Parkiranje na stanicama

Autor nukleusri, Prosinac 01, 2007, 14:43:24

Ruske


5AR

Citat: dragec52  u Svibanj 07, 2010, 21:37:42
http://i243.photobucket.com/albums/ff99/dragec52/DSC01128.jpg

Snimljeno danas na "6" fotka govori sve i NEMAM komentar.
Dragec jel ova gospođa čuva parking za tebe ili za nekog drugog?   :D

dragec52

Haj. Dok sam čekao da dođe bus za smjenu 2 puta je tuda prošetao  prometni redar ali i on očito izgubio iluziju da može bilo što napraviti. NE nije čuvala mjesto za mene jer je kolega stao baš kako TREBA.

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Bari

Skupilo se nešto materjala






680 među "zločincima"   ;D
KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Bari

#36
"Krivci" su: RI-547-LI, RI-549-PO, RI-453-PI, RI-359-GV

KREPAT MA NE MOLAT !

LuckyLooser

Prije nepunih pola sata.
Već sam se ponadao da ni ovakvi nisu imuni na pauka, kad ono, vidi čuda- intervencija s balkona i dečki su pokupili svoje prnje i produžili dalje neobavljena posla. Koliko mi je poznato, pokušaj uklanjanja vozila je 180 kn. ;)


Shole

Tu pali samo čavao ili ključevi pa đir od fara do štop lampe

SARI

Citat: Shole  u Svibanj 24, 2010, 18:12:58
Tu pali samo čavao ili ključevi pa đir od fara do štop lampe

Tu pali milicija jedino ;)

Ja znam koliko sam ja osjetljiv na svoj auto, tim sa ključevima i đirevima bih nokte čupao jedan po jedan... potpuno iskreno govoreći... ;)

Shole

Slažem se s tobom u potpunosti ako je riječ o pravilno parkiranom autu, ali uopće mi nebi bilo ni najmanje žao nit bi intervenirao kad bi vidio da neko ključem dere po dostavnom autu parkiranom na autobusnoj stanici.  Dapače još bi ga pohvalio

SARI

I dalje smatram da je primitivno i divljački... na jedan seljački postupak se ne odgovara drugim... to što je naša policija nesposobna/potkupljiva/lako zastrašiva je problem sistema...
Zato opet kažem, rješenje je milicija, ne divljaštvo... ;)

Shole

A nije primitivno parkirat tamo bez pardona a ja nek se jebem kako ću uć i izać sa stanice i to apsolutno nikog nije briga. Ako izađem preko crte i zakačim nekog sam sam kriv, ako smotam puni lijevi da ga obiđem pa zadnjim desnim zakačim čovjeka na trotoaru naravno da sam opet ja kriv.  Samo on nije za ništa kriv. Mislim da bi jedan neposluh nas vozača donio neke pomake al u tome bi trebali SVI sudjelovat.  Svaku stanicu ili žutu traku na kojoj je auto ne stajemo više ko na dosadašnji način nego jednostavno nasred ceste.  Preskočit ju nemožeš jer će najeeee ljudi ni krivi ni dužni, ali zaustavit kompletan promet to se može bez problema

Ruske

kad smo kod nezgodnih parkiranja, sad je bio parkiran bus putnicki gore kraj okretista na sv krizu, ocito dosli u zvjezdarnicu...i sofer autotroleja je jedva prosao, a sofer putnickog je samo gledao vani, nije pomaknuo bus, dosao je naprijed pomagati rukama, ja gledam koji K, sta nemoze sjest u bus, i parkirati ga 5m dalje...totalno jadno, i nas sofer je izgubio 5min skoro i pauzu na okretistu, morao je odmah krenuti cim je pokupio ljude...

STIB

Citat: Shole  u Svibanj 25, 2010, 12:44:26Mislim da bi jedan neposluh nas vozača donio neke pomake al u tome bi trebali SVI sudjelovat.  Svaku stanicu ili žutu traku na kojoj je auto ne stajemo više ko na dosadašnji način nego jednostavno nasred ceste. 
Slažem se, iako ni to nije pravo rješenje. Još je bolje stati ispred zauzetog ugibališta (nasred ceste) i ne pomaknuti se dok se onaj koji je tamo parkirao ne makne. A dok se čeka, slikati ga za dokaz i opravdanje kašnjenja. Putnici bi neko vrijeme rogoborili, ali bi se vrlo brzo uvelo reda.
Za to naravno treba podrška u firmi (Autotroleju, ZETu) i gradu i policiji.
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU