Nabavke novih autobusa (3)

Autor gorgoroth, Rujan 20, 2019, 20:41:40

DWProski

Citat: NP-549  u Srpanj 02, 2021, 14:29:02
Negdje u podsvijesti mi se mota informacija da je Trolej u detaljnoj specifikaciji ipak tražio niskopodni dio oko prednjih vrata.  Nisu li svi Fenixbusevi sa škalama na prvim vratima ?

Ali međutim,  sve je kod nas podložno aneksima pa .....


Znam da nema šanse da bude ovo, ali AS Domžale nudi nadogradnju Rapida u low-entry izvedbi i ima automatski mjenjač: http://www.as-domzale.si/avtobusi/nizkopodni_avtobus.html

NP-549

3 vrata na zglobu su OK ako je nasuprot trećih veliki dio za stajanje. Ukoliko ga nema, onda se stvara gužva taman da postoje i četvrta.

tramvajac 92

Citat: DWProski  u Kolovoz 04, 2021, 14:35:56

Znam da nema šanse da bude ovo, ali AS Domžale nudi nadogradnju Rapida u low-entry izvedbi i ima automatski mjenjač: http://www.as-domzale.si/avtobusi/nizkopodni_avtobus.html
Ovo izgleda ko prerađeni kamper  ;D

gorgoroth

Bilo bi lijepo za promjenu vidjeti koji mercedes, puste želje

user109

Neznam jesam ja mozda jedini, al upravo sam na live karti vidio neki autobus na liniji 1 u garazi sa brojem 998. Jel to sad steka stranica il su dosli novi busevi?

Zmajhir

Tako je znalo pisat 140 umjesto 740, malo šteka

NP-549


Paško

Stigle ponude. Očekivane.

Za zglobne se javila samo Auto Hrvatska (MAN), a za LE i midije Autobus d.o.o. (Iveco). Za solo gradske javilo se oboje, ali AH je jeftinija (13.725.600 naspram 13.778.800).

Uz napomenu: "Ponuditelj Autobus d.o.o. Zagreb dostavio je jamstvo za ozbiljnost ponude za grupu 1. (zglobni gradski niskopodni autobusi). Ponuda za predmetnu grupu nije zaprimljena elektroničkim putem do isteka roka za dostavu ponuda."  ::|
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

kico101

Se more kako doc do ponuda za nove. EOJN trazi registraciju, a nekako mi se ne da registrirat.😁
Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Paško

Ima. Potroši pola minute na registraciju. :)
Pratite stranicu autobusi.org retro na Facebooku!

NP-549

Ne moraš se cijepit da bi se registrirao  ;)

kico101

Ima li pilota u avionu? Ako nema, zašto ga ne bi bilo.

Brunswick

Pozdrav najdrazoj ekipi. Moze li mi tko reci je li MAN pobjedio na natjecaju ili ako nije kolika je mogucnost da pobijedi.

NP-549

Pobijedio je za solo gradski i zglobni

Brunswick

Mnogo  vam hvala NP-549 na informaciji. Nije me bilo na forumu godinama. Veliki sam fan svih vrsta prijevoza avioni, vlakovi, brodovi i naravno tramvaji i busevi i presretan sam što postoji ekipa poput vas koja vodi dijaloge i iskustva o utiscima bilo da su profesionalci u pitanju kao vi ili amateri i entuzijasti kao ja. Hvala vam što ovaj forum postoji kod nas.