Kantić touristik – fotografije

Autor busfan, Prosinac 01, 2007, 14:32:52

amar

i svi do jednog sviraju :) ... znaju da ih cekam u gracanici :)

Almir

sad je Amar rado vidjen u Kanticu :) hehe..slike su extra svaka ti cast :)

amar

ma eto :) ovo samo pokazuje kakvi su ljudi, da su stvarno prava firma i da opravdano zasluzuju ovo sto dobijaju ovoliko putnika ... a ti almire postavi na ono sto si me pitao na privatnoj poruci, postavljaj i ove nove slike slobodno, kad god ja postavim i ti odma mozes ... pozzz

kilometar

Djeca iz Bosne i Hercegovine su zasluzila da se voze ovakvim autobusima! Kantic je cudo, oni stvarno pomjeraju granice kvalitete! Svaka cast............

amar

citav dan sam proveo s vozacima, ekstra su, vozio se busem ovim 431, od pionirske do muzeja, pa do carsije, sjedio snjima gore na parkingu na putu prema palama, pa onda na vrelo bosne, i na kraju smo se rastali na stupu, ja izasao i sjeo na tramvaj, a oni put pod noge kuci,  ovaj sofer od 431, snjim sam i prosli put isao iz Sarajeva za Gracanicu ...

erobuss

Mislim, sad stvarno. Amaru treba uvesti moratorij na objavljivanje Kantićevih autobusa!!!  buljimir



Zezam se, fotke kao i busevi su prva liga. Definitivno No1 u BiH.

amar

hvala hvala, a sto se tice moratorija, znam da se zezas, ali ipak cu odgovoriti, ovo cisto iz ljubavi radim i tako ce uvijek i biti, prva moja slika je bila iz ljubavi, tako ce biti i zadnja koju cu ja slikati ;) uzivajte u slikama, to je moj moratorij ;) ...

Man lion's coach

mocno, a kakav je ono romobil iza setre 417, barem izgleda kao romobil kao setre :D ;D

amar

jel mislis na prvu sliku u zadnjem mom postu ?

Man lion's coach

da ;D zaboravio sam naglasiti gore ;)

Almir

Bravo Amare svaka ti cast slike su pre pre pre mocne :) samo naprijed ..doci ce i nagrada kad tad :)

busfan

#266
Citat: kilometar  u Lipanj 07, 2010, 21:15:31
Djeca iz Bosne i Hercegovine su zasluzila da se voze ovakvim autobusima! Kantic je cudo, oni stvarno pomjeraju granice kvalitete! Svaka cast............
Da ali koliko je Kantic naplatio km, a koliko onaj sa starim Tamom  :-\ Sigurno nije neka razlika jer te agencije gledaju da samo prodju jeftinije. Bolje Kanticu da se drzi linija...
Amare jos jednom svaka cast, preeeedobra je 431, inace iako se proizvodi od 2001/2 i danas mi je Setra 400 bolja i modernija od svih akturelnih autobusa

Ali svakako nevjerovatna slika, mislim da se u ovakvim autobusima ne voze ni osnovci u svajcarskoj  ;)

amar

kantic  i nije za to da se rade ove vanredne linije , ali ima djecu u toj skoli pa je radi toga to odradjeno, svi dobro znamo da se kantic neangazuje na vanrednim linijama, covjek se drzi svojih linija i to je to ... necemo vidjati kanticeve buseve na vanrednim za neke druge skole itd itd ... a sto se tice 431, procitaj moju obavijest na ovom kantic podforumu na razno i rasprava temi .. ;) lijepa novost ...

kilometar

Citat: busfan  u Lipanj 07, 2010, 22:38:25
Citat: kilometar  u Lipanj 07, 2010, 21:15:31
Djeca iz Bosne i Hercegovine su zasluzila da se voze ovakvim autobusima! Kantic je cudo, oni stvarno pomjeraju granice kvalitete! Svaka cast............
Da ali koliko je Kantic naplatio km, a koliko onaj sa starim Tamom  :-\ Sigurno nije neka razlika jer te agencije gledaju da samo prodju jeftinije. Bolje Kanticu da se drzi linija...
Amare jos jednom svaka cast, preeeedobra je 431, inace iako se proizvodi od 2001/2 i danas mi je Setra 400 bolja i modernija od svih akturelnih autobusa
Jeste to je taj problem, da neko sa krsevima drzi istu cijenu.Ako sam danas dobro primjetio Kantic nije uopste slao svoje Setre 200.To ipak nesto znaci koliko drzi do bezbjednosti djece!

amar

danas su isle 3-4 setre 417, 431, 2 417, 328 , skylineri