Meštrović prijevoz, Zagreb

Autor Portos, Studeni 23, 2007, 19:53:20

Tomek

Dvije kante danas na Terminalu u Zaprešiću... Ovo lijevo je Iveco..



Njihova garaža u BIstri, vidio sam da unutra stoji i jedan TAM, a ima i DUbrava i ostale stare makine


mansg313

Ima untra magirusa tamova stig+ftova zglobnih i solo sto vrsti krampova(osim manova i tamova naravno)ali vecina cine stiftovi cak ima jedan sl 200 u rashodu koji ima displej kao nas nesretni gb 93

Alex


Portos

Jedan stari SL 240 ofarban je u nekakvu ružnu lonac-sivo-plavu boju i vidio sam ga već 2x da vozi cestom prema Harmici. Ne znam odakle im ta nijansa plave i zašto su inače žuti bus ofarbali u plavo.

PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

Danas sam ostao u šoku kad sam vidio vlasnika ovog Isuzua na kojeg sam naletio u Klanjcu -- taj Isuzu je vozi Lil Kim dok je bila u ZGB-u


Portos

Citat: Portos  u Prosinac 31, 2008, 19:10:45
Jedan stari SL 240 ofarban je u nekakvu ružnu lonac-sivo-plavu boju i vidio sam ga već 2x da vozi cestom prema Harmici. Ne znam odakle im ta nijansa plave i zašto su inače žuti bus ofarbali u plavo.

Evo ga:







izgleda da je to ipak ex ZET-ov bus...


PRAVILA foruma autobusi.org:
Ukoliko želite citirati tekst s neke druge web stranice, pored navođenja citiranog linka obavezno citirajte i pripadajući tekst.

Tomek

I to ni više ni manje onda to je bivši gb72. Naime, gb71,72 i 73 u APP su bili jedini SL200 s auspuhom dolje, 71 i 72 su bili obojani u plavo bijelu(kao Katice), a 73 kao i ostali autobusi u krem plavo bojanje. Taj 72 je nestao 99., prvi APP-ov SL200 koji je nestao i kako sam doznao od gazde Meštrovića ZET ga je otpisao, poslao na otpad kao i još jednog(iz AP Dubrava kojeg je uzeo Autoturist), te ga je Meštrović za jeftine novce kupio i uredio. I još dan danas vozi, dok ZET godinama ima redukcije, i otpisuje autobusae samo tako.
Dokaz da je ovo ex gb72 je i registracija koja završava slovom M, kao i NL-i263 iz 99., znači paše to da kad je nestao i kad je kupljen kod Meštrovića, 1999.
Samo nije mi jasno zašto su ga sad u plavo obojali  ???

Tomek


mansg313

Meštrović je kupio polovnog Iveca Daily-ja crvene boje sa jednim kliznim vratima kao i ZET-ovi samo prošla generacija.

Ivan1983

Jel to taj :o



A i ova dva su danas odmarala u garaži ;D


mansg313

Citat: Zetovac  u Svibanj 01, 2009, 23:46:25
Jel to taj :o

Je takav je ali mi nije jasno kako ga još nije registrirao moj predhodni post je od 28.2 ili je to možda drugi isti takav pa ima 2 ???

Sonja

#41
Mestrovicec Euroliner N316, slikan danas kod stanice za tehnicki pregled u Zaboku. Reg.oznaka ZG 3055-DT

Tomek


CroHerc

Evo neoplana u prošlom tjednu odmara u Međugorju.

5AR