Croatia Bus Zagreb - rasprava, linije, razno

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:12:34

ManNLNG

Koja je lokacija garaže u Zagrebu koja je adresa?
EUROBUS AV120

Dreamwalker

#661
Citat: Majstor  u Studeni 09, 2017, 21:24:45
Da blizu Vipa


Ovo je odgovor na tvoje pitanje. Odgovor se nalazi na stranici br 42.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

ManNLNG

EUROBUS AV120

Marek

Gdje se nalazi garaža?
Da li onaj kamion iza autobusa s prve slike ima natpise Croatia Bus ili ne vidim dobro?

lussin


Majstor

Opet CBus u 24 sata
Vozač na Dubrovnik Zagreb napao putnika !
Samo mi sudite pošteno !

zlepur1

Citat: ManNLNG  u Listopad 06, 2018, 13:13:36
Danas iz Garaže u Zagrebu!
Garaža ATP Šibenik zapuštena? Prema ovom je mila majka, bar je asfaltirana i zna se neki red, a ovo je katastrofa.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

ManNLNG

Citat: zlepur1  u Listopad 07, 2018, 15:12:38
Garaža ATP Šibenik zapuštena? Prema ovom je mila majka, bar je asfaltirana i zna se neki red, a ovo je katastrofa.

Moram i ja priznat da je garaža sablazna...Sve je posvuda zaista se nezna ko pije ko plaća...
EUROBUS AV120

Tlimfocit

#668
Jedna necuvena situacija: putnici u zadnje vrime radje biraju ic drugim prijevoznicima starom cestom Split-Zadar nego Croatiom koja vozi autocestom. Inace voznja autocestom traje cca 2 sata, a starom cestom cca 3 sata. Razlog: losi busevi i ocajna ekipa vozaca, s naglaskom na jednog posebno loseg. Ponekad uleti dobra ekipa s medjunarodnih valjda ili sa Zagreba, ali ovo sto vozi inace je jezivo.

Shole

Citat: ManNLNG  u Listopad 07, 2018, 15:15:20
Moram i ja priznat da je garaža sablazna...Sve je posvuda zaista se nezna ko pije ko plaća...

Ovako su otprilike izgledali nekada djelovi raznih garaža Čazmatransa gdje su bili busevi za rashod.

Paško

Moralo je do toga doć. Ne možeš se ponašat prema putnicima kao prema krumpirima bez posljedica.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

sniff

Jedan od najnovijih 9700/3 sinoć se vraćao iz Čakovca, nisam ih do sad viđao na toj liniji

ist

Koji je ono Globtourov sideral u rashodu?

Majstor

Onaj kojeg je Carina zaplijenila u Dubravi
Samo mi sudite pošteno !

Marek

To je bila neka muljaža sa brojem šasije?