Plaća

Autor IgyZG, Studeni 07, 2009, 10:26:44

IgyZG

Može li mi tko reći koliku bih kao vozač-početnik u Samoborčeku ili Autoturistu mogao očekivati plaću.

hochdecker

čini mi se da ti ne bi baš bilo svejedno gdje bi radio, ali nek kolege elaboriraju...

vipdriver

Citat: IgyZG  u Studeni 07, 2009, 10:26:44
Može li mi tko reći koliku bih kao vozač-početnik u Samoborčeku ili Autoturistu mogao očekivati plaću.

;D
to se ne govori u javnosti.a pogotovo ne nekome tko jos sanja da bi bio vozac....tebi treba jos 5 god do Samoborceka ako danas krenes u autoskolu....

IgyZG

#3
Zašto misliš da mi treba 5 godina? C kategorija + 2 godine + polaganje D kategorije i mogu početi raditi. Znači maksimalno dvije i pol godine. A ovo da se to ne govori u javnosti ti je baš super stvar jer vjerojatno svi u firmi znaju da si ovo na forumu ti. Čemu plašljivost? Tražim neku približnu cifru, ne mora u Samoborčeku, čisto da znam kako se kreću plaće.

vipdriver

nije to "plasljivost" nego je to tako.....
ja nisam znao kolika ce mi biti placa dok je nisam dobio  :o

over and out

conecto

Najčešće nije dobro ni da pitaš unaprijed za plaću
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

troosovinac

Citat: IgyZG  u Studeni 07, 2009, 13:34:17
Zašto misliš da mi treba 5 godina? C kategorija + 2 godine + polaganje D kategorije i mogu početi raditi. Znači maksimalno dvije i pol godine. A ovo da se to ne govori u javnosti ti je baš super stvar jer vjerojatno svi u firmi znaju da si ovo na forumu ti. Čemu plašljivost? Tražim neku približnu cifru, ne mora u Samoborčeku, čisto da znam kako se kreću plaće.
ima tu još nešto nemožeš vozit bus dok ti neprođe 1g od polaganja. glup zakon al je takav.
bela lađa

miky

Citat: troosovinac  u Studeni 07, 2009, 14:31:19
Citat: IgyZG  u Studeni 07, 2009, 13:34:17
Zašto misliš da mi treba 5 godina? C kategorija + 2 godine + polaganje D kategorije i mogu početi raditi. Znači maksimalno dvije i pol godine. A ovo da se to ne govori u javnosti ti je baš super stvar jer vjerojatno svi u firmi znaju da si ovo na forumu ti. Čemu plašljivost? Tražim neku približnu cifru, ne mora u Samoborčeku, čisto da znam kako se kreću plaće.
ima tu još nešto nemožeš vozit bus dok ti neprođe 1g od polaganja. glup zakon al je takav.

To je nešto novo???? Pa tko to prati, ako imaš D voziš autobus i tko Ti što može....

prakticar

Pa svaka firma ima svoja pravila. Kod nas ne možeš doći raditi ako imaš manje od 5 godina iskustva na istim ili sličnim poslovima. Tako ti i ovaj može lijepo reći da moraš imati najmanje toliko i toliko godina staža kao vozač autobusa. A ti si ga nadrobi gdje god hoćeš.

Budući da ja nisam zaposlenik ni Autoturista ni Samoborčeka pa mi ni njihovi veliki gazde ne mogu ništa, ja kao putnik izvana, koji sam, revoltiran njihovim cijenama i lošom uslugom na kraju prešao na korištenje HŽ-a i jedva čekam da ga konačno naprave i do Samobora, mogu ti reći da su, kao prvo, prema informacijama koje sam dobio, mnogo bolje plaće i uvjeti rada u Samoborčeku nego u Autoturistu. Dovoljno je da samo pogledaš njihove buseve.

A mislim da je od svega toga ipak ponajbolji ZET. Tamo te štiti sindikat i kolektivni ugovor, a ovdje te štiti (ne)milost braće Grgurić. I ne, ne radim ni u ZET-u, da ne bi netko mislio.

tramvajac 92

Kolko je karta Zg-Samobor i Zg-Jaska?

Slavuj

Zg-Samobor 25kn,za Jasku ne znam.

Majstor

Jel istina da Samoborček isplatio ili još isplaćuje plaću na ruke / problemi sa likvidnosti ??? /
Samo mi sudite pošteno !

setra86

malo kasnim ali plaća je još uvijek na ruke.   

St!pe

Citat: conecto  u Studeni 07, 2009, 13:47:08
Najčešće nije dobro ni da pitaš unaprijed za plaću
Glupost.Time odmah u startu pokazuješ da si papčina i da bi radio i za šaku riže.
p.s. nije mi jasno da nemožete jednostavno čovjeku reć kolika je otprlilike plaća. ???
Ako izgleda predobro da bi bilo istinito vjerovatno vam se pričinja.

Majstor

Valjda ni sami ne znaju  >hammer<
Samo mi sudite pošteno !