Dalmatinac bus, Omiš [ST]

Autor maky, Siječanj 12, 2008, 01:14:36

Paško

Prva fotografija je moja, a druge dvije sam dobio. Po tim dvjema izgleda da MAN-ovi često pate od crkitisa. Na slikama 9221, 9220 i 9224.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

elez

Vidi se sva njihova kvaliteta po cijeni od 33 000 € netto. Svaki crkitis je najmanja stvar dok neki ne eksplodira ko u Stockholmu prije godinu dana jer ocito su ovi autobusi veliki promašaj.   th-down
Sačuvaj me bože mlake pive, ladne žene i lošeg centaršuta...

Paško

Odgodom škole veliki autobusi skroz su povučeni i upogonjeni su Crafteri i Sprinteri, na koje sam već počeo zaboravljati. ST-9977-L mi je pobjegao pa evo ST-5517-N
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Lion's Driver

Doznajem od prijatelja da je Dalmatinac podijelio otkaze skoro svim vozačima povodom ove situacije kako bi mogli primati naknadu sa biroa a on kao vlasnik sebi olakšao namete i obaveze!

Paško

Ne znam što ste drugo očekivali od njega. Zaboravio sam staviti ovu sliku s Instagrama koju mi je poslao prijatelj prije više od mjesec dana. Vidi se jedna od Setri koje nisu vozile u rashodu, a iza je i jedna crvena koju nikad nismo imali. Pretpostavljam da je i ta bila samo za dijelove.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Frik85

Citat: Lion's Driver  u Ožujak 26, 2020, 15:50:41
Doznajem od prijatelja da je Dalmatinac podijelio otkaze skoro svim vozačima povodom ove situacije kako bi mogli primati naknadu sa biroa a on kao vlasnik sebi olakšao namete i obaveze!
Čujem,da so Vincek, Slavonija bus i Knježevič napravili isto

Metro

Polako se počelo voziti...

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

DWProski

Ovaj sa malim MAN logom bi trebao biti ex WL 8042.

Paško

Još jedan ingeniozan način za privlačenje stranaca u falšu 60-ku
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

Viđen i ST-9225-P, a 9223 je prekjučer ujutro dobio crkitis.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

XDonald

Zglobni Cityji sad su najcesci njihovi busevi za srest ih na cesti:

dado1

Zglobni Neoplan je nestao bez traga... Jel prodan ili u kvaru ? Čuo sam da su s njim imali problema

Paško

#404
Ne znam ni ja gdje je Neoplan, nisam ga vidio još od prije krize. Od mene 9224 i premijerno 9226 i 9227. Znak o zabrani zaustavljanja na stanicama zgodan je detaljčić. Kad se već ne poštuje, bolje da se makne, samo nagrđuje okolinu. good_boy
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!