Promet

Autor nukleusri, Studeni 29, 2007, 11:36:18

nukleusri

KOLOVOZ 2007
shole wrote:
Da ne trpamo svašta u razne teme, ponukan raspravom o prometnim gužvama, zastojima i krkljancima u ATR-ovoj temi "nova garaža" predlažem ovaj topic, iako nije direktno vezan za autobuse, mora se priznat da ipak ima itekako i veze sa JGP-om.
Dakle, pišite tu o gužvi, zastoju i rješenjima koja bi bila bolja od postojećih. Ako se glavešine ne slažu da imamo ovakvu temu na forumu neka pobrišu.
-----------------------------------------------------------------

Nesto smo o tome poceli pod GUP-Autotrolej, ali ovaj naslov je razumljiviji ( jedino da Splicani ne pomisle da se ovdje pise o njihovom cijenjenom prijevozniku  ).
No, dobro da ne pisem bezvezarije, poceo bih sa onim projektom "pametnih semafora" ( ovdje ne mislim na zaustavljanje prometa kod kazalista kada prolazi vlak  ). Od 3 pozicije na probnom radu ( za 582 i 593 ), jedino onaj na raskrizju Tesline i V.Cara Emina ima donekle smisla. Ostala 2 na Fiumari i u Trpimirovoj mogu slobodno demontirati, jer nemaju svrhe. Iako na tim pozicijama vidim cudo one prometne mladezi, tamo idalje u koloni stoji parkirano po 5,6,7 i vise auta , kombija i sl ( a posebno me iritiraju oni ko-fol-taksisti ). Umjesto tih pozicija uredjaj mogu montirati, recimo na skretanju iz Fiumare u Supicevu i na Rivu na zutu traku.
-----------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
Prva stvar Uskladit semafore na glavnim prometnicama u gradu
drugo strogo zabraniti nepropisno parkiranje na cesti (pustiš auto bilo gdje,upališ 4 žmigavca pa lipo ideš na kafu,u kladionicu i još usput se nać sa curom)a to što je moj auto zakrčio pol grada nema nikakve veze
-----------------------------------------------------------------
shole wrote:
Tamo sam postavio pitanje kojim putem bi vozač šlepera koji dolazi iz pravca Zagreba trebao ić da bi došao na Sušak, na terminal Brajdica.
Jedno rješenje bi bilo na Orehovici da se isključi sa autoputa i onda dole po Ul. Fanje Račkog. A ulica u bajnom stanju. Sjeverni ulaz u grad koji je itekako prometan, uvijeke, ali baš uvijek je parkiran neki auto u kraju i moraš ga zaobilazit. Oćeš za gore ili za dole. Ista priča.
Kad dođeš na Školjić kod pumpe tamo je onaj idiotski semafor. Uvijek je crveno, a kad otvori zeleno onda je onih 100 metara ulice već puno automobila ili buseva jer najprije se ukopča CRVENO na raskršću Fiumare i Žrtava fašizma, a na onom na mostu je još zeleno i ovi idu i popune tih 100 metara . Umjesto da je obrnuto. Da prije bude crveno na mostu, da se isprazni tih 100m, i onda da zatvori onaj na glavnom raskršću tako da ima mjesta za vozila šta idu od pumpe.
I ono je isto legendarno, šleperi skreću u Veslarsku, a auti na obje strane parkirani i preko pješačkog i preko trotoara i ispred Raiffeissen banke i ....

A druga varijanta tog jadnika sa šleperom bi bila preko Vežice, Krimeje, Piramide......

Molim vas izaberite, koja od ove dvije opcije je debilnija. Svi se hvale o prometu Luke, o milijunima tona i 100 000 kontejnera (BTW jedan pravi brod prevozi i preko 7000 komada), šta bi u prevodu bilo da 13 pravih brodova godišnje dođe. A oni se neznaju snać sa ovom sićom od prometa. Šta bi bilo da su Vojko i ekipa na čelu grada La Valleta (Malta) ili Rotterdama. DAVNO BI ODLEPRŠALI i došli bi sposobni ljudi
-----------------------------------------------------------------
shef wrote:
A koju žutu traku na Rivi? Nešto su kao tamo ravnali kolnik koji je malo potonuo zbog težine buseva, te nanovo asfaltirali veći dio. Tako je traka lijepo nestala gotovo na cijeloj dionici, što se vidi po većem broju stranaca koji bezbrižno voze skroz desno.
-----------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Sreca da na Brajdicu ne dolaze brodovi sa vise od 3.500 TEU, a dok je godisnji promet oko 100.000 TEU nema probljema. Sve ce naravno rijesiti D404 kada sruse onaj"spomenik kulture nulte kategorije" ( svi znate o cemu se radi ). I tek tada pocinju pravi problemi. Sto kada tranzitni promet s te ceste dodje pred kazaliste. Pametna ideja o dvosmjernom prometu preko Rive ce brzo pokazati koliko je pametna. Naravno, sve one aute koji se parkiraju u I.Zajca pokupit ce Austrograd&comp. A onda dvosmjerni BUS promet kroz Adamicevu, samo sto jos nemaju blagog pojma sto sa onim reprezentativnim objektom na trgu Zabica.
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
U normalnim zemljama većina se tereta tipa kontejneri se vozi željeznicom
------------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
Neki dan kada je pala prva kiša dva šlepera PU tablica nakrcana s kontejnerim su blokirala istok grada,prvi je prošlajfao na mostu ispod dj.dispanzera a drugi na semaforu ispod tete rože
i još plus toga driveri su se interesirali kako doći do obilaznice
------------------------------------------------------------------
shole wrote:
Dođe taj od 3500 TEU, ali ne iskrca sve, nego možda 200-300 kontejnera.
Imam jedan prijedlog za MUP:
Kad imaš bilo kakvu nezgodu sa autom kojeg vozi vozač sa više od 0.01 promila uvijek je kriv taj "pijani" bez obzira šta se desilo. E, sad kad bi stavili da je uvijek kriv onaj koji je nepravilno parkiran, mislim da bi se brzo riješili ovih padobranaca po žutim trakama, ugibalištima i pj. prelazima.
Dakle, ideš Fiumarom i kod Wit-Boya tip sa BMW-om sa sva četiri upaljena lijepo mu oguliš cijeli bok i on je kriv je bio nepropisno zaustavljen. Joj šta bi to bilo dobro.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Sleperi ionako ne smiju tim koridorom ( sto je mislim i oznaceno na nadvoznjaku na Piramidi ), vec preko Pecina ( sto je isto triper rjesenje ). Trebalo im je krknuti masnu kaznu, pa bi onda razmislili.
------------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
to bi bilo jako dobro,ali gdje bi onda panduri parkirali svoje aute?
trebalo bi ih počet slikat pa ih stavit na "Jubito"pa nek narod vidi

da,voze se željeznicom ali budući da su kontejnere izmislili Amerikanci tamo negdje 50 ili 60 tih a naš tunel od Brajdice prema Pećinama je sagrađen davno prije toga HI-CUBE kontejneri,dakle ne visina 2,5m nego 2,9m nemogu tuda proći......

