ATP Šibenik - garaža i rashod

Autor Tomek, Siječanj 26, 2011, 02:17:02

Teutonic

Ne znam ako sam igdje rekao do sad da je BJ-435 FZ isto u rashodu.

sibencan

Setra #625, rashod i ostali
1997 - 2017

Teutonic

Još slika od jučer,ne znam ako se dobro vidi no na posljednjoj slici DA-343 CN se vidi logika njihovog lijepljenja,tamnoplava naljepnica web stranice i telefona na tamnoplavi bus  nnee  glavauzid

peron24

#63
Posljedni od 3 austrijska Graf Stifta izgleda odlazi u zasluženu penziju. 25 mu je godina ali je čak 16 proveo u ATP-u, pa je to praktički kao da mu je 35. U početku su takvi autobusi vozili najčešće za Knin, jer su upravo bili namjenjeni za malo duže lokalne linije (50-60 km) jer imaju udobna sjedala. Mogli bi se usporediti npr sa MB O408
http://i993.photobucket.com/albums/af60/peron25/lokalciatp%20003_zpsdbhwh1p4.jpg

sibencan

Dobri stari TAM koji je ostao bez nekih dijelova + ostali
1997 - 2017

tramvajac 92

Nadam se da je ovo definitivno kraj za ovog na početku niza (to je valjda 446-GB)?

Teutonic

446 je svakodnevno u prometu,vozi u 6:30 za Tribunj.

Poslano sa mog E2303 koristeći Tapatalk


peron24

Graf Stift ipak nije otišao u rashod. Danas sam ga iz daljine vidio kako prolazi magistralom pokraj Šubićevca. Registracija istječe u studenom. Vjerovatno su mu bili zamjenjivani farovi i još neki sitni popravci

sibencan

ŠI 891-FU, BJ 435-FZ i rashod
1997 - 2017

peron24

#69
Mercedes kockica O405N ŠI-969-FL koja je nedavno imala zapaljenje sada jadna očekuje rashod. Vidite kako je ATP-ov prostor lijepo obrastao u korov.  :P  Situacija među rashodovanim autobusima je slična kao na gornjoj slici od kolege pa je neću ponavljati. Jedino nema Graf Stifta. Tu su dakle TAM Autokaroserija gradski, dva narančasta Volva Hess ex Krka, dvije Aabenre. Jednu su genijalci prije rashoda gulili pa je ostala žuta kakva je bila u Kopenhagenu. Zatim zeleni Eurobus AV120 i još dvije ZET-ove kockice. I naravno ovaj nesretnik Isuzu iz Knina koji tu stoji od travnja. Setra S319 stoji bez tablica i sudbina je upitna. TAM Avtomontaže međugradske se više ne vide. Temse, Regiji i 2 Volva 9900 su još u prometu kao i MAN Lion's Classic. Od Aabenri voze još samo zelena Deichmann i ona sa shemom Katedrale (ŠI-682-CS).
Tu su još i posljednji Mohikanci u svojim kategorijama: TAM Avtomontaža prigradski, Steyr Volvo ŠI-148-CP i Graf Stift ŠI-582-BN (sada 362-GP) i zadnja 2 bijela Eurobusa ŠI-323-CG i 221-ET. Žuti Citelisi su izdržali već cijelu godinu iako je rijetko kad svih 5 u prometu. Najbolje se drži onaj šareni Citelis za Meterize.
Dalje ne mogu  komentirati jer mi je već mučnina od toga.

zlepur1

Setra 319 je sređena i čeka registraciju.
Magirus Deutz udobnost na prvom mjestu.

peron24

Tužni i mučni prizori iz rashoda:
ZET kockica, posljednji TAM Autokaroserija (ex Krka i INA OKI) i Volvo Hess Švicarac (ex Krka i Wettingen)
Na drugoj slici Aabenra koju su jadnu  "ogulili" prije rashoda  rofl i drugi Volvo Hess. Pokraj njih su inače Eurobusevi AV 120 srebrni i zeleni. Bijele TAM Avtomontaže turističke su očito prešle u legendu i ostat će u našim sjećanjima i na fotografijama

sibencan

.
1997 - 2017

Teutonic

Setra S 415 GT-HD
2012. godište
Cca 487 000 km
49+1+1


Poslano sa mog SM-J730F koristeći Tapatalk


peron24

Evo malo horor slika iz garaže ATP-a (a što drugo i očekivati tamo). Na hrpi vidimo ostatke zagrebačkih kockica ali i djelove nekog Forda Ka? U povijest su otputovali dva AV Eurobusa (srebrni i zeleni), nekoliko kockica, Sve Aabenre osim one ŠI-682-CS. Zatim TAM Autokaroserija gradski i oba švicarska  Volva Hess B10R koji su pripadali legendarnom Krka prometu ali su pod stare dane završili u nesretnom ATP-u. R.I.P
TAM Avtomontaža prigradski tek ide u rashod, a niskopodni Volvo je vjerovatno u radionici. Pokraj slobodnog prostora za rashodovane autobuse stoji samo odjavljeni Isuzu iz Knina.
Ne može Čazmica poslati autobusa koliko ATP može upropastiti i rashodovati prije vremena