Brišnik bus, Tomislavgrad

Autor mb0404, Listopad 27, 2009, 21:08:49

mb0404

Brišnik bus d.o.o.
Donji Brišnik bb, Tomislavgrad
tel.: +387 63 330049



Od autobusa imaju Setru 315 HD.....ove podatke prepisao sam sa njihove autobuske karte.....

kilometar

Citat: mb0404  u Listopad 27, 2009, 21:08:49
Brišnik Bus Tomislavgrad BiH
fax:00387/34310215
mob:00387/63330049
mob austrija:0043/6643076332
Od autobusa imaju Setru 315 HD.....ove podatke prepisao sam sa njihove autobuske karte.....
Na kojim linijama vozi Brišnik Bus?

max

#2
SIROKI BRIJEG-INNSBRUCK.

mb0404

#3
Da Cetvrtkom ja msm da krece iz Inzburka,a Srijedom iz Bosne....putovala je moja stara sa njima kaze da su super,bus dobar vozaci kulturni,uljudni i sl....

elvis


boris

Ova setra s 315 hd je na prodaju.

golubic

Znaš li koje je godište Setra i koliko trazi para za nju?

ROAD

NEOPLAN VIP CLASS

Brišnik

19 godina tradicije,iskustva i imena-----Brišnik bus Tomislavgrad
Bavimo se prijevozom putnika na međunarodnoj liniji Siroki Brijeg-Innsbruck
Iz Innsbrucka vozimo svakim cetvrtkom u 16 sati sa Bahnofa a iz Širokog Brijega svake nedjelje
Sva stajalista su:ŠIROKI BRIJEG -Tomislavgrad-Bugojno-Jajce-Bosanska Gradiska-Stara Gradiska-Kirbichl-Worgl-Haal in Tirol-INNSBRUCK
Liniju vozimo sa luksuznim autobusom poznate marke SETRA  sa 5 zvjezdica,full opremom sa 47 putnih sjedala,wc,lcd-tv,najudobnija sjedista dodatno uradena,kao i sa staklenim krovom(Dachpanoramme) koji je medu jedinim busevima u BIH,Hrvatskoj a i sire.
Za sve informacije i rezervacije mozete nas kontaktirati na:
mob.AUSTRIJA-00436643076332
mob.BIH-0038763330049
fax.BIH-0038734310245
brisnikbus@web.de





Brišnik


zlepur1

Tako triba.Jako lipo predstavljanje firme.Setrica lipo izgleda.Nadam se da se nećeš ljutiti ako nekad damo i neku dobronamjernu primjedbu(neki se ljute jer misle da su naše primjedbe zlonamjerne) s ciljem postizanja još više kvalitete prijevoza.
Lip pozdrav i želim Vam još puno uspješnog poslovanja u ime foruma autobusi.org.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

Brišnik

Hvala lijepo,nista nam nesmeta naprotiv drago nam je da mozemo postavljati slike naseg busa da putnici prepoznaju kvalitet firme i prijevoza i ostalog
Od Nove Godine uveli smo nova stajalista a to su autobusni kolodvori:Široki Brijeg--Posušje--Tomislavgrad--Bugojno--Donji Vakuf--Jajce--Banja Luka--Gradiška--Kirbichl--Wörgl--Hall in Tirol--Innsbruck
Valjani email firme--brisnikbus@hotmail.com




ChRiStIaN

#12
Ova Setra je odlična! :)
@ Autobusi Hrvatska @

Brišnik

20 GODINA POSTOJANJA FIRME BRISNIK BUS TOMISLAVGRAD!!!
 

Brišnik