MVG München

Autor 5AR, Siječanj 13, 2008, 01:17:52

5AR

Za novogodišnje blagdane bio sam u Münchenu i vozio se svim gradskim putničkim sredstvima, S-Bahn, U-Bahn, Tramvaj, autobus, i sve to bez da sam ikome pokazao putnu kartu cijeli tjedan. Nakon 21:00 sat treba ući na prednja vrata i vozaču pokazat putnu kartu.
Inače karta koja se može kupiti na većim stanicama na kartomatu plaća se prema Zoni (Ringu) i za 3 zone tjedna karta iznosi 13,30 Eura a mjesečna 49 Eura i vrijedi za sve u tim zonama.
MVV je firma ili neko udruženje koje ujedinjava MVG (autobusni, tramvajski promet i podzemnu U-Bahn) i DB (njemačke željeznice ili S-Bahn).

Karta sa zaštitnom kovertom



Plan linija bez kojeg je teško putovat i presjedat, linije sa slovom S su nadzemne linije, U podzemne a bez slova Tramvajske



Ovo su planovi koji se nalaze na svakoj stanici i na njoj su čak i autobusne linije.
Sve zone



uži unutarnji krug 4 zone



i vozni red linije koja koja staje na toj stanici sa točnim vremenom i sljedećim stanicama te koliko minuta treba da se dodje do tamo,
u ovom slučaju je to linija tramvaja br. 27
Neke linije imaju i cijelonoćni vozni red, označavaju se sa N, imaju znak Sove, i plan puta jer nekad ne idu sve istim putem kao dnevne nego pokrivaju još neku liniju.



Na većini stanica (99%) postoji displej o informaciji za koliko će stići koja linija,



dok na većoj stanici na kojoj se križaju sve vrste (U-Bahn na jednoj razini, S- na drugoj i tramvaji i autobusi na trećoj) takodjer piše za koliko koji stiže i u kojem pravcu ide tako da možete birati s čim ćete prije doći na odredište.

Ovo su kartomati u autobusu za kupnju jednokratne karte, do nje stoji i poništivač (koji nije na slici)



U autobusima su postavljeni:
displeji na kojem se izmjenjuje odredište linije i sljedeća stanica koja i snimljenim govorom obaviještava gdje treba izaći, kad je mogućnost presjedanja na drugu vrstu prijevoznog sredstva na njemačkom i nekad na engleskom.



i liniju kojom vozi



A sad vozila:
Većina vozila imaju reg. Br. Isti kao i garažni ali nemaju ista slova, (npr M-VG, M-VB itd.)
Svi tramvaji i većina autobusa ima tipku za otvaranje zadnjih vrata iznutra i izvana tako da kad autobus stane na stajalištu putnici (vjerovatno vozač ima mogućnost blokade toga otvaranja) sami otvaraju vrata po potrebi ( na tramvaju postoje senzori koji ako ne signaliziraju nekoliko sekundi prolaz kroz vrata sama se zatvaraju).
Solo autobusi imaju dvoja dupla a zglobni troja dupla širokokrilna vrata od kojih se neka otvaraju na van a neka na unutra.
Man-ov zglobnjak  na liniji 52 u samom centru grada na Marienplatzu g.b. 5016



Man lion`s City G na liniji 53 g.b. 5302




linija 54 na Giesing-u, g.b. 5007




i g.b. 5259



linija 139 g.b. 5209 i još jedan




linija 144 MB O405N g.b. 4979



te još tri





unutrašnjost MB-a O405N, ventil za otvaranje prvog krila prednjih vrata nalazi se blizu vrata,




Solo Man na liniji 220



Stariji Citaro



i Solaris Urbino za kojeg mogu pohvalit unutrašnjost za putnike iako sam se vozio samo jednu stanicu.





zglobni Solaris



noviji Citaro



Man na stanici kod BMW Welta



još jedan Citaro ispred Dachau-a



Turistički Doubledecker stari Mane na trgu Max Joseph platz i skreće u Maximillianstrasse, najskuplju ulicu u gradu,




i ispred  Olympiaparka.




Još jedan malo noviji D.D. (Man ili Graf & Stift) na Isartor-u,



Sad malo usputnih vozila
Setra 415HD na Max Joseph platzu,



Setra 315 gthd na parkiralištu kod Allianz arene na Frottmaningu,



MB Travego tvornice aviomotora MTU,



Dva Lion`s Coach-a na parkiralištu preko puta tvornice Man kamiona,




garaža autobus Oberbayerna,




i za kraj pogled sa olimpijskog tornja u noći.




Još jedna iz Ljubljane na početku putovanja, dva MB-a LPP-a.



STIB

Lijepo i poučno!
Nadam se da će uskoro osvanuti i putopis sa željezničkom (Tramvaj, U, S) tematikom na www.zeljeznice.net  :)
Pozdrav iz Zagreba
ZDRU

Ivan

Odlično! :)

Kada bi barem Zagreb imao onako uredne informativne materijale... Čak imaju i na karti autobusnih linija razdvojeno uže područje sa detaljnijim prikazom od prigradskog, ali i na jednom i na drugom je hrpa informacija, a ne samo crtice, zadnja stanica i broj linije... Uostalom, imaju to tako riješeno i drugi gradovi u Hrvatskoj, ZET je oko nekih stvari stvarno žalosno loše organiziran.

Btw., onaj DD je MAN SD 202, vjerojatno kupljen polovni iz Berlina, barem bi se po bojama dalo zaključiti; a i nije da negdje drugdje baš i ima MAN doubledeckera (ako ih ima uopće).

5AR

Citat: STIB  u Siječanj 13, 2008, 10:46:22
Lijepo i poučno!
Nadam se da će uskoro osvanuti i putopis sa željezničkom (Tramvaj, U, S) tematikom na www.zeljeznice.net  :)

Zahvaljujem na pohvalama!

Nakon dugo vremena stigo sam napraviti i željeznički putopis:
http://zeljeznice.net/forum/viewtopic.php?p=148325#148325

markost

Evo jedne moje friške iz Minhena:
I primjetija sam da autobusi kad staju na stajališta koja nemaju ugibalište tj.staju na cesti uvik pale sva četri žmigavca.

man134

kako su im dobro ocuvani busevi ili me to oci varaju,jesuli unutra ocuvani ?

markost


mate

Ja sam bio dosta cesto u Münchenu,te sam se koristio MVG-ovim uslugama...Imam tu sreću,da mi je tetak do početka godine radio u MVG-u (vozio linijske autobuse po gradu oko 30-ak godina),te sam dosta cesto bio s njim...Ove slike su napravljene ljetos...

Mercedes Benz - M-RY 9515


MAN - M-VB 5118 (tetak na radnom mjestu,za volanom)


Kad budem ponovno isao u München,bit će jos slika...

mate

Usput,evo slika jos jednog MAN-a koji ceka polazak iz garaze Westenderstrasse...


5AR

Man Lion`s City NL283













Man Lion`s City NG 313





MB Citaro G I





MB Citaro G II









Solaris Urbino 18