Stanje na cestama

Autor Tomek, Travanj 12, 2010, 23:44:47

Bari

Gužva na Naplatnoj postaji Grobnik
KREPAT MA NE MOLAT !

Berlingo

Ovo je slikano na Kaptolu u petak. U boku busa se vidi more znakova.

Ovaj bus dolazi iz Slovenije gdje je odradjen prvi radni skolski tjedan. A ja se uvijek sjetim onog "Cuvajte nas, pazite nas, jer znakovi su premalo..." Kod nas je od sutra to stvarnost. Pocinje nova skolska godina. Vozaci pamet u glavu!!!

Berlingo

Jutros prema Gornjem Jelenju. Jako lijep dan za voznju.

Berlingo

Evo jedna tipicna situacija za stabilno vrijeme u jesen. U Rijeci sunce. Grobnik, Gornje Jelenje, Lokve isto tako. Temperatura vec raste. Ali ovo su ipak Delnice u ponedjeljak oko 9.30. Poslje opet sunce. Zapravo i nije jesen ali ipak joj moramo zazeljeti dobrodoslicu!
View My Video

Berlingo

Ponedjeljak sredinom dana, prije Bregane, tocnije poslje benzinske INE, a prije cvora Bobovica. Posljedice strajka nasih susjeda vec vidljive.


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Za pola sata sam se vracao. Kolona vec pokraj ulaza u benzisku. Mogu misliti kako je sad.


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Berlingo

S malim zakasnjenjem. Ponedjeljak popodne. Auto cesta Zagreb-Rijeka. Dionica Ravna Gora-Delnice i jedina 2 tunela.
View My Video

View My Video

.

Berlingo

Auto-cesta Rijeka-Zagreb. Na 2 mijesta se pojavio prikaz brzine. Prvi je na pocetku spustanja prema Vrbovskom, a ovaj na slici je prije Jastrebarskog. Jako zgodno, mozda nekim pojedincima savjest ipak proradi.


Uploaded with ImageShack.us

maky

Ma, nikako...
Nekidan sam ugledao to čudo na autoputu i jedino na što me potaklo je da idući put pokušam oboriti rekord od prijašnjeg...

NEOPLAN - 75 YEARS moving ideas

ŠPIJUNI SU MEĐU NAMA!

Berlingo

Subotu ujutro se vracam s Krka. Prije samog izlaska na most promet je radi radova reguliran semaforima. Tu sam izgubio pola sata. Iz pravca Kraljevice je naisla od ATR-a 1341. Iza nje brdo auta, a medju njima moj rodjak iz Kostrene. Garantiram da su vozili na zeleno. No iz pravca Krka solo kamion (vozi inace trupce) i iza njega biseri svi na crveno. Svi su morali nazad i trebalo je imati zivaca za to. Evo dvije slike s otocke strane


Uploaded with ImageShack.us



Uploaded with ImageShack.us

Berlingo

Cudno vrijeme u srijedu u unutrasnjosti. Oko Samobora mi ujutro bila suha cesta.


Uploaded with ImageShack.us

No ZET-ove autobuse sam uglavnom vidio na mokroj cesti. A ovo je vec nocna slika iz Karlovca.


Uploaded with ImageShack.us

Berlingo

GP Rupa jutros. Cekanje 45-50 min.


Uploaded with ImageShack.us

Berlingo

Neznam da li je netko od vas danas vidio snjezne pahulje. Ja sigurno nisam ali moje informacije kazu da je jutros bilo susnjezice i snijega oko Delnica, ali i u Postojni u Sloveniji uz temperatura od 2,3 iznad nule. Pocelo je!

mate

Jutros oko 8.30 na A3 kod Luzana u smjeru istoka...



vidim na index.hr i 24sata.hr je vec stavljeno o ovoj nesreci, bio sam naisao koju minutu nakon sto se desilo, dakle vozac kamiona je kasno uocio znakove o radovima, te ih je pokupio i prilikom kocenja je doslo do ovoga...
Inace na dionici izmedu SBa i Nove Gradiske je jutros bila magla, ali ne onoliko gusta kako zna nekad biti, a i srecom nije bilo jutros i neke guzve...

Shole

Možda je Stričak vozio.  Vjerovatno su kilometrima ranije obavjesti o ograničenju 60, svakih 5 metara,  al to se na njega ne odnosi.

mate

Citat: Shole  u Listopad 21, 2010, 11:30:55
Možda je Stričak vozio.  Vjerovatno su kilometrima ranije obavjesti o ograničenju 60, svakih 5 metara,  al to se na njega ne odnosi.

Tko zna, vec 2 km ranije pocinju obavjesti o radovima i smanjenju brzine, a kamion je iz Srbije (mislim Subotica)