Autotransport Karlovac – fotografije

Autor autobusi.org, Prosinac 09, 2007, 10:39:00

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Casper

Ovog vikenda sam bio u Beču s Atlasom tako da nas je vozio ovaj prijevoznik. Bio sam u Setri(KA 2104 AK) i jako sam zadovoljan kako autobusom tako i vozačem Jasminom koji je više nego ljubazan!

mate

Hm, ovdje bi mogao svasta napisati, ali samo ukratko - vozac Skylinera je jucer meni i kolegi buSHunteru koji je bio juce sa mnom tokom dana na AK Zg, prisao i drzao lekciju kako mi tu ne smijemo slikati, kako to nije nase vlasnistvo i sl.Ugl. bilo je tu prijetnji i policijom, da bi se nas dvojica samo okrenuli i otisli dalje slikati...Da ne duljim evo nekih slika

Cityliner



Skyliner



Temsa



mate


erobuss

#124
Century je već par dana u Međugorju. Mislim da je dovezao momčad NK Karlovca na pripreme. Odsjeli su u Hotelu Villa Regina

Fotka nije nešto pa stavljam samo  <A HREF="http://i811.photobucket.com/albums/zz38/ero2010/akkarlovac.jpg?t=1297082651">link</A>

OFF: Pretpostavljam da većini nije jasno zašto se ekipe idu pripremati u Međugorje.  8)
Da bi bilo jasnije: www.sport-centar.info/index.php?mode=2&pg=4

Tomek


shef

Citat: Tomek  u Ožujak 19, 2011, 23:24:15
Ovo čudo je izgleda proizvedeno u BiH, jel zna netko više?
http://i959.photobucket.com/albums/ae71/autobusi99/autobusi00/IMG_6404.jpg



Ovo je jedna od najgorih glavolomki. Ono što je vidljivo i jasno jest da je podvozje od DAF kamiona, najvjerojatnije modela FA serije. No koliko god tražio nema nigdje ničega sličnog. Imam neke sumnje da bi se moglo raditi o karoseriji jednog bivšeg španjolskog karoseriste...
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic


tomekk

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

mate

Prosli utorak u Sl.Brodu, razlog se vidi (NK Vinogradar Mladina)


Tomek


Tomek



Tomek

Kraljica


Ovako ova slika izgleda posve uobičajeno, S315HD i Temsa Safari HD od AT-a


Ali to nije bilo koja S315HD, to je druga koja je stigla iz Atlasa ove godine i koju još nismo ulovili kod ovog prijevoznika


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !