Slike autobusa 2018.

Autor XDonald, Siječanj 01, 2018, 06:57:31

Paško

Slike od početka mjeseca do prije par dana:
#264 - fali mu g.b.
Dva Conecta ispranih reklama isprana kišom
#180 na "jedinoj liniji koja nije slovo, nego broj" - 5A
#241 standardno na 16, standardno u sve gorem stanju
#248 puževim korakom pomiče se po kaosu Dujmovače. Trag na vratima ostavila je naljepnica za Autoškolu Hajduk.
#307 s novom reklamom
Kao što znate ako pratite na forumu, praktički svaki radni dan prolazak Dujmovače je katastrofalno spor. Od Splita do Solina sat vremena? O, da. Rep kolone zna izrasti sve do Prometove garaže. U toj muci slikan je i #197 iza kojeg možete vidjeti solo i zglobnog Citara. Ispred njih proteže se kolona kojoj se ne nazire kraj.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

XDonald

#312. Lip je, sta mu fali  8) ... bolje bi izgleda cili u zutoj, al bar nek prikriju crvenu.
Dalje #264, 278, 168, 172, 191, 275:

mate

Subota u Trogiru i okolici (1.dio)

mate

2.dio

Lion's Driver

A šta je nesretniku 317 sa displayem  :'(

Paško

#65
Mate, dobre slike, rijetko tko slika u Trogiru.

#313 i 314 također su bili na tretmanu folijom. Evo #314. Puno ljepši nego crveno-sivi, manje lijep nego samo žuti.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

smogovci.bbb2

A za klime nisu imali više foliija ili good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

qwertz

#67
Citat: Lion's Driver  u Travanj 09, 2018, 16:36:27
A šta je nesretniku 317 sa displayem  :'(

Nemaju u memoriji nijednu liniju osim linije koje voze po SPLITU.Koliko znam dosad je bilo zabranjeno slat citare c2 van splita.Ako tko zna jeli došlo do kakvih promjena vezano za slanje van splita

XDonald

Mozda je zavrsio na dan samo na 37mi, ipak je bio vikend, a tad se obicno dogode odstupanja od rotacija posto je znatno manje buseva u pogonu subotom nego radnim danom. A sta se tice displeja, ni danas nije radio, također s tabelom vozi na trici.

Evo i #313 u novom ruhu. Za koji dan cemo vidit i ostatak ekipe.

dominik,

A ovo je neka fora da se nekima folira desni retrovizor a nekima ne?

man323

Citat: dominik,  u Travanj 09, 2018, 21:16:12
A ovo je neka fora da se nekima folira desni retrovizor a nekima ne?


Naručeni su sa bijelim poklopcima retrovizora dok su bili u Beču, pa su prilikom zamjene retrovizora ostavili sive poklopce. Promet po tom pitanju nije ništa radio.

dominik,

Aha, dakle to je onda razlog šarenila. thumbs
Baš sam maloprije pogledao slike prije stavljanja folije pa mi je sada jasno. perfeto

XDonald

268, 209, 274, 259, 230, 199, 188, 313.

tramvajac 92

230 izgleda dosta dobro izvana, kao da je dobro oriban.  ;D

XDonald

#74
Dobro su ga oribali, neuobicajeno, ali pohvala za Promet 😊 a #231 (sa jedne od sljedecih slika) je pred par mjeseci nanovo obojan i ima sve ratkape pa i on izgleda extra.

Slike: 226, 286, 271, 285, 289, 311, 231, 318