Vandalizam u ZET-ovim autobusima

Autor mansg313, Rujan 16, 2008, 14:10:03

MB FAN

Citat: MAN truck bus  u Travanj 26, 2018, 18:47:49
Sigurno je riječ o vandalizmu nije moguće da je samo tako puklo.




Imamo cijelu vozačku ekipu na forumu, od kolege conecta ne očekuj odgovor u skorije vrijeme jer čovjek nema vremena za forum. Četvorica vozača jednako znaju tako da će odgovor biti jednako vrijedan. Ne znam čemu potreba za diskriminiranjem ili prozivanjem određenih članova i vozača kada svi znaju jednako. Od 421 ćeš dobiti malo službeniji odgovor, od conecta malo manje služben, a od majstora iz prve ruke.

Od tipkala, ventila, vrata, stolaca, šaranja, baš su išli u nekoliko autobusa potrgati taj komad plastike??? vandalizam sigurno nije to je i nekoliko njih potvrdilo, tako ako želiš "stručno" mišljenje čekaj javljanje nekog tko radi u ZET-u ili s autobusima da ti kažu što ostali i ja

MAN truck bus

Tko kaže da vandali nisu bili pod utjecajem opijata ili opojnih droga? Ne bi bilo prvi put da su našli ostatke jointa u autobusu za zrakoplovnu školu.
"vas 10 ušlo niko nikakve karte, znači prazan bus vozi na liniji bespotrebno"
"kartu imamo?"
"jel može karta? jel problem dat ovdje kartu"

leonardo123

Kaj fali jointu?

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk


ManNLNG

Inace ljudi kaj "fumaju" nemaju neke nakane unistavanja vec samo smijanja te spavanja.....Al dobro sve znas pa ono thumbs
EUROBUS AV120

Ivan

Kakve teorije... Koliko bi izvan pameti nadrogiran (nečim puno agresivnijim od jointa) trebao biti netko da čupa ovako teško dostupan dio, valjda dok nokti ne prokrvare?

No dobro, zabavljajte se...

421

Jeste se ispuhali?
Kriv je servis u garaži.
Točka.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Znači to je slomljeno prilikom servisiranja autobusa?! Blago nama good_boy
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

MB FAN

Citat: 421  u Travanj 27, 2018, 07:46:43
Jeste se ispuhali?
Kriv je servis u garaži.
Točka.
Kako misliš servis je kriv? Oni su to trgali?

Ivan

Jao ljudi moji, pa treba li sve crtati? Jeste li išta u životu morali popravit?
Ako nemaš čim popravit a treba ti i dio nije presudan, ostaviš poluispravno i radiš s onim što imaš, bilo da se radi o lampi kojoj je pregorila jedna od dvije žarulje ili o autu bez neke lajsne ili o kući s krovom koji prokišnjava na 10 mjesta ako nemaš za popravak.

U takvom stanju je ZET s manjkom materijala i sposobne radne snage, takav je otkad ja znam za sebe, pa dakle i sada.
Zaista je malo bitno je li se potrošilo korištenjem (vjerojatnije) ili je servis u procesu rješavanja nečeg bitnijeg ovdje ostavio neki manjak.

421

Čemu detalji?
Da znate proces(e) rada na održavanju bus123 bus123 ne bi postavljali takva pitanja.
O&O.
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

smogovci.bbb2

Pa baš da je normalno imati rupu u podu i nije nnee
"Nećete imati ništa i bit ćete sretni"
Kad je nepravda zakon, otpor je obaveza

221

O majko mila, neki su se izgleda ovdje počeli voziti busevima tek prije par mjeseci. Tih ''rupa'' ili otvora gdje fali plastika sam se nagledao još kod kockica dok su bile u top stanju. Kod svakog tipa zglobnog busa sam vidio da je ponekad falio komad te plastike. Ništa novo, ništa strašno.

jakov5

u gbr.-u 684 netko počupao tipkalo stop kod srednjih vrata >hammer<
Slike u punoj rezoluciji možete vidjeti kombinacijom desni klik miša+otvaranje u novom prozoru

sniff


ManNLNG

#269
Gbr.26 koji kao i svi drugi nl263 je potrebna drasticna untrasnja generalka.Osim njih gbr.700 ima ogromni grafit na guzici,bas je stanje vandalizma u app-u katastrofa....Svi nl263 su jako prljavi i izgrafitirani,zar nije nitko u stanju malo popraviti situaciju....
EUROBUS AV120