Nesmiju,nesmiju ali eto idu,čuo sam da to nije prvi put da se desilo
BTW nesmiju ni od Kuka do Vozilića pa svako toliko protitnji kojekakav Rus,Bugar,Rumunj ili slično-da ne plati tunelarinu.zanimljivo ali od naših sam primjetio samo ZG
a kad je nekog od njih murja zaustavila,globila ili vratila nazad?
N I K A D ! ! !
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
citat kico101: Od 3 pozicije na probnom radu ( za 582 i 593 ),  
Za 583 i 592  
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Imas pravo.  Mjesam kruske i jabuke. Mozda zato sto mi to i nije previse bitno. Kada budu imali svi, onda je to druga prica.
No, dobro, kriv sam.  
------------------------------------------------------------------
LuckyLooser wrote:
Sinoć sam napravio đir u busu Trsat- Bivio- Trsat. Za početak, na Trsatu stanica ispred crkve krcata autima i jedan biser (valjda onaj koji se zadnji parkirao) sa "nosom" skoro do pola ceste, šole je jedva prošao na dlaku. Malo niže od dvorane mladosti, 4 frajera u autu čekaju 5. nasred ceste , dobro dali su se malo lijevo da auto može proć, ali bus... nema šanse. Čekali smo jedno minutu dok nije taj 5. došao i ukrcao se.. Žute trake na Fiumari i Žabici krcate autima. Na Rivi neki talijanski biser na motoru vozi po žutoj traci (koje nema jer je traka novoasfaltirana) u stane na stanici da bi ljude pitao za put. Nije bitno što je bus stoji iza njega i ne može iskrcat putnike, valjda si čovjek misli: široka je cesta neka me zaobiđe. 50m dalje drugi talijanski biser u autu vozi pola na voznoj traci, pola na žutoj 15km/h i da ne nabrajam dalje još bih mogao nabrojat takvih bisera u samo jednom krugu.
Moj zaključak je da samo možemo pisat o gužvama i zastojima, a rješenja koja bi bila bolja od postojećih je samo promjena čipova u glavama. Nikakvi pametni semafori, žute trake i preregulacija prometa nam neće pomoć.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Slazem se LL,tocno si detektirao gdje je problem. Ljudi ne zele ( ne vjerujem da ne kuze ) shvatiti koji je ispravan nacin postupanja u prometu, naprosto zato jer im je ovako lakse. Ali postoji i za to lijek- novcane kazne na licu mjesta ili ako doticni nema love tada visestruki iznos preko suda. Zapises reg. plocicu i udri. I to bez mogucnosti zalbe. Naravno, da za to treba imati uporiste u zakonu, ali niti to nije problem, ako se stvarno zeli nesto uciniti u pravom smjeru. Ali rupe u zakonu i postoje da bi se pomoglo maminim i tatinim sinovima kada naprave p....
Konkretno, posebno me smetaju oni pametnjakovici koji se parkiraju na onom dijelu Krizaniceve ispred hotela Neboder-pa tamo 6-ca od 113 planiranih prodje valjda samo 20-30 puta dnevno, a zatim kupi putnike na onom otoku na Titovom trgu sto je prekrsaj i bitno ugrozava sigurnost prometa. Prvo, ljudi moraju trcati preko stajalista i gurati se izmedju parkiranih auta ( pitam se sto je stvarno problem postaviti nekoliko desetaka stupica i ograditi taj otok-a zamislite to se dogadja ispred vrata postovane procelnice I.M. ), a drugo bus stoji na frekventnom dijelu prometnice, tako da se ostali koji idu prema Grobniku ili prema Z.fasizma guraju u jednu traku i psuju se medjusobno.
O parkiranju na stanicama necu ni govoriti ( to su oni samo na pet minuta-u kaficu ). A najjaci su mi oni koji sa svojim krstaricama od 5m parkiraju okomito na Trsatu ( ono sto je spomenuo kolega LL ), te u Opatiji na potezu od Slatine do Punta Kolove, pa prodji busom ako mozes. Uf, sto sam dugacak. :P ;)
------------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
Izgleda da je kamjonđijama postala uobičajna trasa Piramida - Teta Roža - D.Vežica - autoput,sad je majstor s Ivecom i 20"kontejnerom najprije napravio ekološku katastrofu koliko je zadimio pa je onda punim gasom prošao kroz crveno na skretanju od Tete Rože ljevo prema Vežici.Krasno
------------------------------------------------------------------
Boki wrote:
citat shole:Dakle, ideš Fiumarom i kod Wit-Boya tip sa BMW-om sa sva četiri upaljena lijepo mu oguliš cijeli bok i on je kriv je bio nepropisno zaustavljen. Joj šta bi to bilo dobro.

Samo što sebe možeš uvući u nevolju jer obično takvog bmw-a vozi neki tatin sinčić, za kojeg je tatica spreman sve učiniti.
------------------------------------------------------------------
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

#1
RUJAN 2007
kico101 wrote:
Vidim da smo ovu temu poprilicno zapustili, a s obzirom da sam u zadnje vrijeme cesto u spici u gradu s autom, moram istresti nesto sto me muci. To je nedopustivo ignoriranje svakodnevnih problema koji se ne moraju rjesavati skupim tunelima ispod grada, vec je potrebno samo malo dobre volje. Evo kako ja vidim neke kriticne gradske prometne tocke:
A )Raskrsce Kumiciceve-Radnicke-Mihanoviceve
Potrebno je produziti prekratku fazu na semaforu iz pravca grada prema mihanovicevoj, jer se zbog kratkoce trake za lijeve skretace stvara kolona do tete Roze.
B) Raskrsce Kumiciceva-D.Gervaisa
Po mom misljenju potpuno nepotreban semafor jer stvara nepotrebnu guzvu, a sve zbog 2-3 auta iz gervaisove.
C) Strossmayerova
Ovo sto se dogadja u ovoj ulici je katastrofa. Zbog par ( necu reci epitet ) neodgovornih pojedinaca koji parkiraju nasred ceste samo zato da bi iz auta drito u ducan, stvaraju se kolone do Pecina i Krimeje. Tom ulicom dnevno prodje preko 25.000 vozila i zar je doista tako tesko dovesti u red tu kratku dionicu ( pa makar cjelodnevnim dezurstvom policije ili one Obijeve mladezi koji mogu potjerati samo kakvu tinejdzerku, a ne ozbiljnog prekrsitelja ). postaviti stupice i na desnoj strani, postaviti kamere, bilo sto, jer ovo je pizdarija.
D) Dionica Strossmayerove od M.Smokvine-Tvrdog do Titovog
trga
U spicama omoguciti vozilima koja dolaze iz M.Smokvine Tvrdog, 20-tak sekundi zelene faze kod konta da se ne stvaraju cepovi na toj dionici.
E) Jelacicev Trg
Semaforizirati izlazak autobusa sa svih perona na nacina da se iz autobusa moze aktivirati crveni signal za vozila iz Fiumare i Ribarske ( daljinski ).
F) Raskrsce Scarpine i Veslarske
Betonirati i podignuti onaj trokut gdje se parkiraju pametnjakovici tako da trizduja ne moze izaci sa unutarnjeg perona.
G ) Raskrsce manzonijeve-Fiorello la Guardia-V.Cara Emina-1.Svibnja
Rotor je jedino rjesenje. Sve ostalo nece rijesiti nista.Privremeno dozvoliti prolaz iz manzonijeve u Prvomajsku kroz obje trake, jer je trenutno desna uvijek prazna, a kolona za Skurinje se proteze do zeljeznickog kolodvora.
H) Prilaz poliklinici na Mlaci
Iskljuciti semafor radnim danom od 16 do sutra u 6 ujutro, te subotom i nedjeljom.
I) Mlaka
napraviti ugibaliste prije semafora uz park, a postojece prema pumpi ukinuti. Ima dovoljno prostora.
J) Prosirenje Zvonimirove na 6 traka ( 2 samo za autobuse )
Moguce i bez veceg rusenja stabala postavljanjem trake za buseve tako da stabla ostanu izmedju. Naravno sva se ne mogu spasiti ( ionako ce ih INA rijesiti ). ocekujem napad "zelenih".
K) Skretanje prema skladistu poste na Krnjevu
Iskljuciti beskoristan semafor.
L) Riva-ivana Zajca
Apsolutna zabrana parkiranja sa lijeve strane. Postavljanje ograde ( po mogucnosti sa strujom  ) kod trznice u I.zajca radi penzica koji misle da je to korzo.
M) Raskrsce zametske i Lozicine
Hitno postaviti semafor.
N) Raskrsce zametske-B.Vidasa-I.Cikovica Belog-brace monjac
Postaviti semafor( izgleda da semafore mogu izboriti samo trgovacki centri poput Kauflanda i Bille ).
O) raskrsce Krizaniceve-bulevar oslobodjenja
Prosiriti prolaz za autobuse, jer je onaj otok besmislen.
P) Dionica Z.Fasizma izmedju Guvera i vojne komande
Uskladiti zeleni val za one koji dolaze s Kozale.
Zasada dosta. sad mi je lakse.  
------------------------------------------------------------------
np 549 wrote:
Sve do jednog prijedloga su na mjestu. Dobro, onaj sa 6 traka mi baš ne drži vodu, al nek ti bude. A šta misliš kako je onda nama? Ti prođeš na posao i s posla i to je to, a mi cjeli radni dan. Al ko nam je kriv, sami smo si to izabrali.
Još bi nadopunio:
a) Ribarska ul. - ukinuti onih bespotrebnih 10 parkirnih mjesta uz Video darko i stavit da ima dvije trake za vožnju i žutu traku za korekciju petice. i semafor na kraju Ribarske uskladit sa onim kod duplog pernona na Jelačičevom trgu. Ista stvar kao i na pumpi na Školjiću šta je već neko tu spominjao. Onaj prvi kod perona (sad je tamo stajalište za aerodrom) upali crveno, a onaj na vrhu Ribarske još ima zeleno i onda se svi trpaju i trpaju u onih 100m.
b) raskršće za Drage Gervaisa - Kico101 spomenuo da je nepotreban semafor. Slažem se 200%, ali koliko mi je poznato, tamo živi neka glavešina iz Grada i onda mu se neda čekat da ga puste auti u Kumičićevoj pa si je stavio semafor. To je poznati sindrom "vrhovnik". Svaka garaža svoje ogledalo i ležeći da se ne vozi brzo pred njegovom kućom, pardon kćerinom kućom jer on nema ništa. Al mu je brzo dosadilo lupanje pa je zvao "dajte to maknite, smeta mi po noći"
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Slazem se s tobom da je danas u ovom gradu biti profi vozac, isto kao marinac koji probija prvu crtu obrane. S obzirom da u zadnje vrijeme barem 2 puta prodjem dionicu Vezica-Kantrida u spici, u tih 2 puta uocim toliko prekrsaja za zatvor da bi Via Romu napunio za 6 sati.
Mozemo mi raspravljati o prometnim rjesenjima, ali tip koji misli da je faca i parkira po sredini desne trake u Strosmayerovoj u spici ( te napravi kolonu od kilometra i lijepo se ponovo zavali u svoj terenac ) rusi i najbolje ideje. Represija i nasilje jedino mogui pomoci ovoj naciji. >:(
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Hoćeš da ti kažem tko je živio u D. Gervaisa prije nego što je odselio na Pećine: Obi
------------------------------------------------------------------
np 549 wrote:
Mogo je i semafor uzet sa sobom i stavit ga recimo na dno onog Vevčevskog prolaza tako da nemora čekat ako recimo iz J.P.Kamove ide na donju 13.divizije.
------------------------------------------------------------------
tuono wrote:
B) Raskrsce Kumiciceva-D.Gervaisa
Po mom misljenju potpuno nepotreban semafor jer stvara nepotrebnu guzvu, a sve zbog 2-3 auta iz gervaisove.

