Nabavke novih autobusa (2)

Autor ManNLNG, Srpanj 02, 2017, 16:35:45

421

#990

Dubrovnik Autotrolej!
ZET je to!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Tomek

Podsusedski novi Crossway LE sa garažnim brojevima i tablicama

Tomek

Lion's Cityji još uvijek na probama sa proba registracijama

dominik,

City-ima su ipak naknadno ugrađene stražnje kamere.

smogovci.bbb2

#994
Divota za registarske pločice. Zar ih nisu mogli staviti po slijedu sa garažnim brojevima th-down
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

lussin

Naravno da ne, znaš li ti kakav je to posao?   rofl

smogovci.bbb2

#996
Tamo gdje prestaje logika tu počinje ZET. Ne bi me čudilo da su rege postavljene po slijedu ali brojeva šasija
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Paško

Ne, garažni brojevi trebali bi biti po slijedu brojeva šasija. To se inače tako slaže, ali ne bi me previše začudilo da su i to fulali. :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

citaro

zasto nam i dalje stizu stare lion's-verzije?

MAN truck bus

Citat: Majstor  u Lipanj 27, 2020, 11:09:27
Man ide sa trake za Zet
Novi model Man-a samo hybrid ili electric i to samo za određene partnere koji rade test za Man
Od početka 2021.g. kreće isporuka novoga Man-a sa D15 diesel motorima za cijeli svijet
Stanite u red sa narudžbama
@citaro

Evo odgovora. perfeto
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

citaro

ah, to objasnjava zasto ZimmerbergBus ima nove. hvala  thumbs

NP-549

Već smo rekli sto puta da ćemo još dugo čekat u HR standardni diesel s novom karoserijom

421

#1002
Citat: smogovci.bbb2  u Srpanj 22, 2020, 00:28:42
Tamo gdje prestaje logika tu počinje ZET. Ne bi me čudilo da su rege postavljene po slijedu ali brojeva šasija
Citat: amfan  u Srpanj 22, 2020, 09:06:49
Ne, garažni brojevi trebali bi biti po slijedu brojeva šasija. To se inače tako slaže, ali ne bi me previše začudilo da su i to fulali. :)

Likovi iz bajke: Zašto bi serija  bus123 bus123  morala slijediti brojeve šasija ???
umnik2 https://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=3819.15
Prije skočit, pa reći HOP! kava
Oba proizvoda u nastavku, također ćemo vidjeti jako, jako teško:

A baku Miru jamačno prije nego izgubi vozačku dozvolu. ;D


Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

conecto

#1003
Citat: NP-549  u Srpanj 22, 2020, 18:39:09
Već smo rekli sto puta da ćemo još dugo čekat u HR standardni diesel s novom karoserijom

Što se tiče novog Citya u hibridnoj izvedbi više nije riječ o kompliciranom serijskom pogonu već o lakom hibridnom modulu koji uglavnom pomaže kod startova, ali također omogućuje start-stop. Karoserijske promjene u odnosu na dizel su minimalne kao i razlika u cijeni ili povećanje težine, a zbog jednostavnosti isti je hibridni modul jednako dostupan uz CNG. Zbog svega se očekuje da će se većina kupaca odlučiti za takav hibrid, ali također nema nikakvih prepreka u proizvodnji ako netko želi klasični dizel ili CNG.
Zato problem oko novog modela nije u vrsti pogona nego MAN s njim oteže iz tko zna kojeg razloga. Možda je razlog npr. planirana primjena robota u nekim fazama proizvodnje (prvi put u proizvodnji autobusa) ili oko novog D 15 motora?
Eleltrični model je već većim dijelom priča za sebe, a najavili su proizvodnju u zadnjem kvartalu ove godine. Vjerojatno ih požuruje dobra prodaja električnog Citara, ali se opet i planovi mijenjaju usred ove velike krize.
Mogao bi se aktualni model još dosta vremena zadržati u proizvodnji i to ne samo za HR tržište već i za sva ostala.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

Tomek

U Podsusedu i dalje na istom mjestu stoje Crossway LE (podsusedski).
MAN Lion's Cityji su isto svi tamo s tim da su podsusedski dobili garažne brojeve dok Dubravini ih još uvijek nemaju.
Svi su neregistrirani.
I da, garažni brojevi MAN Lion's Cityja iz Podsuseda su 232-239! Potop ikakve logike i nastavak retardacije ove uhljebima uništene firme.