Najdraže linije i naajvozači

Autor tamlover, Prosinac 11, 2007, 22:58:38

Shole

Citat: conecto  u Listopad 30, 2010, 18:29:00
Vozači u ZET-u čine manje od polovine zaposlenih, što bi trebalo značiti da bi tako brojna logistika trebala osigurati savršene uvjete i organizaciju, upravo bi vozači i putnici tada bili na najvećem dobitku.

Autotrolej Rijeka - 650 zaposlenih= 400 vozača + 150 održavanje + 100 zajednički poslovi (uprava.....)

conecto

Još si samo za potpuni omjer zaboravio napisati broj vozila (znam da ima u RI-podforumu popis voznog parka, al da ih ne idem sad brojat)...
U svakom slučaju daleko bolji omjer nego u ZET-u, a rezultati (rekao bih) bolji.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

conecto

Citat: plavi ZET-ov bus volim  u Listopad 31, 2010, 01:24:11
Aham, ja kao uljez/outsider među zetovcima imam svoje mišljenje za reć.

Nisi ti nikakav uljez niti outsider već vrijedni član foruma i koristim priliku da posebno pohvalim onu sliku Citara G gb 223 (iako su ti sve slike mrak) u temi  "best photos exibition", divna fotka koju si lijepo uredila (šteta samo što je onaj Logan uletio u kadar).
Osim toga, nisu o ovoj temi raspravljali samo zetovci, već i ostali forumaši. Vrijedno je mišljenje putnika, osobito onih koje ova tematika i posebno zanima (kakvi su ovdje na forumu). A dosta je logično da se mišljenja vozača i putnika često razilaze. Mi vozači se samo malo trudimo objasniti koliko je moguće kako to izgleda iz naše perspektive.

Citat: plavi ZET-ov bus volim  u Listopad 31, 2010, 01:24:11
Mislim, znam da sada dajem zaključke utemeljene na mom subjektivnom opažanju,

Forum zapravo i služi za raspravu i svatko na njemu izražava svoje osobno mišljenje. Prema tome, svaki je post (a ne samo tvoj) subjektivan. Dok ne vrijeđa nikoga svatko ima pravo na izražavanje svog mišljenja.

Citat: plavi ZET-ov bus volim  u Listopad 31, 2010, 01:24:11

A sada ću vam ja nešto reći. Neka vas ni najmanje ne diraju mišljenja poput: "Kad bi svi bili kao on...", "Takvi bi zetovci trebali biti, ako nisu, ne valjaju." To su čari vladavine naroda, odnosno demokracije, koju je Platon okarakterizirao kao vladavinu bezglave mase. Tako da to nije mišljenje koje bi vas trebalo toliko brinuti, koliko bi vas trebalo dirati mišljenje pojedinaca koji ipak znaju nešto o nečemu i znaju kako da misle, npr. ja, hahaha. ;D


Ma nije sad da to nekoga od nas posebno uzbuđuje (iako se možda ponekad stvori suprotni dojam), zapravo opet se samo događa forum, samo iznosimo svoje mišljenje.
Nije da ja sad nešto posebno osuđujem što DJ MJ radi, uglavnom nailazi na pozitivne reakcije putnika i valjda je time postigao svoj cilj, ali da je rezultat toga neki sasvim drugačiji kontekst, mislim da je to istina.
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

citaro

Gdje ? Bilo koji grad u Švicarskoj koji ima javni prijevoz. I to nije politika firme/a, nego kultura vozača.

conecto

Citat: citaro  u Studeni 04, 2010, 20:32:19
Gdje ? Bilo koji grad u Švicarskoj koji ima javni prijevoz. I to nije politika firme/a, nego kultura vozača.

Za Švicarsku konkretno ne mogu tvrditi, mogu vrlo lako provjeriti, ali neću, ako ti kažeš da je tako ja ti vjerujem.
Ali sigurno znam da ovaj primjer nije pravilo u nekim globalnim razmjerima nego izuzetak, baš kao i sam naš DJ MJ.
Ili drugim riječima: oko 2000 ludih i 1 pametan!
A GDJE JE POANTA?
NIJE KOD MENE, MAJKE MI...

