Knežević prijevoz ― razno

Autor autobusi.org, Studeni 01, 2008, 21:18:09

Kolega garažer

Koliko vozila ima u voznom parku?
Zna li netko postojeli vozila s registacijama 0179,0209,0219?
PROMET Split

lussin

0179 - Setra S 415 GT-HD
0209 - Renault Master
0219 - Mercedes Tourismo

Dreamwalker

Prinova je polovni Mercedes Tourismo GS-629-CU.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Osoblje

Setra iz gornjeg posta jedna je od 4 prinove kod Kneževića. Uz nju, kupili su još jednu Setru S 515 HD i 2 nova MAN Lion's Coacha. Slike smo dobili na FB i ovim se putem zahvaljujemo :)
*Većina fotografija postavljenih s ovog profila djelo su naših pratitelja na Facebooku. Hvala vam svima!*

Dreamwalker

Ovdje ima nekoliko novosti. Kupljena su 3 autobusa i 1 kombi. Radi se o jednoj Setri S 415 GT (GS-0339-K), 2 Setre S 315 UL od kojih smo jednu imali (GS-536-DE i GS-537-DE) i 1 Renault Master (GS-0159-K) koji nosi registraciju Mercedes Travega koji je prodan u Dobra prijevoz.
"Onaj tko kaže da je Solaris smeće je potpuni idiot" - (c) shef

"Ništa ti ne shvaćaš!" - (c) 421

Bari

Današnja vožnja na području Plitvičkih jezera završila je ovim otkrićem!  8-8
Mislim da je ovo i Kneževićeva garaža jer je u i oko nje bilo oko pet njegovih autobusa pa neka zasada slike budu tu. MAN-ova je ukupno 10 ako sam dobro probrojao. Nadam se da netko zna detalje što će s njima biti :)









KREPAT MA NE MOLAT !

Majstor

Manovi crveni bi mogli bit iz
Lay reisen-a EEV 2010.g. LPG
Samo mi sudite pošteno !

Majstor

Samo mi sudite pošteno !

pomalo

Prosao tom cestom na putu do Bihaca u petak, MAN-ovi su jos tamo. Samo zato sam se i prijavio na ovaj forum, pokusavajuci otkriti cemu sluzi toliko zglobnih buseva usred nicega. Nerealne scene, prvo ti busevi, onda onaj Lyra hotel dole u Lickom Petrovom Selu medju rusevinama, ludnica  buljo

Evo par fotki, bio je sumrak, slikano u voznji, nisu bas nesto, al busevi su tu:






NP-549

Bit će vjerovatno da su za Bosnu ili za Albaniju

Bari

Zglobni MAN-ovi još uvijek stoje na istom mjestu
KREPAT MA NE MOLAT !

Scarface

Vozio sam se za vikend s njihovim novim MAN-om na Flixovoj liniji Plitvička jezera-Zagreb. Stvarno se iznutra osjeti da je sve novo. Moram priznati da se nikad nisam vozio u tišem busu i na tome im skidam kapu. Sjedala su ostala ista kao i prije, dakle čudnog oblika i ne baš udobna, pogotovo ne za duža putovanja. Merc i Setra su tu miljama iznad.

Shole

#27
Sjedala idu onakva kakva naručiš.  Možete i u MAN-a stavit siceve još bolje nego što su u Setri

Scarface

Imaju novost u voznom parku, GS-0409-K, novi Tourismo (dvoosovinski), danas viđen na akz na novouvedenoj flixovoj liniji Hamburg-Zagreb. Sa desne strane ima i vrata/rampu za invalide. Nemam dobru fotku pa neću stavljati  ::|

415 ul

I od slavonija bus novi tourismo ima rampu za invalide