Dalmacija Bus, Stobreč

Autor maky, Siječanj 12, 2008, 01:31:23

maky

Dalmacija Bus d.o.o.
Stobreč, Ivankova 84
tel. 098/433-233
www.dalmacijabus.hr



Imaju ovog  prekrasno oslikanog Citylinera, kao i isto ovako prekrasno oslikanog MB O303.


Pod upitnikom još stoje jedan crveni MB O404 kao i ovaj za kojeg ne znamo tko je vlasnik, ali vidio sam ga nekidan s tabelom od  Dalmacija busa, a i inače je parkiran gdje i Dalmacija busovi autobusi...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

I ovaj i onaj crveni O404 su u vlasništvu Dalmacija busa.Danas su oba dva bila parkirana kraj Tommya u Solinu.

ist

U devedesetima su počeli u kooperaciji s Livno busom. Livno bus je tada ima liniju Split-Zadar s polaskom iz Splita u 17.30, kasnije ju je Dalmacija bus skroz preuzeo. Tu liniju održavali su s jednom dubravom koju su poslije prodali Astri, a na prednjoj joj je strani pisalo Livno bus. Osim u Solinu, Dalmacija bus svoje autobuse parkira i po Stobreču

maky

#3
MB O303 (ST-546-HH) iz 1984

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

#4
Maky ipak nisi u pravu.Onaj MB 0303 nije od Josip prometa mada su vrlo slični.Ovaj je još uvik parkiran kraj Tommya u Solinu i nema nikakvih natpisa na njemu.Evo friške slike od danas: ST-372-RD iz 1989
još uvik mislim da je u vlasništvu Dalmacija Busa.

maky


NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

markost

Malo su ga dotjerali ,a?Od kad je u njih nisam baš vidija da su ga koji put oprali.Sad več slići na autobus. ;)

maky

Renault Master koji vozi za zračnu luku:

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

setra

pa kako oni mogu obojiti auta u boje croatia airlinesa pa zar to nije kažnjivo

brzi

Citat: setra  u Srpanj 30, 2008, 13:08:50
pa kako oni mogu obojiti auta u boje croatia airlinesa pa zar to nije kažnjivo

ma voze linije za aerodrom u suradnji sa Croatia Airlineas,kao i Žele prijevoz...

setra

pa nemogu oni vozit u suradnji sa croation ,kad croatia ima svoje buseve.  u zagrebu i splitu a u dubrovniku ATLAS RADI ZA NJIH . A KOLIKO SE SIJEĆAM TU JE I NEKIH PROBLEMA BILO IZMEĐU PRIVATNIKA I PLESO PRIJEVOZA U SPLITU

brzi

#11
Citat: setra  u Srpanj 30, 2008, 20:49:30
pa nemogu oni vozit u suradnji sa croation ,kad croatia ima svoje buseve.  u zagrebu i splitu a u dubrovniku ATLAS RADI ZA NJIH . A KOLIKO SE SIJEĆAM TU JE I NEKIH PROBLEMA BILO IZMEĐU PRIVATNIKA I PLESO PRIJEVOZA U SPLITU

je problema s Žele prijevozom i Dalmacija Busom,bunili su se da im Zračna luka Split priječi dolazak,jer žele da Pleso Prijevoz vlada...pisalo se po novinama,i nakraju su i oni dobili mogućnost prijevoza...i sada voze redovne linije sa obale u Splitu za Aerodrom...dakle Žele Prijevoz i Dalmacija bus imaju zakonske dozvole za liniju Obala Lazareta-Aerodrom(i prije toga su imali)...a što se tiče mog prethodnog posta,mislim da se nisam najbolje izjasnio,pa si zato i krivo shvatio  ;)

setra

prijatelju dragi mali si me zatekao sa ovon izjavom pa sam se malo raspitivao vezano za ovaj aerodromski prijevoz u splitu.pleso prijevoz vrši prtijevoz putnika u splitu , tj prijevoz putnika croatia airlinesa i idu 90 minuta prije leta,npr avion ide za zagreb ujutro u 6 15  bus polazi iz grada u 4 45 , šta se tiče dozvola za linije plesove linije su usklađene sa avionima croatie a žele i dalmacija imaju fiksne linije .a to šta si reka da su linije zakonske onda bi se toga i držali , a nebi  onda polazili 20 minuta ispred busa od croatie,a šta se tiče boje na masterima koji su 95 % identični croatinin to je na sudu . tako moj dragi prijatelju nije zlato sve šta sija i drugi put se malo raspitaj prije no što to plasiraš u javnost[

brzi

Citat: setra  u Kolovoz 02, 2008, 22:05:46
prijatelju dragi mali si me zatekao sa ovon izjavom pa sam se malo raspitivao vezano za ovaj aerodromski prijevoz u splitu.pleso prijevoz vrši prtijevoz putnika u splitu , tj prijevoz putnika croatia airlinesa i idu 90 minuta prije leta,npr avion ide za zagreb ujutro u 6 15  bus polazi iz grada u 4 45 , šta se tiče dozvola za linije plesove linije su usklađene sa avionima croatie a žele i dalmacija imaju fiksne linije .a to šta si reka da su linije zakonske onda bi se toga i držali , a nebi  onda polazili 20 minuta ispred busa od croatie,a šta se tiče boje na masterima koji su 95 % identični croatinin to je na sudu . tako moj dragi prijatelju nije zlato sve šta sija i drugi put se malo raspitaj prije no što to plasiraš u javnost[

prijatelju,dragi veliki...ja nisam ni rekao da je zlato sve što sja...sja i žarulja pa nije zlato.Ako je tako što kažeš,onda su i mediji krive informacije dali,jer sam ja to pročitao (k)od njih...dakle netko se drugi treba raspitati prije slanja u javnost,i to veliki broj javnosti.Inače jednog od ova dva prijevoznika,imamo i ovdje na forumu,pa neka on sam potvrdi ili demantira...a ja kad vidim jtog ednog od njih,kojeg poznam,budem pitao kako to ide...

stipe15