neke kometare vezane uz autobus...

Neo

Ja cu poceti prvi. Imam dva autobusa za sada, oba su Neoplani jedan je N117 a drugi je N116. N117 remontovan prosle godine u Decembru, a N116 ce ici na remont ove godine.

N117 Nemam Vam sta puno ni reci o njemu jedino da je moj najdrazi autobus, da ima 381 mercedes motor i naravno ostalu svi opremu uz njega uskoro mu se instalira GPS i navigacioni system. Posjeduje 55 sjedista za putnike plus jedan za suvozaca i jedan za vozaca.  Malo slika od njega mada mozete naci i slike pod BiH prijevoznici







Naravno to je i N116, ima istu opremu kao i N117 samo sto ima 46 sjedista ili kategorija 4 zvjezdice.
Motor je Mercedes 381 KS, sa ZF-APS mjenjacem od 8 brzina. Isto tako ugradjuje mu se GPS za navigacijom.
Malo slikica i od njega, veoma lijep i ocuvan bus...

N116





Toliko za pocetak.. ;) ;)
je zakon

jura_bura

a koliko je star n117 a koliko n116

bmax

Busevi su super ocuvani, meni se jako svida kod nas popularno zvani cucavac, jako lijepo je sreden, nova maska uklopljena super.

Neo

#4
N117 je 1994 godiste, a N116 je 1995 godiste na njih sve stavlja novo i u servisu MAN se odrzavaju autobusi...

Na N117 je kad je remontovan sve stavljeno novo iz Austrije mislim od svjetala osim gabaritni a i oni su trenutno u bunkeru naknadno su kupljeni, na njemu nema nista Tursko, osim ratkapa i njih imam samo ih ne zelim staviti dok ja ne preuzmem da vozim.
je zakon

man134

odlican autobus,dobro je odrzavan po slikama

bmax

tko je radio tapiciranje na n117

Neo

Ima covjek u Tesnju, radi tapaciranje autobusa i privatnih auta, Damir se zove svi gotov sa Tuzlanskog kantona tjeraju buseve kod njega na tapaciranje, po meni dobro radi. A covjek u Jelahu ga je remontovao limariju i farbanje.
je zakon

jura_bura

da su bar svi kao NEO pa bih mozda se poboljasalo stanje u BIH ali takoder u Hrvatskoj,jer ima sve vise dijelova iz Kine i Turske,te neovlastenih servisa.
Sve pohvale za buseve pogotovo za n117! :o :o

Neo

Kako kazu stariji, nisam dovoljno bogat da kupujem polovne stvari. E tako ti je i kod mene nisam dovoljno bogat da kupujem Turske dijelove.
je zakon

man134

miky zar nisi ti reko da imas bus ?  ;)

miky


maky

Citat: miky  u Ožujak 30, 2008, 21:28:09
Dva busa imam.
Ajde pa što se sramiš, nije Setra loša...  :)

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

stipe15

Koja, daj ih slikaj pa postaj!

miky

Citat: stipe15  u Ožujak 30, 2008, 23:36:06
Koja, daj ih slikaj pa postaj!

Imaju slike pod Libertas, lik je slikavao Libertasov bus i uhvatio moja dva.