ZET - polusatna karta

Autor CONECTO430, Siječanj 21, 2017, 23:57:20

CONECTO430

Šta mislite od novoj polusatnoj karti (30min) koja košta 4kn??? Ja mislim da će zet tu izgubiti dosta novaca jer dosta putnika samo nešto malo ide tramvajem i autobusom te će bolje kupiti kartu za 4kn nego za 10kn... ali s time će možda i smanjiti švercanje, što opet u njihovu ruku nekako nije dobro jer si zarađuju na kaznama. Zanima me koliko će to trajati kad vide da im se baš ne isplati. umnik2
Šta vi mislite??? ??? ???
Idem samo jednu stanicu :D

citaro

Citat: CONECTO430  u Siječanj 21, 2017, 23:57:20
Šta mislite od novoj polusatnoj karti (30min) koja košta 4kn??? Ja mislim da će zet tu izgubiti dosta novaca jer dosta putnika samo nešto malo ide tramvajem i autobusom te će bolje kupiti kartu za 4kn nego za 10kn... ali s time će možda i smanjiti švercanje, što opet u njihovu ruku nekako nije dobro jer si zarađuju na kaznama. Zanima me koliko će to trajati kad vide da im se baš ne isplati. umnik2
Šta vi mislite??? ??? ???

ZET ako icime gubi novce, gubi svojom neorganiziranoscu i rasipanjem postojecih resursa. Da se ostvari i 10% reorganizacija koje je Ivan predlagao, vec bi se na godisnjoj razini ustedila lijepa svota.

Upravo zato jer postoje putnici koji se voze jpg-om nekoliko stanica je dobro sto se uvodi takva karta. ZET je tu da ponudi dobru uslugu putnicima, a ne da zaradjuju. Ovo je jedan mali pozitivni korak u ovom prvom smjeru.

Dreamwalker

#2
Citat: CONECTO430  u Siječanj 21, 2017, 23:57:20
Šta mislite od novoj polusatnoj karti (30min) koja košta 4kn???
Mislim da je to napokon jedan odličan potez ZET-ove uprave.
Citat: CONECTO430  u Siječanj 21, 2017, 23:57:20Ja mislim da će zet tu izgubiti dosta novaca jer dosta putnika samo nešto malo ide tramvajem i autobusom te će bolje kupiti kartu za 4kn nego za 10kn...
Ako ja znam dobro računat u jednu običnu kartu od 10 kuna i 90 minuta idu tri polusatne po 4 kune. 4x3 je 12 odnosno dvije kune više nego da se kupi obična. To je dobar omjer. Ako će se netko voziti dulje od pola sata, kupit će dvije polusatne. Ako će se voziti dulje od jednog sata, biti će "motiviran" kupiti onu za 10 kuna. Psihološki gledano je to odlično. 
Citat: CONECTO430  u Siječanj 21, 2017, 23:57:20ali s time će možda i smanjiti švercanje, što opet u njihovu ruku nekako nije dobro jer si zarađuju na kaznama.
Baš me interesira koliko kazni u postotku oni uspiju naplatiti? Iskreno, ne vjerujem da je u igri neki veliki postotak. Za usporedbu bi ti dao primjer RTV pristojbe. Dok nisu došle ovrhe, naplata je bila strašno niska. A švercera će svakako biti. Možda malo manje nego sad.
Citat: CONECTO430  u Siječanj 21, 2017, 23:57:20Zanima me koliko će to trajati kad vide da im se baš ne isplati. umnik2
Dal im se isplati, nek pitaju u Holdingovu podružnicu Zagrebparking. U prvoj zoni postoji polusatna karta koja je duplo jeftinija od one za puni sat. I ljudi ju kupuju pa i onda kad idu na 10 minuta nešto obaviti. Dal bi platili puni sat da nema polusatne? Sumnjam. Još kad bi isto uveli i za drugu zonu, to bi bilo lijepo.

