MAN Lion's City G

Autor man323, Srpanj 16, 2017, 23:28:18

maher03

MaHer03

ManNLNG

Ajme majko šta je lijep! Najljepši zetov autobus do sad 100%,predivne opcije ovo na nešto pak liči.
EUROBUS AV120

MAN truck bus

"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

822DoDo

Ratkape i crna prednja maska definitivno podižu izgled, nadam se da će ratkape trajati duže nego na Citarima
Das Beste oder nichts. MB

citaro

Ja ne vidim nista, osim da maher mora update-ati account. Inace, bas me zanima kakvima ce se pokazati, meni je najnovija serija MAN-ova jedna od najneudobnijih tipova buseva zbog cega ih osobno bas i ne podnosim.

MAN truck bus

Evo kabina sa FB Autobusi Hrvatska.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

maher03

#36
Evo
MaHer03

man323

Mogao si objaviti i druge slike, a ne samo sliku kabine.
Prvi dizelski zglobni Cityji su stigli u RH. Takvu "čast" ima ZET sa 10 novonabavljenih Lion's City-a G.
Moj stav:
- ratkape nisu bile nužne. One su dio serijske opreme, no one će se na MAN-ovima brzo izgubiti.
- crna maska koja mu ne pristaje
- svijetli elementi u zadnjem redu

+ LED stražnja svjetla
+ LED dnevna svjetla
+ crne plastike oko vozača
+ ista je komandna ploča kao kod serije solaša iz 2009.
+ ista sjedala i ista tkanina na sjedalima kao kod serije solaša iz 2009.
Sve u svemu, naručivani su sa sličnom opremom kao kod solaša iz 2009.

Sve su slike preuzete sa facebook stranice "Autobusi Hrvatska".

Majstor

I prvi sa kamerom za unazad 👍🏻
Samo mi sudite pošteno !

man323

I riječki City-i imaju kameru za vožnju unatrag.

smogovci.bbb2

I sad neka me netko uvjeri da su zagrebački Urbani bili rađeni baš za ZET (vidi sjedala u MAN-u i broj prozorskih stakala koja se otvaraju) >hammer<
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

Dreamwalker

Koliko vidim na slikama, to vrlo lijepo izgleda. Fainsa, crna maska, MAN tabla i upravljač. Baš kako sam priželjkivao. Minus su ratkape jer su krune dokazano bolje rješenje i ovaj gelender na sredini na prvim vratima. Ne znam zašto su to naručili. Sve u svemu, volio bi da ih je više od 10.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

dominik,

#42
Koliko vidim ne mogu se ručno birati brzine kao kod serije '09, nego je samo D, N, R što je po meni bolje jer su neki vozači dolazili u napast sami prebacivati brzine ili voziti konstantno u jednoj. Primijetio sam i da im fali MAN L.C. logo iznad prvih vrata ali i da već imaju ugrađene nosače zastavica samo su malo drugačiji i na drugom mjestu nego ih je ZET ugrađivao.
Zanima me čemu služi peta tipka za vrata?

MAN truck bus

#43
Otvaranje svih vrata odjednom. Kao kod Ikarbusa. Vrlo korisno kada su gužve i sva vrata odjednom otvorit i zatovrit.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

man323

Vrlo vjerojatno se sa prva 2 botuna upravlja prvim vratima. Tako i nasi splitski Cityji imaju. Prva dva botuna su za prva vrata, a ostala 2 za 2. i 3. vrata.