Opća diskusija

Autor TAM, Lipanj 02, 2014, 22:41:25

MAN SL222

#15
Koji su autobusi sa ručnim mjenjačem dobri za OMSI2?

EDIT: Komentari za modele, repaintove i mape idu u ovu temu!!!

tramvajac 92

Mercedes-Benz O 405 N2 si napravil repaint a ne Mercedes-Benz O 405 N2.
O 405 N2 ne postoji, na autobusima piše doduše O 405 N. Gle tu: http://i268.photobucket.com/albums/jj13/portosmedex2/100%20i%20kraljica/kr24.jpg slika by Portos

Teutonic

Jako lip raspored,još da su Manasovi takvi  :D
Uglavnom trebalo bi bit ovako-
ZET
Autotrolej
ATP Šibenik
Promet Split
Ostale Hrvatske firme (Pula,ČZT,Pantours,Autotrans,...)

Ostale Države
BIH
Njemačka
Engleska
...

Teutonic

MAN SL222-Najbolji ti je MB O307 (ako imaš addon O305)
TAM-ovi također imaju manual verziju,iako ih nikad nisam tako vozio (koristim automatik)...
A vjerojatno ima i drugih...

TAM

Pa dajte ljudi koliko se puta mora govoriti da komentari za modele, mape i repaintove idu u ovu temu. Zar ne možete pročitati prvi post?
Dani ponosa i slave!
    

Teutonic

#20
Pa ovo je komentar za modele  :)
Edit:Sad vidim ono šta sam postao gdje su repainti,ispričavan se  :-\

Manas

Citat: tramvajac 92  u Lipanj 07, 2014, 16:01:11
Mercedes-Benz O 405 N2 si napravil repaint a ne Mercedes-Benz O 405 N2.
O 405 N2 ne postoji, na autobusima piše doduše O 405 N. Gle tu: http://i268.photobucket.com/albums/jj13/portosmedex2/100%20i%20kraljica/kr24.jpg slika by Portos

O405N² ili O405N2 je sasvim isto i postoji... O405N je je niskopodni O405,a N1 i N2 su dvije vrste niskopodnog O405N

MAN SL222

Zna li itko kako u mercedesu 0305 promijeniti mjenjač?Kad ga u igri odaberem on je automatik,a ja ga želim promijeniti u ručni.Kako?

TAM

Citat: MAN SL222  u Lipanj 10, 2014, 17:59:24
Zna li itko kako u mercedesu 0305 promijeniti mjenjač?Kad ga u igri odaberem on je automatik,a ja ga želim promijeniti u ručni.Kako?
Ovaj s automatikom ukloniš i izabereš novi MB O305 Standard (Schaltwagen) to ti je s mjenjačem. ;)
Dani ponosa i slave!
    

MAN SL222

TAM hvala upravo sam ga vozio.

mate

Posto nisam imao ranije vremena, sad me bas zanima ova igrica, da se ubije vrijeme izmedu tekmi na SP i ova tri mjeseca godisnjeg ;D, pa znalci jel mozete ostaviti link za skidanje igre i svega ostalog sto ide uz ovaj OMSI? Unaprijed hvala ;)

MAN SL222

#26
Citat: mate  u Lipanj 13, 2014, 10:24:56
Posto nisam imao ranije vremena, sad me bas zanima ova igrica, da se ubije vrijeme izmedu tekmi na SP i ova tri mjeseca godisnjeg ;D, pa znalci jel mozete ostaviti link za skidanje igre i svega ostalog sto ide uz ovaj OMSI? Unaprijed hvala ;)
Utipkaj OMSI 2 TPB.

mate

Hvala, budem ipak morao jedinicu skinut, nemam dovoljno dobar PC za 2... ;)

ttoommaa

Jel mi može netko poslat link od OMSI 2 al da radi provjereno, hvala!

lussin

Zašto ste svi lijeni da izguglate malo? Bože moj,zar je teško izdvojiti 20 i manje minuta u potrazi za "linkom koji radi provjereno"? Sve vam se mora servirati na srebrnom pladnju. Ja znam da će neki članovi,pogotovo TAM stavit link,i ja bi, ali meni je već muka od ovih komentara