Pražen putovanja, Šibenik [ŠI]

Autor autobusi.org, Prosinac 02, 2007, 00:23:19

Tomek

Iliade


Neoplan Cityliner N1216HD ex Samoborček



mate


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

5AR


Berlingo

Rijeka, zapadni dio, 11.09.

Tomek


maky

Citat: manoplan  u Listopad 23, 2010, 15:50:14
Danas na Kaptolu nešto i za maky-a  :)
Zaboravio sam odgovorit na ovo kada je bilo vrijeme, ali danas sam nešto listao pa naišao...

Sjeća se maky i starih Praženovih dana.
5 nezaboravnih dana i pregršt kilometara na ekskurziji Split - Bizovačke Toplice (te posjet svim bitnijim mjestima u Slavoniji i Baranji, od Kopačkog rita, do Iloka) u starom Citylineru. E to je bio pravi autobus i pravi doživljaj.
Još uvijek me kopka gdje je završio i kakva ga je sudbina dočekala...

E da, malo je falilo na kraju puta da me vade dimnim bombama iz autobusa jer najradije nebi izašao...  ;D

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

kampanjac

Citat: maky  u Siječanj 14, 2011, 02:19:15
Citat: manoplan  u Listopad 23, 2010, 15:50:14
Danas na Kaptolu nešto i za maky-a  :)
Zaboravio sam odgovorit na ovo kada je bilo vrijeme, ali danas sam nešto listao pa naišao...

Sjeća se maky i starih Praženovih dana.
5 nezaboravnih dana i pregršt kilometara na ekskurziji Split - Bizovačke Toplice (te posjet svim bitnijim mjestima u Slavoniji i Baranji, od Kopačkog rita, do Iloka) u starom Citylineru. E to je bio pravi autobus i pravi doživljaj.
Još uvijek me kopka gdje je završio i kakva ga je sudbina dočekala...

E da, malo je falilo na kraju puta da me vade dimnim bombama iz autobusa jer najradije nebi izašao...  ;D
maky prijatelju, jel ima koja slika iz tog doba...da vidimo tog ljepotana.. ;D ;D ;D

maky

Neće biti... Tada su digitalci još uglavnom bili SF, a razvijene fotke nemam pojma gdje su završile...  :(

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

maky

Evo malo ljepotana na Slapovima Krke:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Tomek

Još par fotki Praženovih ljepotana

Setra je ostala bez naljepnica





Tomek

Citat: maky  u Siječanj 14, 2011, 17:43:53
Neće biti... Tada su digitalci još uglavnom bili SF, a razvijene fotke nemam pojma gdje su završile...  :(

Ugl. ovo bi trebao biti taj ex Pražen Neoplan CItyliner N116. Prvo je nakon Pražena završio u Puli kod Damir Toursa(isto Pražen) pa kasnije još negdje da bi na kraju završio u Velebit toursu gdje mu je otišao motor pa je dugo stajao i sada je navodno kod BT Transporti
http://i235.photobucket.com/albums/ee82/alex-vz/12072008769.jpg
http://i235.photobucket.com/albums/ee82/alex-vz/12072008770.jpg

VISEON

Neoplan Tourliner - novi bus u voznom parku

Bijeli, naljepnice dobio prosli tjedan

Tomek


Pozega

Jučer Iliade u mom gradu,rjedak gost!