Ap Varaždin-garaža

Autor tomekk, Prosinac 29, 2009, 20:37:24

tomekk

Evo, danas smo naš moderator Tomek i moja malenkost posjetili sjedište Ap-a u Varaždinu.Prije svega, moram se zahvaliti našem forumašu vozacu i dečkima koji su nas ljubazno dočekali, počastili i ustupili neke nama jako bitne podatke ;)
Neke slike, a još će dodat Tomek:

Ovog mb je bilo teško cijelog poslikat zbog nedostatka mjesta, a slike iz same radione su malo lošije zbog svjetla....

448


detalj unutrašnjosti:


odvodnja ispušnih plinova:


597:


Na 554 je u tijeku popravak limarije kod zadnjih osovina



353:
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

Malo izvana, neki su  rashodovani:













Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

tomekk

#2
Unutrašnjost jednog starog steyra:





i setra 404 je rashodovana:



ali zato je tam još u voznom stanju:



606:



615:



369:



431 & 594:



502:

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga


tomekk

Citat: Piramida  u Prosinac 29, 2009, 21:56:06
Citat:http://i365.photobucket.com/albums/oo96/tomekk_2008/2kk/PC290018.jpg

:o
Kako je on,pobogu,završio gore ?

Bolje pitanje je kako je on i još neki steyri završio u imotskom pa su opet vraćeni jer to nisu autobusi Ap Imotskog nego autobusi Ap Varaždina
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

zvone13

evo gledam i ne vjerujem ocima   
kako je ovaj APZ Imotski zavrsio u AP Varazdinu , cudno zar ne !
Vjerujem da nikad nije ni pripadao APZ Imotski, ali ,ali ...
ako je za rashod kako je se dovukao do Varazdina


Piramida

Citat: tomekk  u Prosinac 29, 2009, 22:04:32
Citat: Piramida  u Prosinac 29, 2009, 21:56:06
Citat:http://i365.photobucket.com/albums/oo96/tomekk_2008/2kk/PC290018.jpg

:o
Kako je on,pobogu,završio gore ?

Bolje pitanje je kako je on i još neki steyri završio u imotskom pa su opet vraćeni jer to nisu autobusi Ap Imotskog nego autobusi Ap Varaždina

Mislio sam na to kako se dovukao gore.
A kad dva poduzeća imaju istoga vlasnika onda nije važno kojemu poduzeću pripadaju koji busevi jer se to vrlo lako riješava  ;)

Tomek

Bili su lani u APZ Imotskom i dva Neoplan Translinera gbr509 i 511 od Croatia busa pa su oba vraćena, 509 u Zagrebu rashodovan dok 511 vozi za Zagorje. Oba su imali naljepnice neko vrijeme APZ Imotski. Kad su vraćeni naljepnice su maknute i vraćene od Croatia busa, a dolje je otišao 508 koji je u najgorem stanju.

Tomek

Evo malo mojih:

9900

MAN Avtomontaža

Steyr Volvo

Svega po malo











Tomek

Nikad dovršen 4. katni Eurobus AV120D




Larusovac

Ove poslijedne slike su vidljive sa rashodovanim Steyr-om pa kako to da je on tako završio.Znam kad je vozio za Croatiu Zadar Line bio je to dobar autobus nije valjda da ih još ima u takvom stanju kao ovaj Steyr.

tomekk

Citat: Larusovac  u Siječanj 21, 2010, 21:20:53
Ove poslijedne slike su vidljive sa rashodovanim Steyr-om pa kako to da je on tako završio.Znam kad je vozio za Croatiu Zadar Line bio je to dobar autobus nije valjda da ih još ima u takvom stanju kao ovaj Steyr.

Tome se zapalio motor pred neke 3-4 godine mislim pa stoji i služi za dijelove
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Larusovac

Kolega kako stoje oni što su u Autotransportu Šibenik vidim da i oni voze samo lokalac s njima, a prije su vozili s njima linije. koliko ih ima kod njih.

tomekk

Citat: Larusovac  u Siječanj 22, 2010, 13:51:40
Kolega kako stoje oni što su u Autotransportu Šibenik vidim da i oni voze samo lokalac s njima, a prije su vozili s njima linije. koliko ih ima kod njih.

U Šibeniku ih ima negdje oko 5 kom, a u kakvom su stanju ne znam. Varaždinski su vozili u Zadru i tamo su dosta uništeni.Nakon što su vraćeni u Varaždin, kroz godinu voze lokalu dok kroz sezonu voze na linijama za Zagreb, a i neke sezonske poput Vž-Baška i slično...Na lokali ih dosta uništavaju i školarci pa više i nisu baš primjereni za neke daljnje linije no inače su solidni busevi s dobrom klimom.
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

St!pe

Šibenski su ok i služe za prijevoz učenika i za prigradske linije ,ali svako malo je bar jedan na popravku.
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.