No, ja bi se na još nešto osvrnuo. Natječaj je opet negdje stao. Autobusi kojih stiže puno premalo, a jedan je bus u VP manje od neki dan, neće stići do izbora. Zato se sad ide drugim načinima u skupljanje političkih poena. Pa tako imamo Wi Fi u 3 tramvaja (2250, 2256, 2258, a do izbora će se vjerujem raditi na tome da se ubrzano stave uređaji u sva vozila), polusatne karte, a uskoro bi vjerojatno i ATRON čudesno mogao dobiti još koju (zasad skrivenu) funkciju. I ništa od toga se nije moglo prije uvesti. Ipak je tek 2017.* godina.


*u ovo vrijeme Čazmatransova Setra S 315 HD iz 2001. već naveliko ima Wi Fi
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

MAN truck bus

Mozda osvane nova funkcija za poziciraznje vozila kao i u GSP Osijek.(Mislim na javno znaci da svi normalni korisnici mogu gledat di im je tramvaj/bus.)
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

C2

Bili su prosvjedi čini mi se prije više od godinu dana da se uvede karta što vrijedi pola sata sa približno sličnom cijenom. I sada bi se to napokon provelo. Po meni bi se trebalo uvesti još tipova karata.

smogovci.bbb2

A tko misli na vozače/ice ZET-a?! Sad će morati sa sobom imati i kovanice da bi mogli vratiti ostatak. Po meni treba ukinuti prodaju karata u vozilima. Kupi si više komada unaprijed a ne gotovanski kod vozača u zadnji tren
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Diermeech

Nek stave 5 umjesto 4kn i nek HNB ponovno počne tiskati novčanice od 5kn
Šalu na stranu, mogu prodavati na kioscima a u vozilima samo preko vrijednosnih karata ili u buketu od 5 komada ( 20kn ). I bio bi red da više vrate SMS-karte ...

Ivan

Citat: smogovci.bbb2  u Siječanj 22, 2017, 12:01:23
A tko misli na vozače/ice ZET-a?! Sad će morati sa sobom imati i kovanice da bi mogli vratiti ostatak. Po meni treba ukinuti prodaju karata u vozilima. Kupi si više komada unaprijed a ne gotovanski kod vozača u zadnji tren
To je katastrofa za vozače, da. Koliko bi trebali dobiti za prodaju tako jeftine karte... I nema smisla da zbog toga stoje...
Kako sam napisao na željeznice forumu, mislim da ta karta treba biti opcija isključivo s elektroničkom karticom... Eventualno na i kiosku ali za 5 kn, da se uopće isplati tiskanje listića sa zaštitom...

A vozači neka prodaju samo karte za 10 kn i to je to.

MAN truck bus

#8
Podsjetnik na prije par godina
Izvor :Google
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

tramvajac 92

Citat: Ivan  u Siječanj 22, 2017, 12:08:49
To je katastrofa za vozače, da. Koliko bi trebali dobiti za prodaju tako jeftine karte... I nema smisla da zbog toga stoje...
Kako sam napisao na željeznice forumu, mislim da ta karta treba biti opcija isključivo s elektroničkom karticom... Eventualno na i kiosku ali za 5 kn, da se uopće isplati tiskanje listića sa zaštitom...

A vozači neka prodaju samo karte za 10 kn i to je to.
Ima smisla to kaj veliš, al opet, može se i ugraditi i kutija za kovanice (kao nekad).

atr-zgb

Vozaci nece prodavat karte po 4 kn, biti ce kupovane izvan vozila i mogucnst kupovine vrijednosnom kartom.

C2

Ili bi trebalo uvesti automat za prodaju karata u koje ubaciš novac i nakon toga ti karta izađe umjesto da vozač prodaje. Najčešće pozicije tih automata su: rukohvat iznad prve osovine ili prostor za kolica kod 2. vrata. Mnogi europski gradovi to imaju u jgp-u. Pogotovo ako imaju puno tipova karata u ponudi.

