Pogon Velika Gorica

Autor MAN19464, Veljača 26, 2014, 19:16:31

tramvajac 92

Trebalo bi maknuti polazak ln 241 u 7:10 i 8:25, za 5 min, i svi problemi rješeni.

421

Citat: vrba  u Veljača 03, 2021, 21:54:23
Ako šestica i jedanajstica koja svaka ide 6 minuta u špici mogu stajati na Črnomercu zajedno onda mogu 330 i 241.
Da, kruške i jabuke su isto > voće.
Šestica (16 vr)  i jedanajstica (18vr) na 100 metara pruge naspram 330 (4vr) i 241 (1vr) na 30 metara kolnika stajališta s mogućnošću obilaska  bus123thumbs
Citat: tramvajac 92  u Veljača 04, 2021, 17:56:03
Trebalo bi maknuti polazak ln 241 u 7:10 i 8:25, za 5 min, i svi problemi rješeni.
Uopće nema problema. Nepotrebno.
Citat: smogovci.bbb2  u Veljača 03, 2021, 21:29:08
Šta, da se smanji broj bus123 bus123 na liniji
Tvoj mokri san ili provokacija ???
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Citat: 421  u Veljača 03, 2021, 20:13:04
Nakon potpisanog privremenog ugovora, slijedio je naputak Stožera pa se tako i postupa.
Prosvijetli nas 421, Stožer je propisao, točno što ::|
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

421

#438
Citat: smogovci.bbb2  u Veljača 04, 2021, 19:55:12
Prosvijetli nas 421, Stožer je propisao, točno što ::|
Mislio sam na ono što si ti citirao > smanjenje kapaciteta. Makar su izgubili kredibilitet svojim tumačenjima.
Citat: smogovci.bbb2  u Studeni 28, 2020, 11:37:44
Izvor: https://www.zet.hr/aktualnosti/vijesti/broj-putnika-u-vozilima-smanjen-na-40-posto-ukupnog-kapaciteta/7467
Zagrebački električni tramvaj će kao i od početka epidemije primjenjivati sve mjere i preporuke nadležnih tijela s ciljem zaštite zdravlja putnika i zaposlenika.
Sukladno novim mjerama, na svakom vozilu bit će istaknut najveći dozvoljeni broj putnika u vozilu koji ne smije prelaziti 40 posto ukupnog kapaciteta, a konkretan broj ovisi o modelu vozila.
Svakodnevnim praćenjem popunjenosti vozila, utvrđenoj je kako dnevna popunjenost kapaciteta iznosi do 30 posto, a do povećanja broja putnika eventualno može doći u slučaju prometnih poremećaja na koje prijevoznik ne može u cijelosti preventivno utjecati. Na linijama  na podrucju grada Zagreba na kojima se bilježi veća popunjenost, ZET će uvoditi dodatne prijevozne kapacitete, posebice u razdobljima vršnih prometnih opterećenja.
Ovim putem apeliramo na strpljenje i suradnju putnika te ih molimo da ne ulaze u vozila ukoliko procjene da je u vozilu veći broj putnika. Ostanimo i dalje odgovorni kako bismo zaštitili zdravlje svih putnika.
Nošenje medicinskih ili zaštitnih maski i dalje je obvezno, a ZET će nastaviti intenzivno dezinficirati vozila u prometu.
Podsjećamo i na važnost dezinficiranja ruku na ulazu u tramvaje i autobuse te stoga pozivamo putnike da ulaze na prva vrata i koriste dezinficijense koje smo postavili u vozilima.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

vrba



Citat: 421  u Veljača 04, 2021, 19:05:37
Da, kruške i jabuke su isto > voće.
Šestica (16 vr)  i jedanajstica (18vr) na 100 metara pruge naspram 330 (4vr) i 241 (1vr) na 30 metara kolnika stajališta s mogućnošću obilaska  bus123thumbs

Što si točno mislio reći ovime?

421

Točno ono što sam napisao!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

vrba

Citat: 421  u Veljača 05, 2021, 14:13:32
Točno ono što sam napisao!

Ak si mislio dokazati mene u krivu, učinio si totalno suprotno.  thumbs  pivkan 

lovac27

Upravo sam vidio na liniji 268 tiskanim slovima natpis 268 VELIKA GORICA.
Jel to nešto novo. Bus je zglobni mercedes II

vrba

Vidio sam takav natpis prije koji dan ak se sjećam dobro. Valjda je nešto novo.

smogovci.bbb2

"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

tramvajac 92

Postoje 2 varijante ispisa već dugo.

MAN19464

U utorak 09.03.21. te u četvrtak i subotu dolaze studenti prometnog fakulteta brojati putnike u cilju analize javnog gradskog prijevoza putnika na lokalnim linijama područja Velike Gorice.
Radi se analiza kvalitete te se pozivaju građani koji koriste lokalne linije da pristupe anketi i daju prijedloge kako bi se poboljšala kvaliteta prijevoza na lokalnom području.
Grad Gorica zatražio je analizu prometnog fakulteta za 13 sutobusnih linija.

NP-549

Putnici se moraju brojat od srijede do srijede. Nisu tjedni jednaki zbog smjena u školi,  zna se točno što je parni a što neparni tjedan + ponedjeljak i petak su drugačiji.

421

Ti se usudiš sumnjati u analizu prometnog fakulteta ??? ???
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

MAN19464