MAN SG 220 Avtomontaža

Autor Paško, Svibanj 23, 2011, 16:19:56

COVIK

Priprema pozor i start :)evil


...i starac stigne do cilja i onda ga izda srce buljimir


koliko li je samo okretaja napravija ova upravljač good_boy


netko ima jak udarac ali nema pameti >hammer<
...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Brrrrm brrrrrrm brrrrrrm  vozi ga šole  good_boy

...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Skoro otišao u rashod

Podaci, podaci...
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

STEFI- GRAF

To su auta peri deri nema im smrti stari man.E ja se sićan kad su oni došli 89/90 bili su pojam tada su došle i visoke dubrave u agenciju.Te automontaže da je dobro obnovit to bi još goinama krstarilo ulicama Splita nema elektronike adblua i ostali novotarija pali i vozi.

kapetanakis

Citat: STEFI- GRAF  u Rujan 26, 2011, 23:17:42
To su auta peri deri nema im smrti stari man.E ja se sićan kad su oni došli 89/90 bili su pojam tada su došle i visoke dubrave u agenciju.Te automontaže da je dobro obnovit to bi još goinama krstarilo ulicama Splita nema elektronike adblua i ostali novotarija pali i vozi.
nisu ni ikaruse tribali bacat

STEFI- GRAF

Jel ti to ozbiljno to je bila škovaca od autobusa .Većinom rabin motor troši ka smuk i dimi ka sinjska rera sklon prigrijavanju .Ja san ispeka vozačko iskustvo na Rabi i Fapu 2226.Ti famozni ikarusi često bi ostali bez kočnica na linijama 18 i 35 niz Gripe i Klis ti stisneš kočnicu a ono nema nikoga ima je neki grozan reski zvuk a tek demode dizajn.Man automontaže iz tog vremena još dan danas voza a ikići iz tog doba davno rashodovan ispilani i stopljeni u nekoj željezari

kapetanakis

Citat: STEFI- GRAF  u Rujan 27, 2011, 21:23:37
Jel ti to ozbiljno to je bila škovaca od autobusa .Većinom rabin motor troši ka smuk i dimi ka sinjska rera sklon prigrijavanju .Ja san ispeka vozačko iskustvo na Rabi i Fapu 2226.Ti famozni ikarusi često bi ostali bez kočnica na linijama 18 i 35 niz Gripe i Klis ti stisneš kočnicu a ono nema nikoga ima je neki grozan reski zvuk a tek demode dizajn.Man automontaže iz tog vremena još dan danas voza a ikići iz tog doba davno rashodovan ispilani i stopljeni u nekoj željezari
ajde covik moj, novo je novo, samo san tia prokomentirat na svoj način tu tvoju ushićenost s autobusom u koji 90 posto putnika mrzi šta mora uć,a nemaju izbor, valjda će doć i tome kraj više

STEFI- GRAF

Nisan uopće ushićen tin busom .Ja znam da je novo  novo vozija san stare škovace  vozija sa novo.Ljudima se gadi ući u te buseve to se slažen s tobom ali dobar dio ti ljudi je dao svoj doprinos da ti busevi tako otrcano i slomljeno izgledaju.Kad se sitim mercedesa i daf-a kad su uveženi bili su kao novi a svi su skoro bili punoljetni;ali tamo nije svit tolika stoka da šara ruši i lomi.

Gohur

ja san ushicen tim busom!rijetko se vozin busevima jer iman auto,skuter i biciklu al kad se moran buson vozit molin boga da avtomontaza dode.da iman para kupia bi sebi jednu za svoj gust ;D
Citat: troosovinac  u Kolovoz 18, 2011, 10:02:25
Citat: Gohur  u Kolovoz 17, 2011, 21:47:23
obozavam njihov zvuk,pogotovo kad ga vozac razvuce u prvoj ;D
nego ovaj 684 ima neki problem s zadnjim jastucima,prepumpani su i prikolica skace ko luda,i pri kocenju na preskoke blokiraju kola ;D ;D ;D
ABS zeza
ahaaaa,ok :P

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

COVIK

Šta bi u Prometa da njih nema



...i cvrči cvrči cvrčak na čvoru crne smrče...

Paško

Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

markost

Danas su legende bile u punom pogonu kao i Sanosi i MB O305 G.  8)

troosovinac

Citat: markost  u Travanj 23, 2012, 20:33:27
Danas su legende bile u punom pogonu kao i Sanosi i MB O305 G.  8)
biče i više rezervni djelovi se nekupuju remont pun buseva
bela lađa