Autoprevoz-bus, Mostar

Autor erobuss, Prosinac 08, 2007, 13:22:09

elvis

Danas sam vidio prinovu u voznom parku,mislim da je u pitanju Starliner koji je bio kod Sejarija u Blazuju,ex Bricic,veceras cu ga uslikati ako stignem

elvis


kuba

Ako dobro vidim, oni voze sa otvorenim zadnjim vratima. Pogledajte na izlog prve slike...  :D

elvis

Citat: kuba  u Kolovoz 01, 2009, 22:30:32
Ako dobro vidim, oni voze sa otvorenim zadnjim vratima. Pogledajte na izlog prve slike...  :D

Ne vidis dobro,u tom momentu bus je stajao,a vrata su otvorena jer je neko trebao izaci tu

kuba

Izaći na sred ceste??? Eto ti pameti njihove pa kad netko pokupi putnika onda se čude kako!

elvis

Citat: kuba  u Kolovoz 01, 2009, 23:47:07
Izaći na sred ceste??? Eto ti pameti njihove pa kad netko pokupi putnika onda se čude kako!

Ne moze ga pokupiti jer kroce iz busa direktno na trotoar,a 20 metara nize postoji pjesacki prelaz na raskrsnici koju regulisu semafori,tako da ga jedino moze pokupiti ako prelazi cestu na crveno za pjesake

kuba

Pa zar ne vidiš da je bus na srednjoj traci a putnik izlazi na desnoj traci pa tek na trotoar.

mb0404

Druze da je i trotoar nema pravo stajat ako nije autobuska,jbt kad bi svi izbacivali putnike po trotarima na sta bi to licilo

busfan

Jesi li siguran da je exBricic, onaj je imao pokrivene zadnje tockove?
U svakom slucaju lijep Star svidja mi se sa ovom kolor semom

trucker

po položaju vozača i suvozača ne bi se reklo da očekuju da će netko izići...a bogami i ako izađe mogao bi ga lako pokupiti onaj žuti golf ;D ;D

baš zanimljiva slika,podsjeća me na onu igru pronađi nepravilnosti ;)

elvis

Citat: mb0404  u Kolovoz 02, 2009, 15:03:41
Druze da je i trotoar nema pravo stajat ako nije autobuska,jbt kad bi svi izbacivali putnike po trotarima na sta bi to licilo

Pa druze moj malo je onih koji ne izbacuju

A i taj zuti golf je bio parkiran

elvis

Citat: busfan  u Kolovoz 02, 2009, 16:04:42
Jesi li siguran da je exBricic, onaj je imao pokrivene zadnje tockove?
U svakom slucaju lijep Star svidja mi se sa ovom kolor semom

100 % siguran,jos dok je bio na onom parkingu u Blazuju nije imao poklopce na zadnjim tockovima,a ni prednje ratkape,a i neke male naljepnice kje su ostale na njemu poklapaju se s Bricicevim

Danas sam uslikao zadnju stranu:


elvis

I njima se u zadnjih par dana okrenulo na zlo,jednom Neoplanu cura tijelom razbila sajbu,stajala u hodniku (iako je bilo slobodnih sjedista) a vozac naglo zakocio da izbjegne udes

Slucaj drugi:vozila dva njihova busa navijace,navijaci poceli tuci sofera,ovaj naglo zakoci a bus iza se zakuca u prvog...
Ovo sam cuo od jednog prijatelja prije par sati

mb0404

Citat: elvis  u Kolovoz 17, 2009, 23:54:30
I njima se u zadnjih par dana okrenulo na zlo,jednom Neoplanu cura tijelom razbila sajbu,stajala u hodniku (iako je bilo slobodnih sjedista) a vozac naglo zakocio da izbjegne udes

Slucaj drugi:vozila dva njihova busa navijace,navijaci poceli tuci sofera,ovaj naglo zakoci a bus iza se zakuca u prvog...
Ovo sam cuo od jednog prijatelja prije par sati
Dje su zendari,kad je kod nas bila utakmica il neki dogadja da se neko nije pomlatio,ciji navijaci sta je konkretno u pitanju

elvis

Navijaci Veleza su u pitanju,nesto su se naljutili na vozaca i poceli ga tuci,on je naglo zakocio da ne bi izgubio kontrolu nad vozilom,a drugi bus se zabio u njega,taj prvi je jos uvijek parkiran u Tarcinu kod Sarajeva,rijec je o Translineru (karoserija kao kod onog Bregavinog sto je izgorio,samo zadnja vrata su  jednokrilna),razbijen lijevi zadnji bok,poklopac motora,karambolka,polomljene remenice,pokidani kaisi,lim koji je bio zamjena za zadnju sajbu je izbijen takodje,nema ni desnog retrovizora ali pretpostavljam da je negdje drugo nastradao,ne znam jos koji je bio drugi bus..


Maloprije im je jedan Neobody ostao u kvaru u Ovcarima kod Konjica