MAN

Autor Tomek, Prosinac 01, 2007, 16:33:13

markost

Evo slike kokpita jednog bečkog NL-a


mansg313

Ako su ovi NG 272 tromi kako jesu mogu si samo zamisliti kako su bili tromi ovi sa 250 ks ::|

aaaaa

Citat: Shole  u Veljača 10, 2009, 15:49:42
MAN SG240 H,  SG280 H

Karoserijski vrlo slična izvedba kao i prethodni, osim što je mrvicu duži (16.5 m), a glavna razlika je u tome što je motor (240KS, rijetko 280KS) smješten u prikolici, a pogon je na srednju osovinu i ostvaruje se pomoću zglobnog kardana. Treća osovina je prateća.  Proizvodio se u periodu 1980-1986. isključivo u Njemačkoj
ZET 1994. nabavio 11 polovnih iz '83. (APD 602-612) i 1996. još 2 (APP 251,252)
Samoborček u isto vrijeme nabavio 4 komada, jedan sa ravnim prednjim krajem, 3 sa redizajniranim prednjim krajem, Autoturist pak nabavio isto 4 komada, ali dva sa ravnim prednjim krajem i dva redizajnirana. Jedan je prodao Slavijatransu Petrinji i još uvijek vozi.


Samoborčekov  MAN SG240H.  Motor u prikolici (vidi se po auspuhu i haubi odozada)

10 komada ovakvih vozila nabavio GRAS Sarajevo mislim 99 ....jako spori nejaki tako da danas nisu u finkciji niti jedan mislim da ih upravo ovih dana "sijeku"....

elvis

Evo danas u Sarajevu 3 generacije zajedno na okupu

mb0404

Hm lijepa fotka,ovi stari su mi daleko najljepsi turisticki manovi ikad napravljeni.Nego jedno pitanje mozda neko zna,zasto je u stari manova mislim na turisticke bio spljosten auspuh,to mi je oduvijek bilo cudno i nisam vidio neku logiku u tome  ???

doBUS

Jeli neko imao priliku da se vozi sa Man Lions Coach (I gen)
Cuo sam da su ti autobusi jako neudobni.

elvis

Ti autobusi su extra udobni,a problem je u verziji i broju sjedista...ako su sjedista tvrda i tanka,a mali razmak izmedju sjedista onda imas problem kuda s nogama,a obicno se tada nadje neka budala iza tebe pa ti koljenima testira kicmu kroz sjediste,to je neudobno,tu po mojim iskustvima prednjace Fainsa sjedista

doBUS

Citat: elvis  u Rujan 02, 2009, 02:05:19
Ti autobusi su extra udobni,a problem je u verziji i broju sjedista...ako su sjedista tvrda i tanka,a mali razmak izmedju sjedista onda imas problem kuda s nogama,a obicno se tada nadje neka budala iza tebe pa ti koljenima testira kicmu kroz sjediste,to je neudobno,tu po mojim iskustvima prednjace Fainsa sjedista

Vidi ova sjedista su u Manu Lions Coach..Ima 49 sjedista...
Jesu li udobna ???

A ova sjedista su u Manu Lions Top Coach..ima 58 sjedista
Jesu li i ona udobna ???

Shole

to su vrlo slična, ako ne i ista sjedišta samo drugačije tapecirana.  Top coach ima 8 sjedišta više jer ima još dva reda iznad 3. osovine. 

Citat: elvis  u Rujan 02, 2009, 02:05:19
....a problem je u verziji i broju sjedista...ako su sjedista tvrda i tanka,a mali razmak izmedju sjedista onda imas problem kuda s nogama,a obicno se tada nadje neka budala iza tebe pa ti koljenima testira kicmu kroz sjediste,to je neudobno,tu po mojim iskustvima prednjace Fainsa sjedista

Pretpostavljam da je Elvis ovdje mislio na sjedišta koja su inače u Lion's Regiu pa ih neki naručuju i u Coach, i onda ih još i nabiju unutra 50 i nešto, ili pak 63 u troosovinca

elvis

Ovakva sjedista nisam jos vidio,ali uslikat cu ti u narednih par dana 4-5 verzija...ova sjedista sa tvojih slika su fotelje za ove neudobne sto sam ja spominjao :D

Tomek

Ja sam se vozio s Lion's Top Coachom od APP Požega i umro sam. Ruta je bila Zagreb-Beč. Mali razmak među sjedalima i plastika sa stražnje strane sjedala su grozni..

doBUS

#41
Citat: elvis  u Rujan 02, 2009, 15:45:27
Ovakva sjedista nisam jos vidio,ali uslikat cu ti u narednih par dana 4-5 verzija...ova sjedista sa tvojih slika su fotelje za ove neudobne sto sam ja spominjao :D

Znaci ova su udobna.. ???
Mislim da se ovakva stavljaju u Neoplan ;)
A man lion coach (1 gen) jeli skup za odrzavanje,koliko trosi....

elvis

To vezano za potrosnju ne znam sta da ti kazem,ovaj na mojoj slici iznad od Putnik-tours Prozor 2-osovinac (zadnji parkiran) trosi minimum 35l,bar tako mi shole kaze

Ova tri u Bregava-transu,3-osovinci trose oko 31-33l,jednom prilikom sam pitao vozaca Biss-toursa kolika je potrosnja kod njihovih takvih,kaze 30-32,sve zavisi od uslova voznje,stanja na putu,a i stanja motora

Sto se tice odrzavanja ne znam jel neko od ovih iznad imao nekih vecih kvarova...mada sumnjam jer ih stalno vidjam

doBUS

Citat: elvis  u Rujan 04, 2009, 23:39:42
To vezano za potrosnju ne znam sta da ti kazem,ovaj na mojoj slici iznad od Putnik-tours Prozor 2-osovinac (zadnji parkiran) trosi minimum 35l,bar tako mi shole kaze

Ova tri u Bregava-transu,3-osovinci trose oko 31-33l,jednom prilikom sam pitao vozaca Biss-toursa kolika je potrosnja kod njihovih takvih,kaze 30-32,sve zavisi od uslova voznje,stanja na putu,a i stanja motora

Sto se tice odrzavanja ne znam jel neko od ovih iznad imao nekih vecih kvarova...mada sumnjam jer ih stalno vidjam

Ispade da dvosovinac vise trosi od troosovinca ???

elvis

Da,s tim sto 2-osovinac svaki dan ide preko Makljena i Ivan-sedla,ali tad mu je jos veca,nesto su pricali da ce mu raditi generalku motora...