Atlas, Dubrovnik

Autor dulib, Studeni 24, 2007, 16:09:00

kriticar

Čuo sam da ATLAS ima otvoren natječaj za vozače,ali izgleda da nema velikog odaziva.
Gdje su ona davna vremena kad su se na takve natječaje javljalo puno više kandidata nego što je bilo slobodnih mjesta?
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

man134

dosta vozaca iz atlasa doslo je u libertasa,atlas je bio u bivsoj drzavi dobra firma a vidi ih sada samo sto ne propadne

atlasovac

Citat: man134  u Veljača 04, 2008, 13:13:34
dosta vozaca iz atlasa doslo je u libertasa,atlas je bio u bivsoj drzavi dobra firma a vidi ih sada samo sto ne propadne
Zašto misliš da Atlas propada?
On je prvenstveno turistička agencija koja za svoje potrebe ima osamnaest autobusa(sa novonabavljenim),ali to mu nije glavni posao,a autobuse uvijek može unajmiti od drugih.

manoplan

#33
Atlas je imao krizu prije godinu dvije.Zato ga je Androniko Lukšić,vjerojatno i odlučio prodati Adiatici net.Da li je novi vlasnik 'bolji',pokazat će vrijeme.Po meni,svjetlija budućnost postoji,čim su se odlučili za kupnju 'novih' autobusa.Naravno da su mogli u potpunosti ići u najam autobusa,ali očito imaju planove koji im jamče 100%-tni angažman vlastitiih autobusa.(autobus je najskuplji ako leži i ne radi određenu kilometražu)

man134

Citat: atlasovac  u Veljača 05, 2008, 08:18:54
Citat: man134  u Veljača 04, 2008, 13:13:34
dosta vozaca iz atlasa doslo je u libertasa,atlas je bio u bivsoj drzavi dobra firma a vidi ih sada samo sto ne propadne
Zašto misliš da Atlas propada?
On je prvenstveno turistička agencija koja za svoje potrebe ima osamnaest autobusa(sa novonabavljenim),ali to mu nije glavni posao,a autobuse uvijek može unajmiti od drugih.
zasto su onda vozaci iz atlasa otisli u libertas netreba tu vise govoriti,svi su se od tih vozaca zalili na mnoge stvari ili su posli iz libertasa u atlas pa se opet vratili u libertas..

kriticar

Citat: man134  u Veljača 05, 2008, 13:48:02
Citat: atlasovac  u Veljača 05, 2008, 08:18:54
Citat: man134  u Veljača 04, 2008, 13:13:34
dosta vozaca iz atlasa doslo je u libertasa,atlas je bio u bivsoj drzavi dobra firma a vidi ih sada samo sto ne propadne
Zašto misliš da Atlas propada?
On je prvenstveno turistička agencija koja za svoje potrebe ima osamnaest autobusa(sa novonabavljenim),ali to mu nije glavni posao,a autobuse uvijek može unajmiti od drugih.
zasto su onda vozaci iz atlasa otisli u libertas netreba tu vise govoriti,svi su se od tih vozaca zalili na mnoge stvari ili su posli iz libertasa u atlas pa se opet vratili u libertas..
Zato jer svak može raditi gdje misli da će mu biti bolje,neke je privuklo fiksno radno vrijeme,neke više slobodnog vremena,neke neizvjesnost jer nisu imali stalni posao u Atlasu,neke razmišljanja kakvi su planovi  vlasnika za Atlasovu Garažu,neke neplačanje već odrađenog(prekovremeni rad), ali to nije mjerilo dali Atlas propada.
Prije rata su vozaći iz Libertasa čekali u redu da ih prime u Atlas pa nikom nije palo na pamet da kaže da Libertas propada.
Generalturist je kako izgleda potpuno ugasio garažu,rasprodao autobuse,ali zbog toga nije propao već će kao turistička agencija raditi sa unajmljenim busevima.
1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

mickey mouse

Kad dolazi 4. bus, S 415 HD?

mickey mouse

Jeli tko vidio novopristiglu Setru S 415 HD? Gdje je nestao Miky?

kriticar

Atlasove novonabavljene setre su registrirane i već voze putnike




1968 dolazak prvog mana750 na Zagrebačke ulice

1970 i na Dubrovačke

S T E T A - S T O - B A R - J E D A N - N I J E - S A C U V A N

atlasovac

imate li slike i ostalih novonabavljenih setri?

mickey mouse

Danas sam u Atlasovoj garaži vidio Setru S 315 HD   DU 355-AC, novolakirana i obljepljena na potpuno novi način, naravno uz nezaobilaznu sliku Dubrovnika. Molim Vas da netko slika, jer ja NEMAM fotoaparat, a ne znam prebacivati slike sa mobitela (koji je također slab, samo 2.0 megapixela)...

shef

Citat: mickey mouse  u Ožujak 04, 2008, 15:44:25
Molim Vas da netko slika, jer ja NEMAM fotoaparat, a ne znam prebacivati slike sa mobitela (koji je također slab, samo 2.0 megapixela)...
2,0 MP je sasvim u redu, na ovom forumu ima masu takvih. Kako ne znaš prebacivati. Ako imaš kabel, staviš CD sa softverom i spojiš s računalom. Budući da imaš mobitel s 2,0MP sigurno ima Bluetooth - ako nemaš kabel kupiš Bluetooth USB dongle - košta cca 100 Kn i ide. Ako imaš mobitel s memorijskom karticom izvadiš je, nabaviš čitač kartica - isto oko 100,00 Kn i to je to.
Ako ti nešto nije jasno javi na PP
Moderatori, sorry na OT
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

erobuss


deliox


zlikowszky

Tesla je umro, Einstein je mrtav, a ni ja se baš ne osjećam najbolje.....