Promet Makarska - razno

Autor miky, Prosinac 18, 2007, 15:31:43

Lion's Driver

Dok se traže vozači ukidaju se 2 linije jer su neprofitabilne  ;D Stvarno ne treba vjerovati svemu što piše. Ovdje vozač kad oće radit dođe na probu a nema nekog smisla ni čitat natječaj mislim da odavno tako stoji

to20

Ma daj,ukidaju dvi linije,zagrebačke ili lokal ploče, metković

Lion's Driver

Od 3 samonaplate ostala je samo jedna... dupla MA ST MA ST MA

ukidaju se MA ST MA s polaskom iz MA u 11h i ukida se samonaplata ST MA ST koja je polazila iz ST

to20

A samonaplate,da da,hvala a šta je sa ona dva mana lions coach vidio sam na forumu jednoga na šlepi,pisao si da su ga radili i taman počeo voziti i pokvario se,a di je drugi

Lion's Driver

Oba su u kvaru... je ja sam pisao. Popravljali su ga 3 miseca, skinili reklamu, uglanjcali da bi prvi dan doša do Baške Vode i vratio se u garažu i to na šlepi

to20

Eto na,oba u kvaru,oni su kupljeni novi,sjećam se kad su došli u prometa,i još su bile nove kupljene 2 setre 315gt hd koje su kasnije završile u cazmatransa

Tomek

I dva Neoplana Cityliner N1116 koji su isto prodani Čazmatransu.

to20

Tako je i dva neoplana,zaboravio napisati,imali su oba istu unutrašnjost kao onaj što je sad došao u sinj iz bev turista

Lion's Driver

Trenutno stanje u Promet Makarskoj je sljedeće. Od linija voze samo dvije

Lokalna linija broj 2 koju su reducirali tako da nema velikih pauza a da se pokrije područje od Zaostroga do Brela

Linija broj 5 (samonaplata) 2x za Split po nekim novim polascima, ne znam točno kada prometuje.

Sve ostalo stoji, autobusi i vozači. Mi koji imamo puno godišnjeg idemo na taj godišnji a oni koji nemaju moraju boraviti u krugu firme i sređivati svoje autobuse.

Konkretno, ja imam još 26 radnih dana sve zajedno i ne moram u tom razdoblju dolaziti.

Nadam se da će ovo sve brzo proći, nadam se da će ove mjere uroditi plodom suzbijanja virusa i da ćemo svi što prije vratiti na cestu, ne samo Promet

Ljudi držite se, stojte mi dobro  byeg

pozdrav od vozača 470CC sa zadnje slike objavljene na forumu  ;D

Lion's Driver

Unatoč odluci Stožera za civilnu zaštitu makarski Promet ne kreće u ponedjeljak sa svojih 5 prigradskih linija.

Registracija linija kao "županijske" a ne "prigradske" ili svjesno kršenje koncesija, koje od ponedjeljka za prigradske linije počinju važiti po starom.

Da stvar bude gora, vozači rade tuđe poslove, dok se dio posla ipak otvorio. A i najzad taj prijevoz sufinanciraju općine po splitskoj šemi

Paško

A hoće li itko voziti za Sinj? Promet Split sigurno više neće.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Ne vjerujem jer je Sinj Split županijska linija ne komunalni prigradski promet. Sad, kad kreću županijske?

Lion's Driver

Prinove su krenule prema Makarskoj.

Izvor. Fb... Herrmann_ova stranica

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Matej

Vjerovatno su vozile za Flix,pa im je došlo vrijeme za novi dom.Pretpostavljam da su 2015.te