Croatia Bus Zagreb - slike

Autor shef, Siječanj 27, 2014, 09:09:00

shef

U ovu temu molimo postavljati fotografije vozila Croatia bus Zagreb (shema Globtour i shema Croatiabus) - vozila sa HR tablicama. Za vozila sa BiH tablicama vlasništo Globtoura otvorena je nova tema.

Poveznica za BiH dio grupacije:
http://www.autobusi.org/forum/index.php?topic=19447.0
 
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

BlablaPricasBezVeze

Slika zabranjena do izlaska na cestu (kažu u garaži) premijerno ce poći iz Zagreba, evo rekli su da će me obavjestit pa ću i ja vas :)

Naravno radi se obnovljenoj katnoj moti !

jadrantrans vrgorac

Daj barem onda reci jel istina da je u CB shemi?

frukec


Osoblje

#4
Eurobus AV120 u snijegu u Imotskom -- slika je sa naše Facebook stranice(objavio Radio Imotski)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Tomek


frukec


Konj

Nemojte se uvrijediti ali ovo je spuštanje CBZ-a na totalno niske grane i rejting. Pa već kad se dogodilo to s firmom,
barem niste trebali maknuti njegovu stranicu. Linije su još uvijek od CBZ -a i busevi su njihovo vlasništvo.
Barem zbog povijesne važnosti i veličine ste mogli ostaviti CBZ gdje je bio do sada. A ne da ga svrstate među BiH
prijevoznike, ma tko već taj Panorama Bus bio. Nemojmo se zavaravati.

shef

Koliko ja vidim, tema se nalazi u hrvatskim prijevoznicima, ne samo to, već je dobila veliki podforum što do sada nije imala. Nažalost, neke stvari moramo prihvatiti takve kakve jesu.
Ne ideš u lov na patke ili brat masline pa da kažeš da je sezona završila,autobusa uvik ima,nisu ko laste da se tek na proljeće vraćaju

(c)Teutonic

BlablaPricasBezVeze

Citat: Konj  u Siječanj 29, 2014, 19:01:06
Nemojte se uvrijediti ali ovo je spuštanje CBZ-a na totalno niske grane i rejting. Pa već kad se dogodilo to s firmom,
barem niste trebali maknuti njegovu stranicu. Linije su još uvijek od CBZ -a i busevi su njihovo vlasništvo.
Barem zbog povijesne važnosti i veličine ste mogli ostaviti CBZ gdje je bio do sada. A ne da ga svrstate među BiH
prijevoznike, ma tko već taj Panorama Bus bio. Nemojmo se zavaravati.

Kao da želiš reći da Globtour & Panorama bus nisu vrijedni Croatie bus ..... pa to je firma sestra a ne kćer ili daljnja rođakinja :)

jadrantrans vrgorac

Instalirani displeji sa Linijama i nazivom firme!
DA-237-CP by Kolega MAGR  thumbs



mate

Barbi na liniji Vukovar-Laussane, a Volvo na liniji Osijek-Berlin/Hamburg


tramvajac 92


Bari

KREPAT MA NE MOLAT !

Tomek

Evo, ovaj Sideral je registriran i od danas je pojačanje u voznom parku. Ja se nadam da ćemo ubrzo vidjeti i nove Siderale koji su prekrasni.
DA-354-DB