421

Prvi veljače bit će dan za pamćenje u ZET-u!
Prestaje važiti besplatna vožnja za korisnike koji ostvaruju pravo na besplatan prijevoz temeljem Odluke o socijalnoj skrbi Grada Zagreba i sve kategorije putnika trebaju imati valjanu kartu za 2017. godinu.
Vozači će početi prodavati dan prije zaduženih 100 kom "polsatnih"karata.
Na displejima poništivača karata trebala bi se pojaviti ikona "polsatne karte" s mogućnošću kupnje vrijednosnom kartom, a koju je trebao pripremiti za operativnu upotrebu KING  za T- tri tjedna. Kako će to izgledati bez probe u realnom vremenu, pretpostavljam padom sistema naplate i sustava ATRON.
Očekujemo gužve za one s vrijednosnim kartama, jer će navika prislanjanja i automatskog skidanja 10kn s kartice, biti promijenjena zbog aktivacije "polsatne" ikone i prislanjanja kartice što će usporiti ulaz na prva vrata gdje se nalazi jedini poništivač papirnate "polsatne" karte.
Vozače očekuju i problemi s kovanicama te uzvraćanjem ostatka jer će putnici dolaziti (kao i dosad) s novčanicama koje obilato nadmašuju vrijednost karte, što će dodatno usporiti pokret sa stajališta.
Čisto sumnjam da će većina onih koji su tražili "kratku kartu" to i upražnjavati.
Od  "papirnatih" 120  kontrolora karata, 90tak njih neće moći pokriti grad kako bi spriječilo zloupotrebu 30minutne karte jer će  se velika većina
voziti baš 30 minuta.
Dio korisnika godišnjih/mjesečnih karata već je najavio želju za opozivom jer im je preskupa. Očekujemo i pad prodaje navedenih karata jer će poslodavci uvidjeti da im je jeftinije dati novac za npr 22 radna dana x 8 kn= 176 kn umjesto mjesečne karte koja košta 360 kn (ako će računali put od radnog mjesta do mjesta stanovanja koji su prijavili kod poslodavca.)
Kupnja godišnjih karata će također drastično pasti.
Ovom kartom ide se na ruku i onima koji putuju iz ZG u drugu ili više zona ili se vraćaju kući - jedna zona će uvijek ostati nenaplaćena, a vozač neće moći izvršiti kontrolu/naplatu karata na prekidu zone. Jedan je bio APP kolega Ujević!
Znači, na liniji 268 smjer A> kupiš "polsatnu" i kod prekida zone u Velikom polju trebao bi  kupiti /poništiti/prisloniti kartu od 10 kn.Teško, jako teško bez kontrole.
A prilikom povratka vozač može pokušati naplatiti kartu do prekida zone Veliko polje, dok će "polsatna" biti teško ili nikako naplaćena.
Osim toga, stanovnicima Velike gorice, sad je dana mogućnost više da se jeftinije voze za 6 kn, što nije zanemarivo ( ako plaćaju kartu/e) iako će "polsatna"  vrijediti samo u gradu ZG (poput dnevne).
Teško će vozaču biti pročitati poništenu kartu prilikom "prijelaza" te preostalog vremena do isteka 30 min.
Ovom kartom će svim onim švercerima pasti sjekira u med.
A možda griješim pa će 100 zaduženih karata planuti u vidu dnevne prodaje i bez zlouporaba iako već vidim i čujem scenarij: "Pa samo jednu minutu više, molim vas!"
Trebalo bi prije aktivacije povećati kazne/u, bar na 1000 kn, pa bi to imalo smisla.
Sve u svemu, God help us!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

citaro

Trebalo bi prvo poboljsati uslugu i optimirati cijene, pa onda udarati po kaznama za svercanje...

360 kn me inace kosta mjesecna karta u jednom od najskupljih gradova na svijetu, a nemam samo tram+bus, vec i S-Bahn i brod na raspolaganju.

421

Citat: citaro  u Siječanj 22, 2017, 17:20:02
Trebalo bi prvo poboljsati uslugu i optimirati cijene, pa onda udarati po kaznama za svercanje...
Pojasni malo: poboljšati uslugu i optimizirati cijene
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln