MAN SG 220 Avtomontaža

Autor Paško, Svibanj 23, 2011, 16:19:56

IgorKlasik

Nisam znao da je zbog njih sudski spor.
Jer želi ljudi omiljenu klasiku na ulicama kao i kod nas u Ljubljani?
Zanimljivo da se kradu retrovizori.
Jel si preprodavaju?

NP-549

Ajde ne piši gluposti,  kakvo preprodavanje zrcala.  Trebalo im je za drugi bus ili negdje po radioni

Lion's Driver

Eto napisa je čovik, vozač Prometa zašto. Kakvo preprodavanje...  >hammer< kome to triba za preprodat. A ukrali bi ih ako im treba za doma, tipa traktor. Svratim u temu očekujuć novosti jer piše "novo" kad ono ništa  ;D

Paško

Dobio ovo od prijatelja: lijepa posveta "starom Prometovom busu", koji #688 savršeno personificira, negdje na Mejašima. Naravno, meni super, još više jer je napravljeno po mojoj slici. :) Ono što mi definitivno nije super je da pravom #688 odjednom nedostaje lijevi far. >hammer<
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Paško

A evo kako to izgleda u dovršenoj formi 8)

https://dalmatinskiportal.hr/sport/bravo--mejasi--uredili-kosarkasko-i-nogometno-igraliste--a-sada-organiziraju-turnir/70073:

Citat:BRAVO, MEJAŠI: Uredili košarkaško i nogometno igralište, a sada organiziraju turnir!
U petak i subotu 17. i 18. srpnja na rasporedu je prvo izdanje turnira Sv. Liberan Mejaši.
Više od dva i pol mjeseca trajale su pripreme za ovu manifestaciju, a sudjelovali su svi. Od udruge navijača Hajduka na Mejašima, preko župe, te ostalih stanovnika kvarta, svatko je dao svoj obol kako bi nogometno i košarkaško igralište zasjalo u sjajnom ruhu.
Prijave za turnir su zaključene, mjesta više nema, a na Mejašima se nadaju da će ovaj događaj koji ima i humanitarnu notu privući veliki broj znatiželjnika.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

josipgrgin

lipo je vidit legendu 688 a oce li ga neko uzet da ga renoviraju ? steta da legenda propadne

Paško

Trenutno stanje. Što se tiče statusa, nema nikakvog pomaka za sada.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

RV

Iz kojeg razloga su mu skinuti farovi?

Lion's Driver

Vjerojatno iz istog ko šta su skinuli retrovizore nadam se. Mogu se ukrast mogu se razbit itd.

Paško

Red je da to objavim ja. Garažni broj 688, nažalost, ide u rashod. Bit će zamijenjen u okviru programa staro za novo i to će biti zadnja uloga koju će za Promet odigrati u svojem 32-godišnjem stažu. Takvo nešto sam i očekivao, ali nadao sam se da će rezultat ipak biti drugačiji, no neće. Odluka je donesena, došao je kraj. Hvala i doviđenja. :'( hi
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Kolega garažer

Kada se na ovo lijepo i sunčano jutro probudio 688 nije ni slutio da mu je ovo zadnji dan u garaži, trenutno je od njega ostala samo hrpa željeza.
PROMET Split

Kolega garažer

#221
688
03.07.2022.
PROMET Split

Paško

Bolje da ne komentiram. Tuga.
I prava je ironija da je od svih deset SG 220 na kraju ovaj uništen prvi.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

netko

Šta se ipak ovo kopalo po njemu?

Za šta bi djelovi trebali poslužit?
Dok smo, neka smo, kad umremo, da se spominjemo.

Paško

Ma možeš mislit. Kopali su oni u garaži koji jedva čekaju nešto raskopati i rastaviti...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!