Promet Makarska – fotografije

Autor maky, Studeni 21, 2007, 11:52:47

MAN464

417 ka je malo novija 2004 godina ali je u super stanju, ova donja 516-ka ima ljepše plave siceve.
Bio neki dan kod garaže Neoplani stoje jos bez tablica , razlika u standardu u Makarskoj ispred garaže Actrosi mixer a u Sinju Tatre mixeri  ;D ;D
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

Ljepše al koliko udobnije? Ja sam već otišao kada je to dotrano. 417ka je moj omiljeni autobus u Prometa, najviše zbog mjenjača pa dalje no puno troši u odnosu na petice. Neoplani su trenutno višak.

MAN464

Ma isti je to model sjedišta samo drugačiji štof(starije to plavo-sivo novije zeleno) 417 ka je stroj prije su govorili (ima tome godina) da je ne voze puno upravo radi potrošnje. Tad je imala mislim samo 1 posadu .
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

Lion's Driver

oko 45L/100km... kako sam čuo... al je zvijer. Imala je posadu al bi je određeni mogli vozit, određeni ne. Ja sam je vozio i guštao u vožnji. Ko nije ne zna šta je propustio.  :D

mate

Jučer pred polazak za Makarsku (12.00 i 16.00)

lussin

MA-390-CI po dolasku u Zagreb

sniff

U podne za Makarsku

XDonald

Petica dok ceka na semaforu u koloni za vrime radova,
druga petica na makarskom kolodvoru, 416 GT-HD sa suncane makarske rive,
petice i Starliner u Splitu.

XDonald

Setre 315 UL i petice na putu između Splita i Makarske.
Evo i 315 NF,  petica naprid u daljini  8)

XDonald

#924
Coach je dobio nove tablice MA-780-DB, a i nismo ga odavno imali.
Evo jos dvi petice, 416 i jedna 315 UL

Paško

Nismo ga odavno imali jer je bio odjavljen još od ožujka 2020. i registriran opet prošli mjesec.
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

Tomek

U Metkoviću
1. MA-436-BO
2. MA-920-CP

XDonald

Setra i kombi na makarskom kolodvoru. Kako je zavrsila nastava, Sprinter je zaminio Setru 315 NF.
Dvi Setre 315 UL, jedna za Split a druga za Metkovic. Dobro bi i Makaranima dosla bar 2-3 onakva nova Intoura  :D

MAN464

#928
Stroj ostaje stroj i sa 18 godina, nekad aje skretala iz ovog smjera desno sada ode ljevo ali se ljepo podsjetit sve mi se čini da bi mogla biti prekomanda u Sinj
AD Maiorem Dei Gloriam!!

"Hrvatska je izvojevala svoju slobodu, svoju samostalnost, svoje pravo da sama odlučuje o svojoj sudbini." - Dr.Franjo Tuđman 23.11.1996.

AudiA842

Autocesta A1, odmorište Janjče-istok, linija Makarska-Zagreb...