Autobusi - Kosovo

Autor jesrib, Svibanj 02, 2011, 16:04:27

jesrib

Moram reči, da sam bijo prvi put u kosovu posle podjele i prijatno sam iznenadjen napredovanjju ote male države, na svakom koraku se gradi i renovira putevi su jim odlični, pristupi do turističkih djelova ok i čak policija se odnosi malo drugačije kad vidi turiste. iznenadijo me put preko kule koji je vise nego odličan, tako da ako bude neko iso iz Crne Gore u Kosovo, nema problema u ljetnom periodu a zimi je cesta zatvorena (čak i sad pomalo ima snjega gori). cesta je magistralna i penje se na prelaz 1795 m. evo nekoliko prevoznika slikanih na području: Podujeva, Prištine, Gračanice, Prizrena i Peći













kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

da nebude nejasnosti, mnogo kosovskih prevoznika ima ili CG registracije ili SRB registracije, radi lakšeg putovanja kroz određene države.












kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

jesrib

#7
redovna linija Priština-Oslo, bus je na norveške registracije (GP Merdare)
















kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

Tomek

Svaka čast na fotkama majstore ;)

Berlingo

A slab ti je on majstor. Da ga vidis na cesti iznenadio bi se. Ne vozi preko 70. ;D Salu na stranu, i ja cu ga pohvaliti za fenomenalne slike. Svaka cast!

svicar

Fotografi je su super, ali ovoliko ne opranih buseva nisam vidio u zadjih 10 godina :-[

gjuro

fotografije su zakon,svida mi se sto ima dosta starih citylinera  8-8

jesrib

Citat: Berlingo  u Svibanj 04, 2011, 01:54:00
A slab ti je on majstor. Da ga vidis na cesti iznenadio bi se. Ne vozi preko 70. ;D Salu na stranu, i ja cu ga pohvaliti za fenomenalne slike. Svaka cast!

a pa islo je i brže kad sam vozijo krompir... he-he  good_boy
kvalitetno odrađen posao traži kvalitetne uslove rada!

zlikowszky

jesrib, pohvaljujem tvoj trud i moram reći da je Kosovo dugo bilo potpuna nepoznanica poopitanju autobusa za nas koji nismo imali prilike biti tamo. Evo, sad si nam zorno približio stanje stvari i nadopunio dio puzzle koji je ovdje nedostajao.

Od mene - Hvala!
Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....

shef

Ovo je stvarno fantastično, i nema to nigdje za vidjeti. Svaka čast.
Nisam imao pojma da imaju nove tablice, ono malo što sam ovdje viđao su uvijek bile one xxx-KS-xxx.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic