Unutrašnjost autobusa

Autor MAN truck bus, Prosinac 17, 2021, 22:19:19

zag


tramvajac 92

34. Za godište i ono kuda se vozi, super se drži.

Mercedes bus


zag


tramvajac 92

Kad pogledaš, nisu se puno promijenili dok nisu uveli rasvjetu LEDicama po salonu. Lampe su manje po izgledu, ali je vjerojatno ista cijev unutra. Čak i kad pogledaš Lion's City, vidiš da je to to. Na Cityima iz 2006. su već ugrađena druga verzija sjedala (i uzorak na njima), City 2009. ima opet drugi uzorak, a oni iz 2020. i druga sjedala, pa se tu vidi značajnija razlika.

Čak i tablu kad pogledaš, promijenen je raspored nekih prekidača, ali to je to, manje - više. No, kad dođe potpuno novi model MANa, moći ćemo vidjeti ima li tu radikalnijih promjena, ili je lagano redizajnirano u odnosu na starije verzije.

zag


zag


ChRiStIaN

Imam jedan zadatak za tebe. Pronadji Citara kojem ne svijetli "kljuc" na displayu. Cekam  good_boy
@ Autobusi Hrvatska @

421

@tramvajac 92
Odgovor je prilično jednostavan > do 2009 i velikog shoppinga velikog vođe, ZET je u javnoj nabavi konfigurirao  bus123 bus123 prema svojim potrebama.
Nakon 2009 uzimaju se lagerski  bus123 bus123 .
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

zag


zag

Citat: ChRiStIaN  u Lipanj 27, 2022, 22:24:07
Imam jedan zadatak za tebe. Pronadji Citara kojem ne svijetli "kljuc" na displayu. Cekam  good_boy


Tko čeka, dočeka. 182.


ChRiStIaN

@ Autobusi Hrvatska @

421

Citat: ChRiStIaN  u Lipanj 27, 2022, 22:24:07
Imam jedan zadatak za tebe. Pronadji Citara kojem ne svijetli "kljuc" na displayu. Cekam  good_boy
Vako?
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Mercedes bus


Kocka 146

683 sa starim tapecirungima  ::|  :P  :D  ;D  perfeto  hi
Sretan je tko zna voljeti! - Hermann Hesse
Usput posjetite moj YT kanal Lovro Zet 2-HŽ! 🤠