Postavljanje semafora tražili su stanari iz ulice Danijela Godine nakon što se dogodila tragedija. Naime, otac i sin su prelazili cestu ali kako iz ul. Danijela Godine (nasuprot Drage Gervaisa) nema preglednosti prema lijevo, i nisu vidjeli nadolazeće vozilo koje se velikom brzinom spuštao niz Krimeju, otac da spasi sina odbaci ga naprijed ali on stradava i doživotno ostaje paraliziran. Preminuo je prije par godina u dobi od četrdesetak godina.
Znam jer sam tamo živio do prije godinu dana.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
citat np 549:Mogo je i semafor uzet sa sobom i stavit ga recimo na dno onog Vevčevskog prolaza tako da nemora čekat ako recimo iz J.P.Kamove ide na donju 13.divizije.  

Radi se na tome. ;D ;D ;D
Dobraaa.
Nisam znao za onaj nesretni slucaj ( sucut obitelji ), ali nekako mislim da je semafor postavljen vise zbog visih interesa ( Obi ), nego zbog toga.
Na raskrscu Kamove i XIII divizije sudari su svakodnevica, ali jos uvijek nema semafora. I nema veze sto je to veza na magistralu, pogotovo sada kada glavni tranzit ide preko Drage.
-----------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
A bas sam se pitao cemu guzva tamo.  ;D
Rjesenje ( kakvo se moze ocekivati od odjela za komunalni sustav ) je, zatvoriti i taj izlaz s autoputa i vise nema problema.
Istina, tu dopunsku strelicu su zaboravili, a zapravo 95% auta ide iz Rackog u Grobnicku, a ostalih 5% u Kacjak i prema Kalini.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Upravo na to sam i mislio. Potpisujem.   :)
------------------------------------------------------------------
petar wrote:
Još bi jedna stvar dobro došla a to je da prošire ugibališta za autobuse ( preko puta Indeksa pogotovo) i da se šoferi nauče stat cijelim autobusom na ugibalište a ne da im viri prikolica ili nos na cestu tako da se ne može uz njega proć nego se mora gazit u drugu traku ili čekat da iskrca , ukrca putnike i krene.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Čovjek se osigurava za kasnije :lool:
------------------------------------------------------------------
tuono wrote:
Koliko puta se to meni dogodilo  >:( ja cekam ko budala, a mene i bus preticu po pet - sest automobila  ???
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:

Pitate se cemu jos jedna, ni po cemu posebna fotka sa Jelacica. Pa evo, meni je posebna. Na ovom mjestu sa koga je fotkano ( iz auta ) cekao sam na jednom mjestu 10-ak minuta bez micanja. Zasto? zato jer su drug Obi i gospodin Kalme odlucili uprizoriti igrokaz pod radnim nazivom "Ki ce ga kemu" -medjunarodni susret na najvisem nivou. Semafori niso delali i mladez je na raskrizjima mahala. Zivio napredak, zivila zaobilaznica, zivilo avtomatsko reguliranje semaforov,... >:( :P :-X
------------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
A to objašnjava današnji krkljanac u Gradu   ;D
------------------------------------------------------------------
tuono wrote:
I ja sam mislio da je guzva zbog Kalmete ali se kasnije ustanovilo da je to ipak bio predsjednik vlade Sri Lanke koji je dosao u posjet Luci Rijeka. Malo mi je mi je bilo cudno da bi zbog Kalmete isključivali semafore, a u pratnji bilo toliko policije.
Inace su guzve i zbog polaganja novog asfalta na Krimeji pa je vozni red gradskih autobusa (7 i 7A) dosta poremecen.
------------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
Danas 13.09.07. su postavili semafor kod bazena na Kantridi
UŽAS!!! Vraćao sam se iz grada oko 17 stao sam u kolonu kod raskršća za Marč.Dragu i do bazena sam se vukao metar po metar punih 40 min.
Koliko sam skužio do 16 sati su tamo majstori koji reguliraju promet zastavicama i ne dolazi do zastoja a poslje 4 ekipa ide doma pusti semafore u rad,iz smjera Rijeke na tisuče automobila a iz Opatije eventualno par komada
SRAMOTA
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Prosao ja oko 17,10 na kantridi u smjeru grada. Nisam puno cekao u koloni, ali je iz smjera grada bilo u dvije kolone.
------------------------------------------------------------------
Lion wrote:
Danas, na okretištu dvojke na Zametu, oko 19 h bus stoji pored srebrne Opel Astre, ne može proći. Koliko sam vidio u prolazu, bus je imao upaljena sva četiri žmigavca. Bus sam vidio za 15 min. na stanici kod ˝Kokola˝, pa je valjda sve prošlo u redu. Ali ipak ne znam zašto je auto ostavio baš tako da bus ne može proći?
P. S.
Bus je bio jedan od MAN-ova SG 240. Nisam zapamtio gr. br.  
------------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
Oko podne se zapalio jedan stan u kući iznad PBZ-a preko puta kazališta što je stvorilo kolonu od Novog Lista
------------------------------------------------------------------
nukleusri wrote:
Danas 19.09.07.smo skoro imali sudar sa 617 na 18-ici oko 11:20 jer je neki tip stao na stanicu (onu poslije Belića prema gradu) i sole je morao obaviti ukrcaj/iskrcaj na cesti.

