Motovun (Vilstroj, Buzet)

Autor tomekk, Travanj 23, 2010, 20:49:38

tomekk

Vilstroj d.o.o.
Mažinjica 77
52420 BUZET
tel +385 (0)52 669069
www.vilstroj.hr



Kaže Tomek da ovo čudo još nemamo na forumu.Ovaj MAN inače vozi od podnožja gdje parkiraju busevi pa do raskrižja iznad groblja u Motovunu, dakle nekih 1-2 km.cijena karte 15 kn(povratna piše da je gratis-prava zarada)

Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Bari

Slikao sam ja ovaj autobus u 10.mjesecu, ali sam zaboravio na slike  ;)


KREPAT MA NE MOLAT !

5AR


5AR

Obnovili su se sa Man NM 223.2 2003. godište.






shef

Već dosta vremena pokušavam pronaći kome pripada(ju) vozilo/a. Mislim da grad Motovun nije vlasnik jer sam više puta češljao njihove uredbe, pravilnike, javne nabave itd ali nema ni traga.
Postoji mogućnost da je neki obrtnik; npr. ovaj koji je jedini registriran za prijevoz putnika: B.S. MOTOVUN d.o.o. GRADIZIOL 29, vl. Bellini Sagnin, cestovni prijevoz putnika i tereta ili netko van Motovuna tko tamo vozi.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

5AR

Na vratima se vidi da nije pisalo ni starom ni ovom novom a nije bilo nikog blizu za se informirat.

tramvajac 92

Ovaj stariji midi je šta točno? 152? 192? 222?
Usput, ovaj i nije tako dobro pogođen kao stara (nema klime)

tomekk

S obzirom na ovo šta vozi, klima je nepotrebna jer je vrijeme vožnje stvarno kratko  ;)
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Shole

Da, al se vozi društvena krema koja inzistira na klimi, makar vožnja trajala 28 sekundi.


5AR

#9
Stariji je 11.220, 1997. godište i po šasiji je NM 222.2

shef

#10
Eto pojavio se MAN PU-244-MS u oglasu. Vlasnik je dakle ipak upravo onaj koji sam napisao u jednom od prethodnih postova, B.S. Motovun d.o.o., vlasnik Sagnin Bellini; navodi da se radi o tipu NM223, godište 1998., nešto preko 930000 km (puno za ovako malog  :P , ali stavljen drugi motor), drugi vlasnik.
Prodaje se i ovaj drugi (izgleda finili mare bali?), godište je 2004.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

tomekk

Jel moguće da je ovaj stariji završio u AT Karlovac  ???
Život je kao matematika - ako ide lako, vjerojatno nešto radite pogrešno
RIP Grga

Tomek

U Pazinu pred 2 tjedna

Teutonic

Vozio sam se u ovim MANovima na ekskurziji sad mi budi nostalgiju.
Vožnja je puno duža od 28 sekundi.Jer kruži oko brda pa gore u selo (grad) pa oko 10 minuta recimo ali nisam siguran.
Ok su autobusi jedino im treba neki ovakav ali sa više sjedala jer zna biti neugodno kad je 50 turista a 20 sjedala u busu  ::|  >hammer<
I da,bus ide sa parkirališta na ravnici do nekog kafića (zaboravio kako se zove) na brdu gore.