C.B.V. Reisen

Autor mate, Rujan 06, 2008, 16:51:06

mate

Renault Iliade...CBV Reisen...vozi liniju Vukovar - Sl.Brod - Zagreb - Bern - Laussane...u kooperaciji s Croatia Busom


mate

Danas ponovno ovaj Iliade vozio koop. liniju Vukovar - Laussane...
inace vozac tog busa je iz jednog mjesta kraj Sl.Broda...te sam uspio uhvatit i jedan mali detalj koji shole ima u busu... ;)





i taj detalj...(iako je mozd malo OT, ali nemojte zamjerit)...inace radi se o klubu koji igra u zupanijskoj ligi... ;)


Tomek

Ova tvrtka je poznata po svojim linijama koje vozi u kooperaciji sa Hr. prijevoznicima iz Hrvatske za Švicarsku. Vlasnici su joj Hrvati.
Vozni park se sastoji od 4 komada Renault Iliade autobusa.

Jučer je ovaj slikan u Zadru


mate

#3
Iribus Iliade na liniji Vukovar - Bern - Laussane, liniju odrzavaju u kooperaciji s Croatia Busom



(premjesteno iz teme - autobusi stranih registracija slikani u Slavoniji) ;)

evo i malo o firmi (iako je na njemackom, moze se zakljuciti ono sto je Tomek napisao za vlasnike)

http://www.cbv-reisen.ch/38801/index.html

cro

na kojoj liniji je bia kad si ga uslika gori kod zadra?

tomo

Citat: cro  u Srpanj 12, 2009, 17:24:21
na kojoj liniji je bia kad si ga uslika gori kod zadra?

Vjerojatno Basel-Split jer sam ga ja nešto kasnije vidio u Splitu na kolodvoru....

cro

voze oni iz splita isto za bern cinimi se

mate

evo danas Jetliner na liniji Laussane - Vukovar


aaaaa

Citat: mate  u Kolovoz 01, 2009, 13:32:36
evo danas Jetliner na liniji Laussane - Vukovar



Ma nisu normalni pa ovaj autobus je skoro  "punoljetan" ...a i da je mlađi nije prikladan za toliku kilometražu..

mate

imas pravo, ali ovaj vikend je ludnica pojacano je na svim relacijama iz inozemstva prema RH, tako da je ovaj morao uletit na liniju, inace je tu standardan svijeloplavi Iliade...inace danas su svi kasnili zbog guzvi na granicama, tako da su neki busevi dosli na brodski AK s nekih cak 3-4 sata kasnjenja

mate


mate

Jetliner danas u Sl.Brodu




PROFA

Pa zar ovaj bus moze jos dobit iehnicki u Zurichu pa star je kao Austrougarska,ovo me stvarno iznenadilo Svicarci su rigorozni !

mate

A, i mene iznenadi kad ga vidim, danas je uletio umjesto jednog Iliadea (vjerojatno neki kvar), te je dosao iz smjera Zagreba, i cekao u SB putnike za Bern i Laussanu, a putnike iz Vukovara i Zupanje do Broda je povukao Globtour

zgb

Dali je od vlasnika ovih autobusa vozačima dozvoljeno pušenje tijekom vožnje ili oni to rade na "svoju" ruku? ???