Te mi koji smo dosli iza zavoja smo se skoro "zalijepili" od iza u bus ...
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Vezano uz ovo ,neki dan sam skoro imao slicnu nezgodu na Piramidi ( onaj famozni zavoj ). naime, na busnoj stanici su bila zaustavljena 3 busa ( 1,7A i 6 )i to tako da je zadnji ( SG322 ) stajao odmah iza onog ostrog zavoja. kako je dio prije zavoja osuncan, a odmah iza hladovina, malo je falilo ( prestrojavanje na brzaka ). Taj zavoj je ( po meni ) veeelika konstruktorska greska i jos k tome asfaltiran glatkim asfaltom kojega presjecaju metalni spojevi nadvoznjaka. Tip koji je tamo postavio kameru znao je sto radi.  
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Moram se osvrnuti na jednu suludu ideju koja se danas ostvaruje u nasem gradu, a zove se "Dan bez automobila". Dobro, dan je, ali bez automobila?
Onaj tko je danas besplatno busom ( poput mene  ) krenuo s istoka grada prema centru, mogal je dozivjet svega samo ne dan bez automobila. Prvo, zatvorena je bila samo dionica Fiumara ( raskrsce s Z.Fasizma )-TBJ-Scarpina-Adamiceva-Jadranski trg, dok su Rivom-I.Zajca ( koja je usput receno od zatvorenog koridora udaljena svega 30-ak metara  ) veselo tutnjali autici, kombici, kamioncici i slicna zagadjivala. Kolona se s istocne strane protezala skoro do tete Roze i do pol Pecina, a Strossmayerova je slicila na veliko parkiraliste, jer se naprijed moglo samo cca 10m/min. Sva ta bulumenta koja se gurala kroz navedenu ulicu na Titovom trgu je od strane Plavaca uljudno zamoljena da skrenu prema Skoljicu i tu je nastao cep. Zamislite koliko su zagadjenja proizvela ta silna vozila stalno grebuci u prvoj brzini. Sjeverni koridor-ista situacija. Apsolutno sam uvjeren da je smog u centru danas ( u slicnim meteo uvjetima ) bio veci nego u obicnom danu s automobilima ). Sada ja vas pitam; ako je Obi ( ili tko vec ) naredio ovakvu pizdariju zbog eksperimenta, onda ok, ali ako je doista mislio da ce zatvaranjem samo spomenutih ulica izbjeci kolaps, a besplatnim busom natjerati nase sugradjane da se na jedan dan odreknu auta, gadno se presao.
Ako se doista nesto zeljelo postici, trebalo je staviti blokade vec na Plumbumu ( rskrsce Kamove i radnicke ), pa kod Orijenta, pa kod Pariza, pa na Orehovici, Belvederu, banderovu i kod Novog lista. Tada bi vec ljudi razmislili ima li smisla autom u grad.
I zatim one glupe ograde uz Fiumaru, postavljene tako da moze proci samo jedan bus. I tako stoji dvojka na Fiumari i ukrcava, a sestica iza ceka da se ovaj makne i da stane 50 m dalje. Onda oni ludjaci sa taxijima, vide praznu cestu i udri po gasu 80 na sat itd. A nije mi jasno niti zasto se busevima u smjeru zapad-istok nije dozvolio prolaz kroz Ribarsku i Fiumaru ( osim do TBJ ), ako se vec stimulira JGP. Ovako, ako si zaboravio sici kod kazalista, sljedeca je tek u "slijedecoj zupaniji"-na vrh Piramide.
Ispricavam se sto sam pretjerao s pisanjem, ali grozim se ljudi na visokim polozajima koji nemaju osnovnih znanja o temama za koje su odgovorni. Veliki kaktus za gradsku upravu.    
------------------------------------------------------------------
kiki273 wrote:
Danas 28.09.07. užas u gradu,dali zbog kiše ili nečeg drugog neznam ali vidio sam tri jedinice jedna za drugom kod indexa u pravcu kantride,odmah za njima dvije četvorke i tako redom

I danas 29.09.07. oko podne užas,uzrok velikog zastoja i dalje nepoznat
------------------------------------------------------------------
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

#2
LISTOPAD 2007
kriticar wrote:
sinoć (30.09.07.) oko sedam i trideset dolazio sam u Rijeku preko Trsata.
stanicu prije željezničkog kolodvora naišao sam na trolejev gbr 712(linija 1) na stanici sa upaljenim lijevim žmigavcem .Stao sam ,propustio ga, a vozać mi je zahvalio sa sva četiri žmigavca.Da bar jednom to doživim u Dubrovniku.
(možda je vozač bio netko od forumaša ???)
------------------------------------------------------------------
dragec52 wrote:
Poštovani gosparu ne javljaš se sukladno imenu ali svakako lijepo što si primjetio i obznanio što se moj kolega "zahvalio" na propuštanju. Poznam ekipu 712 i nisu forumaši.Ugodan boravak u Rijeci.dragec

Haj poštovani forumaši i čitaći.Na jednom drugom forumu vozači Autotroleja zaista u velikom postotku ocrnjeni /i kontrolori i naše djelatnice na prodaji pokazni karata/ da sam "morao" odreagirati.Poslije par dana i desetak postova nekoliko forumaša zauzelo realniji i pomirdbeniji stav da se piše osnovano,mislim tužibabu i hvalibabu uljuđeno obrazložiti a ne generalizirati/ jedno loše iskustvo s JEDNIM vozačem pripisati da su svi takvi/.Pratit ću u nadi da će biti više pozitivnih iskustava od onih loših.Ovih dana kad budu išli na svoj faks, srednju školu i posao iznijet će svoje dojmove.Za par dana javit ću kako je prošla "anketa".Pozdrav od drageca52.

Haj.Danas 22.10.07. u srednjoj smjeni nisam kasnio ni minutu.Predzadnji krug krenem na vrijeme sa Zameta do Pećina kasnio 13 min. a od Pećina do Fiumare vozio 38 minuta a predviđeno 10. Predkolapsno stanje.Ugodno veće želim.
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
26.10.07.
Totalni kolaps u gradu. Sve stoji. Gradski autobusi kasne cca. 40-50 minuta. Prigradski prema Grobniku koji su krenuli na 15:30 sa Delte se oko 16:00 tek bili kod građevinske škole. Na 15:20 Ožlak je išla rezerva sa 468 oko 15:30. Oko 16:00 su 603 i 694 bili malo ispod dispanzera a u 15:20 su trebali biti u gradu. Kolona iz smjera Kostrene počinje kod Lenca. Sad će bit pakleno jer su sve raspoložive pričuve išle na linije. Vjerojatno će mjenjat vožnje pojedinim busevima da se ne kasni /previše/
Sad sam dobio dojavu da je 675 na 15:30 za Podkilavac prošo Orehovicu. 1h za tih par kilometara 
------------------------------------------------------------------
nukleusri wrote:
585 na 2a
Sa 699 u 14:50 sa JT-a do Viškova išli smo 45 minuta   ::)
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
636 išo u 16:20 za Ožlak umjesto 699 (636 trebao u 15:20 za Ožlak) 699 je išo negdje ne zapadnu stranu.
Najnovije vijesti sa terena:

689 išo u 17:15 na Hreljin i ići će u 18:30 nazad.
601 ide u 17:50 za Hreljin

627 je došo sa Kukuljanovo u 17:10 (krenuo u 15:20) i odmah išo za Bakar umjesto 689
640 je isto dobio "bonus" đir u 17:00 za Marčelje jer je 686 došo iz Ožlaka oko 17:30.
601 vozio 1h i 20 minuta Paveki-Ri

580 upravo došo sa Hreljina (krenuo u 15:05)
611 jedva stigo u 17:45 za Šoići sa time da nije išo u 16:15 (samo u 15:20)
Sad je krenuo 674 na posebnoj liniji Rijeka-Grohovo-Mavrinci. Pitaj boga di su 617 i 698.
------------------------------------------------------------------
echo wrote:
Nekoliko snimki današnjih gužvi sa web kamera:
http://webcam.multilink.hr/trsat-popup.htm?image=trsat-vga.jpg
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=1
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=2
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=3
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=4
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=5
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=6
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=7
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=8
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=9
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=10
http://rimis.rijeka.hr/webcam/webcam2/karta/kamere_popup.asp?id=11








------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Danas ( 27.10.2007. ) vidjen 581 na skretanju iz Cindriceve u Strossmayerovu-linija 2 :o, sa putnicima. Dakle, vozac je, izgleda, promasio trasu. ;D Dugo nisam vidio da dvojka promasi na nadvoznjaku-ranijih je godina to bio cesci slucaj.
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Nagradno pitanje za forumaše s predvidivim odgovorom:
da li se brže dođe autobusom od Rijeke do Zagreba ili od Pećina do Kozale i natrag?


