Hisar turizam, Skopje

Autor Tomek, Prosinac 25, 2007, 20:25:16

Tomek

Hisar Turizam
Skopje, Kej 13. Noemvri
tel. +389 2 3133067
www.hisar.com.mk




Prvi put vidim i da imaju sivi O403


Alexa

Malo su se podnovili. Ja sam ovu o403 SHD video pre neki dan na liniji Struga - Koper pa me interesuje, ako je neko od Vas upoznat, da li imaju liniju Zagreb - Skopje ili u prolazu iz Slovenije kupe putnike za Makedoniju? Inace imaju i nekoliko Neoplana sa Slovenackim tablicama.

Lion

Grad ti kao svome stanovniku pruži priliku da umjesto sasvim solidne prigradske linije dobiješ lošiju gradsku liniju. Ali si na kraju krajeva građanin, jel tako?!

Tomek

Evo slika par njihovih autobusa

Temsa Safari sa Mitsubishievim motorom



Starija verzija Sanosovog O403





Sanosov O403 koji je naizgled prošla generacija Tourisma



Neoplan Cityliner N116


Luka

Ovog O 403 su prosle capili na granici Slovenijom, bio pun svercera, pa su napravili bili zastoj  ;D Cekao sam sto godina da udjem u HR.. Jel imaju oni neku liniju za Italiju mozda ili za Slo?
Postoje dve marke autobusa - Setra i svi ostali!
www.autobusi.net - Sajt posvecen autobusima!

tamlover

...i bilo je lepo i navek TAM bu....

franjo

Hisar ima svakodnevne  redovne linije iz Makedonije (Struga) do Zagreba. Rijeke, Pule , Ljubljane, Kopra i Italije. Imaju dosta dobre autobuse , a u Skopju imaju veliki, dobar servis  i  cak sami sklapaju autobuse.

brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

sanos_a

nesto od hisar turizam



brioni

Oprostite ako ima pogrešaka

TomoM

Novi sam ovdje ali moram reći da sam prije 2 tjedna vidio dva autobusa ove firme (mercedes i Neoplan) oko pola 3 ujutro na Spačvi. Jedan je bio s Makedonskim tablicama a drugi s Slovenskim. Nažalost nisam ih slikao. Ta je benziska pumpa samo s jedne strane pa nezna kuda su išli a bili su oba prazni.

voznik

Jel´ se ko pitao, zašto ima jedan od Hisar-ovih busa slovensku registraciju?

Evo vam odgovor:
Hisar ima agenciju u Ljubljani, 135 metara od autobusne stanice Ljubljana (prema spomeniku Generala Maistra)
A evo vam i link

Bari

Prije par dana u Rijeci.

KREPAT MA NE MOLAT !

5AR


Berlingo

Ako se ja ne varam, oni odrzavaju liniju Gostivar-Pula i u subotu ujutro su u Rijeci. Da li neko zna da li na toj prolaze kroz Kumanovo?