Svibanj 15, 2021, 11:18:24
autobusi.org forum

Autor Tema: Problemi  (Posjeta: 31786 vremena)

Ožujak 27, 2020, 07:53:31
Odgovori #255

Matej.123

Kad završim oću ako želite al imam puno posla još. Kad bi mi netko pomogao oko prozora koji idu preko tog bitnog dijela "template" bio bi mu zahvalan.  hi
Tablice sam "posudio" od autora busa koji  je na euro4 totalno falio Prometovu boju i sve, osim tablice  ;D Napraviti ću tablice od gb 001.
Natpis na displayu je obicno igranje s "hof" datotekom Projekt Szczecina gdje sam izbrisao ispis "Police osiedle chemik" i stavio svoje čisto radi doživljaja
Jel možeš objaviti sliku templata ako nije problem, ja sam radio za a25 man i tamo sve fino bude a inaće ne volim njegove manove jer su loši u nekim stvari.
Objavi fotku templata da vidim što je u igri

Ožujak 27, 2020, 17:22:19
Odgovori #256

Lion's Driver

Matej123 evo uploadao sam "beta" verziju...

- DB template slika van svih mapa je original "template" (crvena šema)
                  - Ako koristim original "template" u mapama bez obzira na ostale slike koje sam obojao u Promet šemu bus je opet DB šeme ali ima normalna stakla.
                  - Ako koristim "svoj" template koji se nalazi u mapama pod istim imenom, šema je Prometova ali su prozori strogo prozirni kao da ih nema a crnilo oko
                    prozora baca odsjaj.

Originalni template je kada otvorim u programu "PaintNet" u kojem radim šeme u 2 sloja s tim da se donji sloj koji vjerovatno nosi konačnu boju ne da izbrisati, ne da farbati osim olovkom šarati po njemu.
Bitno mi je samo da mi netko sredi prozore pa mi uploada nanovo a detalje ću uraditi ja... Ostale su mi sitne "gluposti"  ;D

Pa evo link ako mi ti ili bilo tko može pomoći pa da ga uploadamo za download

https://sharemods.com/2yazbf9vh3wu/PrometST__001_beta.rar.html
« Zadnja izmjena: Ožujak 27, 2020, 17:24:17 od Lion's Driver »

Ožujak 27, 2020, 20:38:53
Odgovori #257

Matej.123

Matej123 evo uploadao sam "beta" verziju...

- DB template slika van svih mapa je original "template" (crvena šema)
                  - Ako koristim original "template" u mapama bez obzira na ostale slike koje sam obojao u Promet šemu bus je opet DB šeme ali ima normalna stakla.
                  - Ako koristim "svoj" template koji se nalazi u mapama pod istim imenom, šema je Prometova ali su prozori strogo prozirni kao da ih nema a crnilo oko
                    prozora baca odsjaj.

Originalni template je kada otvorim u programu "PaintNet" u kojem radim šeme u 2 sloja s tim da se donji sloj koji vjerovatno nosi konačnu boju ne da izbrisati, ne da farbati osim olovkom šarati po njemu.
Bitno mi je samo da mi netko sredi prozore pa mi uploada nanovo a detalje ću uraditi ja... Ostale su mi sitne "gluposti"  ;D

Pa evo link ako mi ti ili bilo tko može pomoći pa da ga uploadamo za download

https://sharemods.com/2yazbf9vh3wu/PrometST__001_beta.rar.html
Malo sam danas gledao te njegove modele i pravljenje repainta za njih i mn isti problem izbacuje pa sam se dosjetio načina na koji sam ja na s313 zamaglio stabla tj stakla na vratima. Na način da sam direktno na texturu prozora na točno taj i taj prozor stavljao to što želim
sada nezz jel se kod ovog koristi isti princip ali dodatno ću sve pogledati mal ose zabaviti time, ako ne uspijem dopisujem se s autorom tih autobusa i pitati ću ga

Ožujak 27, 2020, 21:41:55
Odgovori #258

Lion's Driver

Moze, hvala, pokusat cu i ja sutra raditi na tome i na detaljima... Steta je ne napraviti kad ima isti model  perfeto

Travanj 14, 2020, 19:44:48
Odgovori #259

Matej.123

Pozz za sve da pokušam ovdje imam problem napravio sam mapu ali iz autobusa nitko ne izlazi na stanicama broj sam stavio na 40 za izlazak i nitko ne izlazi na svakoj stanici ili je 35 ili 40 za izlazak ali nitko jel ima netko neki savjet ili nešto