ZENICA BUS, Zenica

Autor busfan, Prosinac 27, 2008, 15:48:32

elvis

#30

doBUS


tomo

#32
Citat: doBUS  u Siječanj 06, 2010, 22:11:45
Citat: elvis  u Siječanj 06, 2010, 22:10:51
Citat: tomo  u Rujan 03, 2009, 19:59:02


Na kojoj liniji je ovaj uslikan,ne mogu nikako procitati ???

Zenica-Makarska
da, Zenica - Makarska via Split-Omiš, reg.oznake 658-J-343

mb0404

Citat: busfan  u Siječanj 06, 2010, 21:14:40
Citat: mesinovic  u Siječanj 06, 2010, 19:50:01
???Gdje je taj  Fahim Sejari sad kad treba , da se ljudima plati  , a neznam i sta te vlasti rade ,
to se na zapadu odmah sve zablokira po kratkom postupku  i nek se pusi ! ::|

Nama su za sve krivi stranci, a kako ti radnici npr. odrzavaju autobuse? Jednog Cityja su dobili kao novog od Bricica, a sad je krsina, nisam mogao vjerovati da je to taj autobus. Pa nije ni gazda dobio taj autbus dzabe, pa da se tako odnose
Pa nisu svi krivi ko nece radit mars napolje i kvit posla,a stranci i jesu krivi za sva ova sranja sto se radi nidje u svijetu nisu dobili bolje firme i radnike a za manje pare,nidje nema da nista ne rade i stetu donose a da ih naord gleda ko prijatelej i heroje to ima samo kod nas......a sto se tice tog direktroa vjerovatno boli ga k.... i za zenica busom i za radnicim,jer onakva firma sa onakvim voznim parkom nema teorije da moze poslovat dobro.

The_Dubster

vidio sam prije par dana buseve zenice busa ponovo na cesti. to strajk završio? i kako je završio?

amar


amar

i evo nadjo jos jednu od danas ...


Tomek

Kad nađeš ovako neku onda obično editiraj prošli post i samo je ubaci, no novi si ovdje pa ovaj put može i ovako ;)
Inače svaka čast na fotkama, sa ovakvom kvalitetom stvarno si veliki dobitak na našem forumu ;)
Samo nastavi tako :)

amar

hvala, a dobro si , posto na vecini ovim SMF foruma je ukinuta opcija za obicne korisnike za edit i obrisati, jer sam upoznat s ovim SMF forumima pa nisam obraco paznju da ste vi to omogucili , izvinjajem se ... nece se ponoviti ...

a sto se tice slika trudim se, a ima i boljih sto su ispale ... a svakodnevno slikam ... kad mi se nesvide i nepostavljam ih ... odma u bin, ima drugi dan i druga sreca i nada za dobru fotku dobrog busa ...

mesinovic

  ;)Bravo Amax kad toliko  vremena ostavis za ovaj nas forum a slike su super  ;)

amar


max

Zenica-Tuzla.                                                           

zile_driver

Citat: busfan  u Siječanj 13, 2009, 15:43:06

Danas u Bijeljini, izgleda da je ovo novost kod njih. Skoro se ovakav prodavao kod sgh-gmbh.de

Da li je ovaj NEOPLAN i dalje u vlasnistvu zenica bus ili je prodat nekome

zile_driver


The_Dubster

meni taj transliner izgleda baš dobro, ne znam zašto ovakav potez ???
dok zadržavaju npr ovog citylinera koji je danas u sarajevu