Obavijesti o voznom parku

Autor Tomek, Prosinac 07, 2007, 15:55:53

shef

U MAN-u u Rijeci nalaze se četiri Regija i ako sam dobro vidio tri Classica Ü u plavoj ZET-ovoj boji sa žutim prednjim i stražnjim krajem.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

tamlover

Citat: t4  u Prosinac 10, 2007, 21:47:33
"što slikaš, p... ti m....., j..... ti p.. m..."
A oni će nam kao zabranit - bagra primitivna!

Samo slikaj, trebao si slikat facu malo bliže pa da znaju svi o kome se radi. Ja osobno znam i s ove udaljenosti.
Inače, kad slikam bus u mirovanju u kojem je i vozač imam običaj (a i čini mi se opravdano) pojasniti mu zašto slikam tj čak i zamolim za dopuštenje. A da kaže da ne može, opet bi ga uslikao jer SLIKANJE VOZILA NA JAVNOM PROSTORU NIJE ZABRANJENO!
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

t4

#17
Možda su se bojali da bus ne završi u novinama kao takav a očito da je na koncu završio. Pa je ispalo to što je. Meni je bus bio predivan i zato sam ga slikao i iz nikojih drugih razloga.
Možda nekim vozačima pukne film... jednom sam bio u 109ci naprijed i u Novom Zagrebu su se ispred našli i 220 i 219. I ne znam kae bilo, al ovaj iz 109ke je tak počeo psovat sam sebi da su se ljudi zgražali. Na stanici je pretekao 219 u startu i mrko gledao vozača u njemu i pičkarao mu. Nisam baš skužio u čem je bila kvaka.
Al dobro,to ne spada u ovu temu :D

tamlover

Hehe, ipak je to bio sukob dviju garaža 8)
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

conecto

U petak, 21.12.2007. u AP Dubrava stiglo još 6 novih MAN Lions Classic i 5 kom. Lions Regio!!! Sve školski sa žutom facom.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

tamlover

Plavi Regio sa žutom facom i guzom?? To mi je totalni fetish  ::)
Zezam se, uzasna kombinacija na takvom busu.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

5AR

Citat: shef  u Prosinac 18, 2007, 13:33:31
U MAN-u u Rijeci nalaze se četiri Regija i ako sam dobro vidio tri Classica Ü u plavoj ZET-ovoj boji sa žutim prednjim i stražnjim krajem.
Sa malim zakašnjenjem ;D
Rezultat je 4 Regio,  4 Classics.



Tomek

#22
MAN SG 220 gb279 stoji već par dana u Podsusedu do južne ograde, nadam se da je samo običan kvar. Do praone pak zatrpan snijegom već par dana stoji jedan SG 242(ili 212 ili 216 budući da sam druge vidio)

narancasti

Citat: 5AR  u Prosinac 29, 2007, 00:12:36
Citat: shef  u Prosinac 18, 2007, 13:33:31
U MAN-u u Rijeci nalaze se četiri Regija i ako sam dobro vidio tri Classica Ü u plavoj ZET-ovoj boji sa žutim prednjim i stražnjim krajem.
Sa malim zakašnjenjem ;D
Rezultat je 4 Regio,  4 Classics.




bas su fora ovi busevi sa zutom bojom sprijeda i otraga

tomobrad

A zašto su uopće sprijeda i straga žuti, ako su za ZET ?

tamlover

Tako moraju izgledat školski autobusi (što se tiče žute prednje i zadnje strane, plava boja je obilježje ZET-a), iako mi još dugo nećemo dočekat da u HR svi školski busevi budu u skladu sa zakonima i pravilnicima.
...i bilo je lepo i navek TAM bu....

Portos

Budući 275 i 276 često voze na 172 primjetio sam promjene na njima. Na oba je malo sređena limarija, na 275 čak podosta, ne sječam se baš da li je bus imao okomite lajsne na karoseriji kada je došao iz APD, sada ih ima. 276 je također pokitan i pofarban, on nema okomite lajsne ali očito na njih još računaju kada ih sređuju. 279 već je dugo nevozan, stoji uz južnu ogradu APP, ne znam o kakvom je kvaru riječ.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Portos

Danas sam oko 16.45h u Podsusedu u smjeru Črnomerca vidio u vožnji poplavljeni g.b. 52 8)

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

kriticar

Gbr 300 je sređivan .Naprijed je očito.Sada se raspoznaje iz daljine
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

Ivan

20 (jedini "poplavljeni" NM 152) se nakon dugog stajanja napokon vratio u promet :), jučer sam ga vidio kako se oko 19:45 poslije smjene na 105 vraća u APP.