Naime, danas sam došao na ludu ideju da idem autobusom zapaliti svijeće preminulim dragim osobama na groblju Kozala.
Inače, u mlađim danima mi je za taj put pješke (prečicama) trebalo cca pola sata. Autom cca 10 min u svakom smjeru.

Negdje oko 15:05 izađem iz zgrade i vidim da je prošla dvojka 437 poluprazna.
Dođem na stanicu, i naravno, ništa se ne događa. Tek u 15:25 eto 454 i u 15:30 dolazim na Fiumaru. Naravno stanica je prepuna ljudi što ne sluti na dobro. Vidim u odlasku jedan Conecto na dvojki što znači da šalju zamjenu/pojačanje, a uto odmah dolazi još jedna dvojka 571. U međuvremenu koliko-toliko redovno prolaze samo 7/7a i dvije šestice u paru.
U 15:55 pojavljuje se Conecto 658 na četvorki, gotovo prazan. Naravno da se sva ekipa sa stanice preselila u jadnika, po mojoj procjeni bilo je oko 80 ljudi, budući da Conecto ima ukupno 91 mjesto.
Bočnopotpisani, kao iskusni autobusni lisac zna da gdje ima dima, ima i vatre, odnosno gdje je jedna četvorka, tu je i druga, i stvarno za minutu dolazi 652. Do Manzonijeve je sve bilo ok, ali tu je kraj.
Na stanici kod marketa na Kozali izlazim u dobrih 16:30.
U 16:45 dolazim ponovno na stanicu taman kad u koloni kod crkve vidim bračni par 658 i 652, od kojih ovaj prvi ide u garažu.
Korak po korak, u 17:00 Conecto nas iskrcava na mostu ispred Konta.
Trčim na Fiumaru jer vidim 563 kako dolazi is smjera kazališta, imam sreće. Na stanici ponovno milijun ljudi. Srećem u busu susjedu, kaže: čekala bus više od pola sata. Vidim da ne laže po prepunom MAN-u i po tome da nas kod hotela Jadran dostiže 453.
U 17:15 dolazim kući i sjedam za računalo.

Rekord: Rijeka-Zagreb 1h40min, Setra S319UL-GT APP (ona zelena).
------------------------------------------------------------------
np 549 wrote:
Da te malo utješim sa svoja dva primjera:
1. Linija 10a, Delta-Paveki prošli petak 26.10.2007.
Polazak sa Delte u 15:35, dolazak u Paveke 15:48 (7 minuta brže nego po voznom redu). Čekanje voznog reda tamo 22 minute.
Povratak iz Paveka u 16:10, dolazak na Fiumaru u 17:42 !!!!! Ne, nije tiskarska greška. Umjesto u 16:30 došao sam u 17:42. Zapeo u koloni u 16:18 kod Viktor Lenca i vozio brzinom od jedno 2 km/h do Fiumare. REKORD SVIH REKORDA. Paveki - Fiumara 92 min (Inače se dođe za 15-ak)
2. Linija 10, Rijeka-Šoići, jučer 30.10.2007.
Polazak sa Delte u 16:15, dolazak u Šoiće 16:40 (taman)
Povratak u 16:40, dolazak do WTC-a u ul. Janka Polić Kamova oko 16:52, vožnja malčice brža nego u slučaju pod 1., i dolazak na Fiumaru u 17:35.

BTW, danas vidio oko 15:10 kod Novog Lista da su prošla 3 autobusa linije 3a u razmaku od nekih 500 metara. A koliko mi je poznato popodne su 3 busa na toj liniji. Baš su se fino rasporedili. Svi zajedno gore-dole, pa sat vremena ništa.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Da li se netko sjeca tamo jos na prijelazu 70-ih na 80-te dok jos nije bilo zaobilaznice kako su u troleju rjesavali problem cepova u JPK ( guzva od semafora na piramidi do Plumbuma ). Dvojka je morala ici kroz Kamovu i tada su se dogadjale situacije sa po 5-6 dvojki na potezu od doma crvenog kriza do Plumbuma, ali linije 10,27 i 29 su skretale u Radnicku, zatim u D.Gervaisa, Kumicicevu i dalje prema Piramidi. To se cesto dogadjalo, pa mislim da je bilo dio plana za izvanredne situacije ( kao sto je danas plan u slucaju veceg snijega ). Isto je vrijedilo i u suprotnom pravcu.
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Nadam se da će netko konačno shvatiti da je Osječka možda i najveći krivac za gužvu u gradu. Najteži dani tek slijede (Božić, a kako najavljuju jaku zimu možda i snijeg), mislim da će se voznim redovima moći samo rit brisat (šteta što su plastificirani).
Ne znam da li bi recimo bilo izvedivo kraćenje linija. U ovakvim gužvama, recimo jedinici za doći do Bivija s Trsata dva sata su dobar rezultat. Šole vidi da ne može dalje, stavi na displej Žabica i okrene natrag na Trsat. Isto tako i ovaj iz drugog smjera
------------------------------------------------------------------
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

#3
STUDENI 2007
ikar wrote:
Jednom kad je bila gužva velika na 32-ci. Onda su 595 i 596 samo zamijenili putnike na Preluci i okrenuli se nazad od kud su došli i bili po vr-u.
------------------------------------------------------------------
shole wrote:
Odličan primjer. Misliš da bi to napravili recimo na sedmici? Nema šansone.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Danas u 18,45 kod DINE ( oko 1 km u smjeru tunela Ucka ) vidjen jedan od SL222 ( bio mrak, a ja nemam infracrvene naocale ;D) sa displayem 35 Sveti Petar. Da li je to uobicajeno ( sad ce me Ikar ubit, as je vjerovatno vec negdje nesto pisano o tome, a ja pomalo postajem senilan :P)?

Imam rjesenje za savladavanje rijeckih prometnih problema-Robocop R2D2 :

Sprdnja i ismijavanje s Robocopom
Piše: Marko Stričević

MOSKVA - Novi izum ruskih snaga reda i mira, policijski robot koji je pušten u patrolu na ulice grada Perma, morat će ipak na doradu, jer zasad ne odgovara izazovima ovdašnjih ulica.

Izgledom kombinacija Artu Ditua iz Ratova zvijezda i automata za plaćanje parkinga, Robopatruljnaja služba R-Bot 001 milio je ulicama pokušavajući provoditi zakon i pritom izazivao urnebesne reakcije prolaznika. Kako i ne bi, kada povrh svega, još metalnim glasom govori: 'Pažnja! Krećem naprijed! Oprez!

Krećem se malom brzinom!'. KP piše da je misija ovog deset tisuća dolara vrijednog primjerka snimanje događanja oko sebe na kameru, ali i upozoravanje građana da ne piju alkohol na ulici i bacaju smeće u košare za otpatke.

