Damy Tours, Sarajevo

Autor stipe15, Kolovoz 25, 2008, 22:45:39

St!pe

Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

trucker


elvis

Scania i ovu subotu provela u Zaostrogu


tomo


elvis

Nema se tu bas mnogo ni vidjeti,ostali su im MAN,ta Scania koju si ti slikao,zatim ona koju sam ja ljetos uslikao u Zaostrogu,i Neoplan Skyliner,s tim da nisam siguran da je on registrovan

Minibus su prodali Bosnaexpresu Doboj Jug,a novu Scaniu sada prodaje neka leasing kuca

Za HARE-TOURS ukoliko bude procitao,ova Scania koju je The_Dubster slikao u postu iznad je na prodaju ako jos uvijek trazis,samo ova je 99.god.

doBUS

Citat: elvis  u Siječanj 12, 2010, 21:19:29
Nema se tu bas mnogo ni vidjeti,ostali su im MAN,ta Scania koju si ti slikao,zatim ona koju sam ja ljetos uslikao u Zaostrogu,i Neoplan Skyliner,s tim da nisam siguran da je on registrovan

Minibus su prodali Bosnaexpresu Doboj Jug,a novu Scaniu sada prodaje neka leasing kuca

Za HARE-TOURS ukoliko bude procitao,ova Scania koju je The_Dubster slikao u postu iznad je na prodaju ako jos uvijek trazis,samo ova je 99.god.
Koji minibus su prodali BE Doboj Jug ???
I koliko traze za ovu skaniju ???

elvis

Minibus MB 0815 D,mislim da je nadgradnja Ristić,a za Scaniu ne znam koliko traze,posto u oglasima nije bila navedena cijena,ali znam da su na prodaju ona i Skyliner

doBUS

Citat: elvis  u Siječanj 12, 2010, 21:51:31
Minibus MB 0815 D,mislim da je nadgradnja Ristić,a za Scaniu ne znam koliko traze,posto u oglasima nije bila navedena cijena,ali znam da su na prodaju ona i Skyliner

E to je onaj boljeli MB 815 D.I BE ga prodaje traze za njega 88.000 km


HARE TOURS

Hvala druze,znam za ovu scaniu i isao sam gledao nju.99 godiste je ,a cjena je 120 hiljada km

doBUS

Citat: HARE TOURS  u Siječanj 13, 2010, 16:35:48
Hvala druze,znam za ovu scaniu i isao sam gledao nju.99 godiste je ,a cjena je 120 hiljada km

Mnogo,Bosna turist takodje ima Scaniu 99 god traze za nju 53.000 e

amar

imam osjecaj da zeba u zadnje vrijeme vecinom Vanredne linije radi, barem sam njihove autobuse vidjao u zadnje godinu dana, vecinom vanredna ...

aaaaa

Citat: amax  u Siječanj 13, 2010, 20:16:34
imam osjecaj da zeba u zadnje vrijeme vecinom Vanredne linije radi, barem sam njihove autobuse vidjao u zadnje godinu dana, vecinom vanredna ...

pa za sve postoji odredjeni razlozi...

amar

pa sigurno, nisam reko da nepostoje, da je to iz cista mira, sigurno je nesto dovela do toga, a te stvari se nas neticu, ovo su bila samo moja zapazanja koje sam iznjeo, ako sam nekome stim zasmetao, izvinjavam se ovim putem ..

pozz