421

Citat: citaro  u Studeni 04, 2010, 20:32:19
Gdje ? Bilo koji grad u Švicarskoj koji ima javni prijevoz. I to nije politika firme/a, nego kultura vozača.
ZET tad  ima 2 kulturna i 2000 nekulturnih vozača!
I to nije politika firme/i!
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

Miho-x

#111
Živuća legenda  Mate, čovjek koji je prošao:  Europu, Aziju,  Bliski i Srednji Istok,  iza sebe ima prijeđenih više od  pet  milijuna kilometara.
Sada mirno čeka penziju..



Pozdravite legendu našega Matu  iz Podsuseda  ZET  Zagreb !!

mudra vožnja je partnerstvo za preživljavanje
zato kontroliraj se ili ćeš postati žrtva

sokre

Kako se ne vozim prečesto zapadom, mogu reći da gospodina nikada nisam vidio..

Ali, svejedno, pozdrav Mate i ugodna mirovina!


5.000.000 kilometara nije mala stvar.

To je kao da osobno podereš tri SG-a..  ;D

Shole

Vjerovatno malo prenapuhano, al svejedno čestitam kolegi i svako dobro ubuduće

Ivan1983

sva sreča pa je uzeo bus koji je bio na 128/3 ujutro 8-8

Miho-x

#115
Citat: Shole  u Travanj 01, 2011, 19:01:02
Vjerovatno malo prenapuhano, al svejedno čestitam kolegi i svako dobro ubuduće
Shole naš čini se da  ne poznaš dovoljno zetovce.
Većina vozača koji dolaze u  ZET  imaju iza sebe  jaku prošlost i dolaze sa više stotina tisuća  Km.
a neki  i  preko nekoliko  milijuna, danas uglavnom dolaze mladi i neiskusni  bez neke kilometraže (i preko veze)
Mate je moj kolega iz mladih dana, vozili smo u super jakim  transportnim međunarodnim poduzećima a u  ZET smo navraćali  povremeno
radi predaha  :D i uvijek smo bili dobrodošli kao iskusni cestovni vukovi.

Mnogi nisu  čuli za  ZET-ovu turističku  agenciju, evo  jednoga našega bijelog ljubimca


mudra vožnja je partnerstvo za preživljavanje
zato kontroliraj se ili ćeš postati žrtva

Shole

E sad si pak reko malo premalo  ;D.   Naravno da nas većina ima milijon, mnogi i više.  Samo sam komentirao da mi je 5 milijona ipak malo previše, pogotovo za kolegu koji ne izgleda tako jako star (ili se dobro drži  :D )

Miho-x

;D Vidim Shole da želiš malo bolje  pogledati  mister Matu pa evo uživaj

Mate se voli slikati i ima  brdo materijala sa svojih putovanja. Baš neki dan kad smo razgovarali
izvuče  iz torbe onu sliku sa ikarusom 74 i  kaže mora  kupiti jedan Laptop
pa da otvori svoj portal i  instalira svoje slike i komentare, misli da će mu se javljati  kolege i prijatelji iz cijelog svijeta a i šire,
jer nema države, grada ili mjesta  gdje nije  naš  Mate  prošao



mudra vožnja je partnerstvo za preživljavanje
zato kontroliraj se ili ćeš postati žrtva

421

U slučaju da ste propustili Djeda Mraza za volanom  bus123 na liniji GK>Lanište na liniji 234.
"Uvijek ćemo svi više pamtiti lijepe dane - objašnjava nam Vladimir."
https://www.24sata.hr/news/vozac-obucen-u-djeda-mraza-neki-me-traze-cak-i-poljubac-554192
Glavni razlog stresa je svakodnevni kontakt s idiotima. Albert Einstein
Ako ne mi, tko? Ako ne sada, kada? JFK
Možete varati neke ljude sve vrijeme i sve ljude neko vrijeme, ali ne možete varati sve ljude sve vrijeme. Abe Lincoln

405GN2

Prem da vozaču nije bio zadnji dan! Ali još par dana pa je kraj, ali to su 24 sata ipak.

Poslano sa mog SM-J320FN koristeći Tapatalk

Mnogo znati, znači prije vremena ostariti.