Prijevoznici iz Austrije

Autor jura_bura, Ožujak 28, 2008, 19:57:20

gorgoroth


gorgoroth

Stumptner Reisen
1.6.2018 Linz



Marko NS

Jedan Volvo 8900 ali ovaj put u troosovinskoj varijanti, limarija busa me nesto nije bas odusevila ali sigurno su ostale komponente jako dobre :D
Volvo 8900.
Prevoznik:Deutschmann Reisen,Austrija.


sniff

Citat: gorgoroth  u Prosinac 24, 2019, 08:44:20
Reisebüro Gegg u Opatiji


Ovakav autobus vjerojatno nikad više neće ući u Pakoštane, sve zahvaljujući COVIDu :)

Marko NS

Od mene premijerno prvi VH sa kamerama umesto retrovizora u Austriji, vozilo je stiglo pre par dana kod Ötztaler-a i saobracace na liniji 960X  :D
Van Hool TX 27 Astromega .
Prevoznik:Ötztaler Reisen,Austrija.


Marko NS

Leva UL ide u penziju dok desna LE ostaje da se prozvodi , pa dok jos voze da se iskoristi za jednu zajednicku sliku  :D
Setra 415 UL Business EURO 6  i Setra 415 LE Business EURO 6.
Prevoznik:Tyrol Tours,Austrija.

Marko NS

#411
Prvi domaci bus na prevozu turista posle corone .
Ova prelepa crvena limuzina je u junu dosla u ovu firmu i zamenila Man-a Lions Coacha L , u voznom Parku poseduju jos jednu V Klasu i bave se svojim kataloskim putovanjima :D
Setra 517 HDH.
Prevoznik:Philip Cazzonelli,Austrija.

Marko NS

Dva Autobusa koja dele liniju 960X , svaki ima po dva polaska na dan.Ovaj put Setra nije bas ispala najbolje  :)
Van Hool TX 27 Astromega i Setra 531 DT.
Prevoznik:Ötztaler i Postbus, Austrija.




Marko NS

MAN Lions Coach.
Prevoznik:Schlechter Autobus GMBH,Austrija.


Prelepa Setra 515 HD od plavog Schlechtera, zuti i plavu su braca ali su Firme odvojene. Plavi ima malo bolji ukus,ako se ne varam ski boks je od MAN-a  :D
Setra 515 HD.
Prevoznik:Schlecher Busreisen,Austrija.



Marko NS

Jedan redak model na nasim Prostorima ako se ne varam samo ga Cazmatrans ima , ili imaju samo UL:
Ova prelepa Setra je zamenska za Veronu umesto Voza  :D
Setra 415 H EURO 6.
Prevoznik:Busreisen Eller,Austrija


Marko NS

Posto je Vlada Austrije izdala naredbu da se smeju samo koristiti FFP2/N95 Maske i to naravno postuje 635 koji je sebi nabavio jednu  :D
Mercedes Benz Citaro C2.
Prevoznik:IVB,Austrija.


Marko NS

Jedan C2 koji vozi za Firmu Auderer Reisen takodje u Gradu Imstu, gde oni i Postbus drze Gradski Prevoz. Dosta sam njihovih Turistickih Autobusa slikao ali ne bave se samo Turizmom, mozda se i vidjali njihove Turisticke Buseve po HR  :D
Mercedes Benz Citaro C2.
Prevoznik:Auderer Reisen,Austrija.

Marko NS

Konacno opet neki Turisticki Autobus a da nije VH od Ötztaler-a ili Setra od Postbusa  :D
Prelepi Tourismo umesto voza na liniji Imst-Reutte, zbog radova na Pruzi. Verovatno jako veliku srecu imaju da mogu to da voze posto osatli nemaju tu priliku da voze.
Mercedes Benz Tourismo EURO 6.
Prevoznik:Anton Specht Reisen, Austrija.

Marko NS

Jedna opticka varka kod ovog Solarisa , izgleda kao da je elektro u pitanju zbog ovih spojlera ali ipak je obican dizelas  :D
Solaris Urbino 12.
Prevoznik:Ötztaler Reisen,Austrija.

Marko NS

Da i ja jednom uslikam Setru 319 NF ali ovaj put sa skroz drugom namenom ne kao Autobus nego kao mobilni centar za Antigenska Testiranja , kao sto sam pricao dosta buseva se koristi za to da bi se makar malo pomoglo prevoznicima :D
Setra 319 NF.
Prevoznik:Kogoj Taxi GmbH,Austrija.