Usprkos dvije godine rada na njegovoj konstrukciji poteškoće su došle već s prvom kišom, jer je robotu otkazala elektronika. Pokazalo se i da robot ima preniski pod, svega desetak centimetara, te nema šanse raditi u zimskim uvjetima. Zbog svega toga poslan je u Moskvu na modernizaciju.
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
Neznam niš o tome. Bilo je pred par mjeseci ono kad su obrnuto vozili 35-cu preko autoputa, a za ovo neznam.
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Ma mislim da smo pisali o tome negdje, 35 sada stalno vozi po cesti za tunel Učka zbog zatvora ceste iznad Ičića, čini mi se da je negdje pisalo da ima i pet minuta raniji povratak u odnosu na vozni red.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Na Poljanskoj cesti su jos uvijek 3 semafora ( na predjelu Brdo ) i cesta je raskopana. Provjerio jucer (01.11.07.)   ;)
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
Danas 07.11.07. opet bila veća gužva. Nešto se asfaltiralo oko Žabice. Ja sam došo doma sa 7-com oko 15:30. Ispred nas je bila 7A puna. U slijedećih 20-minuta prošle su 3 sedmice prema Pehlinu...
------------------------------------------------------------------
nukleusri wrote:
Pretpostavljam da su zbog nesrece na Marinicima jutros 08.11.07. od oko 07:10 do oko 09:30 nije bilo moguce proci icim... tako sam bar cuo  ;)
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Primam uplate na kladionici kolika će danas biti kašnjenja voznog reda...
Petak + jaka kiša =  
------------------------------------------------------------------
dragec52 wrote:
shefe prihvaćam izazov, vozim noćnu smjenu na 2 i kažem kasni najviše 2o min. kladim se u žuju tko izgubi plati na neviđeno ukafiću koji izabere.dragec52
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Evo, kolona se na Pećinama već nasložila do Doma Crvenog Križa   :)
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
Zasada samo sitni problemi ali lagano se kolona slaže prema Pećinama. Iz smjera Kastva i Opatije kasni se cca 10-20 minuta. Na 15:55 za Kukuljanovo išo 601 na 16:10 jer je 677 zapeo kod Konta i nije se micao...
------------------------------------------------------------------
dragec52 wrote:
Haj.shefe, izgubio sam opkladu.Smjenu trebao primiti u 17.41 za Pećine a bus stigao i 18.1o ali ima olakšavajuća okolnost jer je prometnik kolegi mobijem rekao da krene 5 min. kasnije da napravi razmak od duje ispred njega. Reci gdje da platim žuju i šifru za konobaricu.dragec.
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Čim naletim na tebe, plaćam ja!
------------------------------------------------------------------
np 549 wrote:
Meni osobno po treći puta, a općenito vjerovatno tisuću i neki puta:
Stojim na semaforu kod kazališta u žutoj traki (krajnja desna), upali mi se zeleno za skretanje u Ribarsku i lijepo lagano krenem kad ono Simca Horizont kroz crveno oće ravno prema Delti. E pa nije mu baš pošlo za rukom. Puko branik, far, žmigavac, blatobran pošteno udubljen... Na 601 malo bordo boje na onim bočnim otvorima. Izađem van, pitam:
- a di ćeš majstore na crveno?
- oprosti žuri mi se na posao pa sam malo pretjerao.
- I šta ćemo sad? Moramo se dogovorit ili ću zvat policiju.
- evo samo da ja sklonim vozilo da nesmetan na sred ceste.

I ja zaključio da on ide stat tamo iza kazališta ili na prugu prema luci. Kad on opiči preko mosta, skrene u luku kroz onaj portun kuda vlak ide, parkira među onim daskama i izgubi se. Valjda misli da me je zajebo jer je pobjego. Kakav as. Ja mislio pomoć čovjeku, da ne zovem policiju nego da se dogovorimo. On meni da policu osiguranja od auta i stvar riješena, ili mi da parsto kuna i ja prijavim da sam ja ogrebo bus. To bi ga došlo ili tih parsto kuna ili bi mu uzeli malo bonusa na osiguranju. Ali, majstor odlučio da mu se više isplati pobjeć. Parkirao ja 601 na mostu (čak nisu ona tri,četiri auta bila uz ogradu sa desne strane) i zovem prometnu policiju. Došli oni za sat vremena, i pokazao im ja auto među daskama. I provjere oni po registraciji čiji je auto, al se ustanovi još jedna stvar: pred desetak dana istekla registracija!!!
Svaka čast gospodine, sad morate platit prolazak kroz crveno, bijeg sa mjesta nesreće, vožnja neregistriranim vozilom, i popravak busa. A mogli smo se dogovorit ko ljudi.

Simca Talbot-Horizont, bordo boja, RI-343-BK, gazda živi u Zametskoj, neću ga imenovat.
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
12.11.07.
Izgleda da je neko s*anje u J.P.Kamova. Kad sam dolazio doma prošo je 679 na 10a kod bolnice prema gradu, a sad s prozora vidim da 2-je idu ljevo iz Radničke u Kvaternikovu.

BTW - evo sad 632 prošo iz Radničke desno u Kvaternikovu, okrenuo se na okretištu 6-ce i nazad Kvaternikovom u grad.

BTW 2 - saznao sam da je auto pokupio nekog pješaka i da se već 1 i pol - 2 sata vozi okolo.
------------------------------------------------------------------
dino wrote:
Na Zametu dosta policije ima
------------------------------------------------------------------
LuckyLooser wrote:
Prošao sam tuda u 18:15. Policijski kombi nasred ceste, zatvoren promet, 451 (ako sam dobro vidio) stoji prvi u koloni, i policija radi uviđaj. Ja sam se progurao  po pločniku  ;D, u prolazu sam vidio cipelu nasred ceste, vjerojatno pješak  :-[
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
Iz sutrašnjih novina:
"Poginula pješakinja u Ulici Janka Polić Kamova"
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Nije dobro:
http://dnevnik.hr/naslovnica/vijesti/crnakronika/20071112_30283_82233.php
Zanimljivo je vidjeti na rotoru Citara. Naravno probao sam ga fotkati mobitelom, ali, kao sto pretpostavljate, slika nije uspjela, a kako bi i mogla sa Sony Ericssonom k510i.
Ne znam gdje su skretali iz Radnicke-vidio sam 622 kod semafora u Kvaternikovoj, samo nisam uspio vidjeti skrece li lijevo ili desno. Mogao je i u Gervaisovu ( ne bi bilo prvi put ).
------------------------------------------------------------------
ikar wrote:
Neki su skretali desno iz Radničke pa oko Vežice, dok je većina išla lijevo iz Radničke odmah u Kvaternikovu. U Gervaisovu ja nebi išo sa monotralom jer ima previše auti parkiarnih uz cestu pa se ne može baš mimoilazit.
------------------------------------------------------------------
kico101 wrote:
Stariji forumasi se sigurno sjecaju kakva je bila organizacija 1981/82. kada se radio podvoznjak u Kamovoj. Tada su linije 2,10,27 i 29 sa Pecina skretale u Radnicku, pa u Gervaisovu, Kumicicevu i dalje u grad. U gervaisovoj su bila i 2 stajalista. No tada je ulica bila jednosmjerna u pravcu istok-zapad, a i automobila je bilo puuuno manje nego danas.
------------------------------------------------------------------
shef wrote:
Prošao sam i ja jučer oko 18:45, već se tada bilo raščistilo i moglo se voziti, iako je vozni red bio očito još poremećen.

Koristim ovu priliku da skrenem pažnju svima koji čitate ovaj forum i vozite ulicom Janka Polića Kamova.
Ljudi, ograničenje je 50 km/h!!! Ljudi nemojte voziti lijevom trakom u J.P.Kamova bez potrebe, lijeva traka služi za preticanje. Članovi naših obitelji su u smrtnoj opasnosti jer da bi ušli u vozilo s desne strane moraju na cestu, a na lijevoj traci je uvijek netko tko vozi min.80 km/h
Ljudi, mi koji živimo u toj ulici se moramo zaustavljati u lijevoj traci da bi se parkirali, moramo često voziti unatrag jer nema dovoljno mjesta.
Nemojte psovati i vikati, ne stojimo u lijevoj traci bez veze.
------------------------------------------------------------------

Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

nukleusri

#4
Sve iz teme sa starog foruma je prebačeno i nastavite   ;)
Mi smo sami protiv svih, a oni nikog se ne boje

ikar

Danas je oko 15h zaglavio šleper na Šetalištu XII. divizije pa je naravno nastao kolaps na Piramidi. Linije 2, 10, 10a, 27, 29 su išle preko Kvaternikove.

