Arriva Hrvatska - razno

Autor Mark926, Srpanj 18, 2017, 17:57:57

Frik85

#45
Citat: mate  u Siječanj 29, 2019, 21:56:31
1552
ovaj bus nije od autotransa nego je samo u najamu. Kompletno se vodi u Panturistu. Tako se vode svi bus  koji imajo OS rege i katni setri. Autotrans Panturistu plača samo  najam . Eto zbog ovakih stvari je Arriva u gubitku.

Zadarsko dite

Objasni mi kako je Arriva u minusu ako je upravo ona vlasnikom i Panturista i Autotransa. Gdje tu nestaje novac?

Frik85

Grupacija arriva europe je prišle godine napravila5.3 milijarde eurov minusa zato I Deutsche Bahn prodaje Arrivo

Frik85

Ako bi došlo,do revizije poslov arrive na rezini europe  mogla bi biti kupnja autotransa veliki problem. 

Frik85

Citat: Zadarsko dite  u Siječanj 30, 2019, 19:55:10
Objasni mi kako je Arriva u minusu ako je upravo ona vlasnikom i Panturista i Autotransa. Gdje tu nestaje novac?
ja i ti sva ista firma kao. Ja iznajmljijam buse tebi a ti meni platiš pavšal

Matej

Znaci ukratko novac iz jedne Arrivine poslovnice (Autotransa) idu u drugu Arrivinu poslovnicu (Panturist).

Tomek

Ako Autotrans zarađuje više, a Panturist onda vjerojatno tako Arriva izravnava. Ugl. privatna je firma, može sa lovom unutar koncerna raditi što hoće. Mislim da je puno netransparentnija bila privatizacija Autotransa 93./94. nego ova sada.

Frik85

Citat: Tomek  u Siječanj 30, 2019, 21:48:51
Ako Autotrans zarađuje više, a Panturist onda vjerojatno tako Arriva izravnava. Ugl. privatna je firma, može sa lovom unutar koncerna raditi što hoće. Mislim da je puno netransparentnija bila privatizacija Autotransa 93./94. nego ova sada.
Tomek da lovo koje nega. Berlin je zbog Arriva i Schenkera popizdio. Zato se Arriva i Schenker prodajeta. Došlo je I to save do bundestaga

Frik85

Uff privatizacija 94. Koš uvjek so neke stvari na sudu u Beču.

Frik85

Arriva steht im Gegensatz zur Logistiktochter Schenker auch deshalb ganz oben auf der Verkaufsliste, weil der Bahnvorstand der Auslandstochter vorerst keine weiteren Mittel zur Expansion zur Verfügung stellen kann. Jeder Euro wird in Deutschland gebraucht. Eto o tome sem pričal prijetno par dana. Deutsche Bahn ne dozvoljava arrivi da preuzima bilo koga u Europi. DB treba sad svaki euro u njemački

Frik85

Sigurno še prodaje Arriva UK i nerentabilne radnje jedilnice. Firme koje imajo plus se spoje sa DB Personen Verkehr. Znalo bi se desiti, da Autotrans završi kot transdeva a Panturist kot DBja

Frik85

Ambasadori bi trebali još dojdi iz Amsterdama ali dve drugo je pod upitom DB ne da novcev arrivi

Dreamwalker

Ekipa iz Osijeka, jesu počeli voziti Ambasadori?
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Pozega

Ambasadori viđeni u garaži u Požegi,najmanje 4 sam vidio u prolazu!

415 ul

Nekoliko rabljenih Manova je stiglo u Arriva Hrvatska