ex Livno bus, Livno

Autor Tomek, Ožujak 09, 2009, 20:25:57

Sule

Citat: Mladen APKD  u Prosinac 13, 2016, 10:10:53
Za ovo sam ja pitao! Meni pokaze nesto 404 i greska...

A sta su jos prodavali "Ist" ovo iz objave prije ove sto sam ja sad citirao??
Prodali su sve sto se moglo prodat od buseva pa do altat pa sve do uredskih stvari znaci sve sto se moglo prodat.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Sule

Evo dobri stari Volvo AV120 sa nesto manje od 3 miliona prijeđenih km. Otac mi ima same pohvale prema ovom busu.




Slike preuzete iz teme: Globtour slike(2)

Sule

http://www.olx.ba/artikal/24000495/autobus-scania-irizar/

Evo jos jedna scania.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Sule

Busevi su spremni za polazak








Velike zahvale "zlikowzky" clanu ovog foruma koji je ujedno napravio ove makete kao rođendanski poklon za mog oca ;)

Sule

Ne znam je li mozda ova slika vec bila. Izvor FB stranica "Relax Livno"

Jedna fotka iz Livna iz daleke 1964 godine. Vozač busa Neđo Krželj, suvozač Živko Ćubela. Fotografirao Mirko Cubela.


Paško

Livnjanski SG 220, sliku na forum postavio klimama pa obrisao:
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Sule


ist

Mrtva firma proizvodi dugove.
Prošle godine, sud u Splitu presudio je da je Livno bus dužan Hrvatskim željeznicama, čini mi se nešto više od 200 tisuća kuna zbog neplaćanja najma za prostor na splitskoj rivi koji je Livno bus koristio od 1997. do 2005. Jednostavno, HDZ-ov vlasnik firme Ilija Čečura i njegov direktor u Splitu Mišić nisu neko vrijeme plaćali najamninu. Dug je iznosio oko 40 tisuća kuna, ali se s kamatama bitno popeo.
Čečurina strategija obrane bila je "genijalna", tvrdio je da je uložio u opremanje prostorije pa nije ništa dužan. No, sud se priklonio tvrdnji HŽ-a da se Livno bus, pri ulasku u prostoriju 1997., obavezao prostoriju prilagodi namjeni.
Svaka čast majstori, veliki je podvig bio uništiti onakvu firmu, a još veći je zaduživati je godinama nakon što je prestala postojati

klimama


Sule

Slike su mozda vec bile na forumu ali su nestale vjerojatno pa evo da ih vratim ponovno. Slike su potpisane.
Pronasao sam jos dvije slike garaze ali zbog lose rezolucije mislim da ih nema smisla pokazivat.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Joo

Ljudi,

danas sam upravo cuo info u Sarajevu da se Livno Bus ponovno pokrece od strane nekog privatnika, da su naruceni novi busevi?
Zna li itko ista o tome?

Sule

Citat: Joo  u Kolovoz 02, 2018, 23:34:18
Ljudi,

danas sam upravo cuo info u Sarajevu da se Livno Bus ponovno pokrece od strane nekog privatnika, da su naruceni novi busevi?
Zna li itko ista o tome?
Cisto sumnjam da ce se dogodit tako nesto ta je firma proslot....

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


ist

Znam samo da je prije nekoliko mjeseci aktualni vlasnik ponudio bivšu garažu na prodaju. A to stvarno nisam čuo. Volio bih, ali mi ne izgleda vjerojatno

Sule

Ali bilo je zanimljivo vidjet dvoriste garaza Livnobusa puno buseva za vrijeme doceka Zlatka Dalica, a pored njih dva iskusna starca crna Avtomontaza MAN.

Poslano sa mog SM-A510F koristeći Tapatalk


Joo

Potvrdjena informacija...trazeni novi busevi za Livno Bus...sta i tko vrijeme ce pokazat ima li sta od ove price....al bilo bi extra imati Livno Bus opet