NP-549

#6
Uspio sam djelomično odgonetnut zašto se stvara gužva od Piramide prema Vežici (kad je kiša):  od donjeg semafora do gornjeg kod Teta rože vozio sam jedno 6-7 minuta s tim da nakon gornjeg semafora nema više gužve, a faza na semaforu je sasvim O.K.    Jednu fazu zelenog prođu dva ili maximalno 3 auta jer nemogu majstori krenut uzbrdo nego šlajfaju i šlajfaju ko na ledu a auto samo lijevo desno, a naprijed neće pa neće.  Vjerovatno je cesta vrlo masna, ali mogli bi malo i ti dotični koji šlajfaju zamjenit svoje Ćelovstone gume sa novima. Ja nikad nemam problema sa svojim autom.
Poruka za RijekaPromet:  dajte molim vas malo izgrebite onaj asfalt od cvjećarne na semaforu pa dole do dispanzera (traka za gore, al nebi bilo loše ni za dole jer moraš dobro razmislit kad ćeš počet kočit i kako).  Barem to nije teško.  O novom sloju grubljeg asfalta ionako možemo samo sanjat.

Dino

Jučer su dvije 32-je dosle jedna iza druge zbog nesreće na Krnjevu (671 & 672). A iza njih skoro sve moguce linije koje prometuju prema zapadnom dijelu Rijeke.

kico101

Analiza semafora, viđeno iz kuta vozača "lade njive" ;D. Naravno, ovo je samo moj osobni stav.

Postojeće semaforizirane točke u gradu:

1.  Krautzekova-Kontuševa-Kumičićeva-Strižićeva
Uglavno ok, ali ne bi bilo loše postaviti fazu i pješački prijelaz u Kontuševoj, ipak je to dostza frekventni pješački koridor.

2.  Kumičićeva-Mihanovićeva-radnička
Svakako produžiti fazu skretanja iz Kumičićeve u Mihanovićevu iz pravca grada kako bi se smanjila kolona koja blokira i pravac kroz Kumičićevu zbog relativno kratke trake za lijeve skretače.

3.  Kumičićeva-Kvaternikova-Krimeja
Produžiti fazu kroz Kumičićevu i obavezno ohrapaviti kolnik na dijelu Kumičićeve gdje se čeka faza u smjeru prema Vežici.

4.  Kumičićeva-D.Gervaisa-D.Godine
Ako ne može proći radikalniji prijedlog o ukidanju semafora, možda bi bilo dobro podvostručiti fazu kroz Kumičićevu, a prorijediti fazu iz Gervaisove.

5.  Pješački prijelaz u Strossmayerovoj
Ugraditi tipkalo za poziv zelenog signala, jer nepotrebno zatvara prolaz osobito vikendom.

6.  Strossmayerova-M. Smokvine-Tvrdog
Omogućiti dužu fazu za smjer M.Smokvine-Tvrdog-Strossmayerova-Titov Trg i dalje, kako bi se izbjegao čep koji se često stvara na toj dionici, osobito kada naiđe par šlepera.

7.  Strossmayerova-Križanićeva-Titov Trg
Osim primjedbe pod 6., uglavnom ok koliko to može biti u uvjetima prometnog preopterećenja kakvo postoji u gradu.

8.  Titov Trg-Školjić-Fiumara
Omogućiti dio zelene faze sa Školjića da ima zeleno na slijedećem semaforu da se ne stvara čep.

9.  Fiumara-Ž.Fašizma-Šupićeva
Omogućiti kratku zelenu fazu za lijeve skretače iz Fiumare u Šupićevu, prije nego se otvori faza kroz Fiumaru za smjer jug-sjever kako bi se izbjeglo bespotrebno kruženje kroz centar ( sada ovo smiju samo vozila autotroleja ).

10.  Fiumara-Ribarska-Jelačićev trg
Možda je futuristički, ali zašto se na perone za zapadni prigrad na TBJ ne bi mogli ugraditi semafori sa kratkom fazom koja bi autobusima omogućavala jednostavniji ulaz na glavnu prometnicu ( kao što postoji za liniju 32 ).

11.  TBJ-Scarpina-Veslarska
Ograditi fizičkim zaprekama trokutasti otok u zoni spoja Scarpine i veslarske, gdje neodgovorni vozači parkiranjem prelaze sve granice onemogućavajući slobodan prolaz sa unutrašnjeg perona linije 32.

12.  Pješački prijelaz u Scarpinoj i 13. Pješački prijelaz u Adamićevoj
Nije direktno vezano uz semafore, ali mislimda treba ukinuti autobusnu stanicu kod gradske biblioteke jer je uzrok zastoja na toj točki ( kad se već ne može staviti na red teroriste na 4 kotača koji tamo uredno parkiraju ). Linije 4,7 i 7A imaju stajališta koja nisu daleko, a petica može imati ukrcajnu stanicu u Ribarskoj.

14. Adamićeva-Henckeova
Ok.

15. i 16. Pješački prijelazi na Trgu republike
Ok.

17.  Adamićeva-Splitska-Jadranski trg
Ok.

18.  Jadranski trg-Zadarska-Barčićeva-Trpimirova
Uglavnom ok. Potrebno uskladiti zeleni val na potezu barčićeva-Zadarska-Riva kako vozila ne pi presjecala glavni koridor.

19.  Pješački prijelaz u Trpimirovoj
Ili oštro kažnjavati parkiranje na traci za autobuse ili ukinuti smiješnu fazu za izlazak autobusa sa stajališta.

20.  Željeznički prijelaz u Krešimirovoj.
Možda ne bi bilo loše staviti rampu odmah uz semafor.

21.  Krešimirova-B.Polića
Postaviti rampu na ulaz u B.Polića i tipkalo za pješački prijelaz preko Krešimirove. U B. polića vlada takav kaos da ulaz u nju treba omogućiti samo u vrijeme jutarnje opskrbe.

22.  Krešimirova-Manzonijeva
Probati bolje uskladiti fazu kroz Manzonijevu da se ne stvara čep na ulazu s južne strane.

23.  Krešimirova-Teslina-trg kralja Tomislava
Više-manje ok.

24.  Krešimirova-prilaz ZZJZ
Isključiti fazu za smjer prema ZZJZ radnim danom od 16 do 06 te subotom i nedjeljom i ostaviti samo pjašačku fazu na tipkalo.

25. Krešimirova-Podmurvice-Zvonimirova-Baračeva
Uglavnom ok.

26.  Zvonimirova-R.Benčića
Ok.

27. Zvonimirova-V.Benca
Ok.

28. Zvonimirova-Zametska-Liburnijska
Ok.

29. Liburnijska-Skladište pošte
Ukinuti, jer bespotrebno zatvara glavni koridor, a nije na glavnom pješačkom toku.

30.  Liburnijska-Vere Bratonje
Produžiti fazu kroz Liburnijsku i uvesti tipkalo za pješake.

31.  Liburnijska-Pionirska
Ok.

32. Liburnijska-Istarska-Puležanska
Ok.

33.  Pješački prijelaz na Žabici
Nije neophodan, jer postoji 80 m istočnije, a stvara kolonu koja radi poteškoće uključivanju autobusa sa kolodvora.

34.  Riva-Zadarska
Ok.

35.  Riva-parkiralište
Izlaz sa obalnog parkirališta je vrlo nespretno riješen tako da u zelenoj fazi sa parkirališta izađu 2, najviše 3 auta. Vratiti drugu kućicu.

36.  Riva-Riva Boduli-I.Zajca-Henckeova
Ok ( dok ne dođe vlak ;D )

37.  I.Zajca-Veslarska
Ok.

38. I.Zajca-Ribarska-Wenzelova
Riješiti razlikovanje vlaka i autobusa. ;D

39.  Pješački prijelaz u Ribarskoj
Bespotreban, stvara kolonu u Ribarskoj.

40.  Pješački prijelaz u Fiumari u nastavku pješačkog mosta
Ok.

41.  Šet.A.K.Miošića-Cindrićeva
Omogućiti posebnu zelenu fazu za vozila koja se uključuju iz pravca kont. terminala, jer zbog gužve iz pravca Kontinentala ne uspijevaju se uključiti prije početka zelene faze za vozila kroz Cindrićevu, pa nastaje naguravanje.

