Nabavke novih autobusa

Autor goran666, Listopad 07, 2008, 19:39:01

1142007

#30
Evo jednog. Koja je točna oznaka tog busa ?

Imaju registracije OS 862-IM i OS 863-IM. Nemaju još GB.
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

shef

Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

1142007

Citat: shef  u Prosinac 01, 2009, 18:25:26
MAN Lion's City LE

Nema nikakav broj ? kao npr sto su ovih 10 nl 313
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

shef

Oznaka serije ti je A78, ako na to misliš.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

1142007

Citat: shef  u Prosinac 01, 2009, 18:47:27
Oznaka serije ti je A78, ako na to misliš.

Mislim na oznaku, kao što je man sl223, man sl 202....znaći ovaj je a78 a toliko je sličan nl 313 ?
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14

Shole

To ti je isto NL313.  NL je stara oznaka za LIon's City, a 313 je motor od 310 KS, karoserija 3. generacije.
A 78 ti je oznaka šasije za Lion's City LE.  Oni prvi koje ste dobili su A21

tramvajac 92


maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

buSHunter795


Shole

Da ispravim sam sebe, ovi prigradski osječki nisu niskopodni niego poluniskopodni i samim time nije NL nego je mu je oznaka EL283 iz razloga što imaju 30 KS slabiji motor

Krpan

Članak iz Glasa Slavonije (13. i 14.11.2010.) o nabavci novih minibusa za GPP Osijek



izvor: Glas Slavonije


mate

Jel to znaci da bi jos 3 BMCa mogli doc u GPP (naravno nakon rijesenja spora)

tomekk

Po čemu to misliš?? Pa žalila se tvrtka Autobus d.o.o. koja je ovlašteni zastupnik za Irisbus, a GPP je najprije odabrao PSC Auto Hrvatska iz Hrvatskog Leskovca tj MAN Importer...
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

jedan_019

#43
Glas Slavonije, 01.03.2011.
Članak:

"GPP kupio tri minibusa, stižu i četiri "harmonike"

U Gradskom prijevozu putnika planiraju novu shemu prometovanja u koju će biti uklopljena vožnja trima novim mini autobusima koji bi trebali početi prevoziti putnike krajem svibnja. Također, GPP želi poboljšati prijevoznu kvalitetu kupovinom četiriju rabljenih zglobnih autobusa, tzv. harmonikama. Naime, još u svibnju 2010. godine Grad je odobrio GPP-u kupnju triju mini autobusa nabavne vrijednosti 1,650.000 kuna bez PDV-a za prijevoz kroz Josipovac, Višnjevac i Uske njive, ali kupovina je "zapela" zbog žalbe u postupku javne nabave. Tada je GPP u transparentnoj javnoj nabavi uvjetovao dvogodišnje jamstvo i isporuku u roku 120 dana. Državna komisija za kontrolu javne nabave GPP-u je poništila postupak kupnje. "Novi je natječaj uspješno završen, odabran je najbolji ponuditelj tvrtka Auto Hrvatska. Tri minibusa vozit će tzv. kružnim linijama u Josipovcu do tramvajskog okretišta i u Višnjevcu, na liniji kroz Uske njive i na liniji KBC Osijek - Jug 2. Za desetak dana bit će raspisan natječaj za kupovinu četiri rabljenja zglobna autobusa. Investiciju je, također, odobrio Grad Osijek jer su autobusi potrebni za linije kroz Čepin i Tenju, odakle prevozimo i veliki broj putnika, najviše učenika i radnika u 'špicama' ujutro, podne i navečer", pojašnjava Josip Nađ, zamjenik direktora osječkog GPP-a."

http://www.glas-slavonije.hr/vijest.asp?rub=3&ID_VIJESTI=137737

1142007

O kojim harmonikama se radi i od kog ih kupujemo?
Moj najdraži bus :
Sanos S 215 OS 866-BI GB 14