Antoniotours, Vlašići

Autor Tomek, Prosinac 09, 2007, 01:22:58

Tomek


gjuro

ATR vozi djecu iz srednje skole u pagu,a ovaj padan je do prije 5 godina redovno razvozio osnovnoskolce po pagu a prije je vozio i liniju za zadar

5AR


gjuro

ovaj ljubicasti MB 0303 je zavsio vjerovali ili ne u afganistanu,bijeli MB 0303 je zavrsio kod biloga u zadru,neoplan n208 je bivsi zadar bus

Pozega

Citat: gjuro  u Studeni 30, 2010, 00:05:36
ovaj ljubicasti MB 0303 je zavsio vjerovali ili ne u afganistanu,bijeli MB 0303 je zavrsio kod biloga u zadru,neoplan n208 je bivsi zadar bus
Jedna firma iz Zg.otkupljuje kamione i autobuse što starije to bolje bez puno elektronike i izvozi u Afganistan(izvor Večernji list)
Ajde nek i mi izvozimo pa makar stare rage bus123

robi

#50
Citat: Zadarsko dite  u Kolovoz 15, 2010, 01:47:25
Citat: shef  u Srpanj 28, 2010, 10:41:33
Čiji je ovaj Padane?

Taj Padane bi mogao biti Kvartucev auto (nekadasnji prijevoznicki obrt "Mali Ante" koji je imao dva autobusa, jedan je (taj?) Padane) to vise ako je na mercedesovoj sasiji. Zadnje sto o tom autu (Kvartucevom Padaneu) znam je kako mu je prije nekih 11 godina mijenjana sajba i od tada ga gubim iz vida.......
Da taj padane je od Kvartucev.
Dugo je bio na liniji Novalja-Zagreb.

kampanjac

#51
malo lošija jer je slikana iz kombija u vožnji, ali čini mi se ko da ovaj neoplan nije pomaknut s ovog mjesta već duže vrijeme...ovo je slikano na ulazu u zadar..



Tomek

Jel zna tko tablice od ovog malog Jetlinera?

kampanjac

Citat: Tomek  u Veljača 09, 2011, 20:05:38
Jel zna tko tablice od ovog malog Jetlinera?
ZD-700-AN, ak se ne varam..

gjuro

istina nisam ga dugo nigdi vidia,inace ex zadar bus

Robi_

Ovaj mali Jetliner je parkiran kod Peke(dvorana) na parkingu na Višnjiku  :)
Koliko znam vozi neke  radnike dva puta dnevno...

Uslikati cu ga, pa cu postat ovjde  ;D

robi

Vozi radnike Zadar-Biograd.

gjuro

razbijeni lions coach je obnovljen te je dobio nove siceve od nekog neoplana  ;D

gjuro

sivi n216 je sad u bjelom ruhu(po meni malo unakazen)te jedna prinova opel vivaro.

Tomek

Konačno da imamo i fotku njihovog drugog Lion's Coacha ex APP


Jetliner u novom ruhu