42.  Mihanovićeva-Šet.J.Rakovca-Šet I.G.Kovačića-Krimeja
Produžiti ultrakratku zelenu fazu iz pravca ulice Krimeja.

43.  Pješački prijelaz u Križanićevoj
Omogućiti na tipkalo.

44. Križanićeva-Bul. Oslobođenja
Proširiti traku za prolaz autobusa.

45.  Školjić-I.Grohovca-Vodovodna
Dodati fazu za smjer od radničkog sveučilišta.

46.  I.Grohovca-Ž.fašizma
Omogućiti duže trajanje zelene faze za lijeve skretače iz I.grohovca.

47.  Ž.fašizma-F.Supila
Omogućiti  dio zelene faze za smjer Šet.V.nazora-Ž.Fašizma bez zaustavljanja na križanju sa F. Supila

48.  Ž.Fašizma-Šet.V.Nazora-Pomerio
Isto kao pod 47.

49.  Pomerio-S.Vajnera-Čiče
Produžiti zelenu fazu iz S.Vajnera-Čiče u vršnim satima.

50.  Pomerio-Fiorello la Guardia-Ciottina
Ok.

51. Fiorello la Guardia-Studentska
Ok.

52. Pješački prijelaz u Fiorello la Guardia
Potrebno češće uključiti zelenu fazu za pješake, zbog frekvencije pješaka.

53.  Fiorello La Guardia-Manzonijeva-V.Cara Emina i 54. V.Cara Emina-1.svibnja
Kaos na ovom raskršću može riješiti jedan lijepi rotor. ;D

55.  V.Cara-Emina-N.Tesle-N.Cara
Ok.

56. V.Cara-Emina-Cambierieva-Zavrsnikova
U Cambierijevoj omogućiti da iz desne trake vozila mogu ulaziti u Završnikovu ili u Eminovu za desne skretače.

57.  Vukovarska-Braće Branchetta-F.Čandeka
Riješiti zbunjujući semafor iz pravca tehničkog faksa na kojemu ne znaš kada i gdje imaš zeleno.

58.  F.Čandeka-V.Benca
Ok.

59.  F.Čandeka-Krnjevo-Nova Cesta
Ok.

60. Nova Cesta-Vidovićeva-Lozičina
U lozičinovoj postaviti semafor prije pješačkog prijelaza, a ne iza kao do sada.

61.  J.P.Kamova-Radnička
Postaviti semafor za desne skretače iz Radničke, jer ne znaju da li treba čekati semafor na kojem je strelica samo za lijevo ili se mogu uključiti kad nema vozila u kamovoj.

62.Zametska-Hegedušićeva-Lupisova
Postaviti pješački u Zametskoj prije semafora, a ne iza kao sada ( u pravcu grada ).

63.  Nova Cesta-Medovićeva-Braće mohorić
Ok.

64.  Baštijanova-Tizianova-Laginjina
Produžiti fazu iz Laginjine.

65.  1. svibnja-Osječka-Tizianova
Nedostaje posebna faza za lijeve skretače za smjer Osječka-Tizianova.

66.  Osječka-Mihačeva draga
Ok.

67. Osječka-Corrado Illiasich
Produžiti zelenu fazu kroz Osječku.

68.  Osječka-Zaobilaznica
Ok.

69. Osječka-Škurinjska-I.Lole Ribara
Rotor.

70.  Kvaternikova-Radnička
Produžiti fazu za smjer Radnička-Kvaternikova.

71.  Z.Kučića-Zaobilaznica-B.Pavlinić
Ok.

72.  Vukovarska-A.Barca
Osim katastrofalnog nagiba, ostalo ok.

73.  Pješački prijelaz u Cindrićevoj
Postaviti semafor za izlaz autobusa sa Delte.

74.  M.Smokvine-tvrdog-Šupićeva
Ok.

75.  Grobnička cesta-kačjak-F.Račkog-Autoput
Uspostaviti glavni pravac F.Račkog-Grobnička cesta, a kao sporedni uvesti ulaz sa autoputa ili barem uvesti posebnu fazu za lijeve skretače iz F.račkog.

76. Diračje-Zaobilaznica i 77. Dražice-Zaobilaznica
Ok.

78.  Čvor Škurinje.
Ok.

79.  Ciottina-barčićeva
Vidjeti pod 18.

80.  Podvožnjak u Labinskoj
Uglavnom ok.

Prijedlog za nove semafore
1. Pješački prijelaz na Rivi uz križanje Rive i Splitske ( važna pješačka komunikacija ) uvesti u zeleni val.
2.  Raskršće Zametske i Lozičine
3. Raskršće Zametske-I.Ćikovića Belog-B.Vidasa-Braće Monjac
4. Pješački prijelaz u Ž.Fašizma uz križanje sa A.Collonela i izlazom iz javne garaže ( velika frekvencija pješaka ).
5. Raskršće Martinkovac-M.Krleže
6.  Pješački prjelaz u Kvaternikovoj kod tržnice na Podvežici ( tko svakodnevno prolazi tim dijelom zna da se tu stvaraju kolone ).
7.  Raskrižje Z.Kučića-Brdo
8. Z.Kučića-Sveta Ana

Palo mi je na pamet, pa evo. Za razmišljanje. :)
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

ikar

Nisam stigo vidit koji je bus, ali u 16,20 kroz Križanićevu je prošo SU240 sa tabelom Grohovo i ljudi su bili unutra.

NP-549

Naravno da je bio 601,  koji drugi  ;).  Valjda kolege misle da će dobit otkaz ako skrenu sa trase.
16:15 krenuo za Grohovo sa Delte.  Pustio sam 12,14 i 16 da idu ispred da ih ne zeznem na semaforu na Orehovici.  Stane 13-tica na stanici poslije raskršća i onda ostali busevi nemogu proć a zeleno je.  Poruka za kolege vozače:  Kad vozite Grohovo krenite zadnji sa Delte.
Odmah sam zaglavio na mostu.  Dao sam se u desnu traku da ne blokiram most a kad ono u M.S.Tvrdog čep nad čepovima.  A ja gas na Piramidu.  Tamo isto gužva al ide nekako malo po malo.  Dalje idem desno kod Nebodera di skrene šestica jednom u 15 dana,  spuštam se Križanićevom i pogledam lijevo prema Građevinskoj školi, a ona 3 busa još uvijek na početku ulice.  I gas prema Grohovu.  Okrenem gore u 16.36 (minuta kašnjenja) i nazad.  Stanem na stanici u Ul.Balde Fućka na onoj dugoj ravnini. i vidim u daljini kako prolazi Gornju Orehovicu jedan od ona 3 busa.  Izgubili su 15 minuta više od mene.

kico101

Danas je bio potpuni kaos od Pećina prema Piramidi i Vežici. Kolona prema gradu počinjala je već na Plumbumu. Sasvim slučajno danas sam vidio nešto što je osamdesetih u ljetnim špicama bilo uobičajeno- linije 10,27 i 29 skreću iz Kamove u Radničku prema Vežici kako bi se kako tako održao vozni red. Ovog specijalca sam ulovio na početku radničke prema Toweru danas oko 16,40. Fotka je katastrofa, ali ima dokumentarističku vrijednost. Pitanje: tražim garažni broj ?
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

mannas

Ma i nije bilo tako strasno danas ! PODVEZICA-KRNJEVO 1 sat 10 min , KRNJEVO-PODVEZICA 55 min. ! Kako 45 minuta nije bilo sestice naleti "bajro" sa 424 ! Mislim da ne moram objasnjavati sta se tada dogadjalo !!??

Dino

Ja sam u isto to vrijeme cekao bus kod Tower centra. Bilo je dosta ljudi na stanici i nakon toga je dosšao 571. A za sporni bus na slici da nije možda 536  ;)

ikar

Onaj na fotki biti će 449  ;)